Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwko przy zniczach

Utworzony przez Pawel Chmielewski, 15 maja 2008 r. o 09:35
+ dla Prezydenta Czapskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel Chmielewski napisał:
+ dla Prezydenta Czapskiego
Pawełku co dałeś dla Pana Prezydenta ? Plusa czy kżyrzyk na drogie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to...i to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba dobrze że na placu są miejsca, gdzie można kulturalnie posiedzieć przy piwku. Nie róbmy z Placu Wolności cmentarza! Jeżeli ktoś chce złożyć kwiaty to przecież zawsze może to zrobić, i jeżeli jest naprawdę osobiście związany z tym miejscem to nie powinien się oglądać na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parasole nie znikną i to jest pewne bo ręka ręke myje jeden u drugiego w kieszeni siedzi a pan szanowny włodarz miasta szczeóglnie.... są jeszcze inne miejsca na ogródki piwne albo można postawić je później
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Parasole nie znikną i to jest pewne bo ręka ręke myje jeden u drugiego w kieszeni siedzi a pan szanowny włodarz miasta szczeóglnie.... są jeszcze inne miejsca na ogródki piwne albo można postawić je później
Dolina, nie cwaniakuj ! nie chcesz siedzieć pod parasolem na Placu to sobie idż do Parku w krzaki i tam pij . A skąd ty wiesz kto u kogo w kieszeni siedzi ? a już szczególnie Czapski ? Widziałeś ty gdzieś centrum miasta bez handlu, straganów, parasolek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie o Chelm chodzi jak pisze w 1 zdaniu tylko o Biala Podlaske. Moze ten co pisal artykul czasem by myslal??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
To chyba nie o Chelm chodzi jak pisze w 1 zdaniu tylko o Biala Podlaske. Moze ten co pisal artykul czasem by myslal??
Chodzi o Chełm, przeczytaj jeszcze raz, autor nie pomylił się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nizina~ : Dla Twojej wiadomości to pracowałem w jednym z lokali który mieści się w centrum białej to swoje wiem widziałem słyszałem.... czytaj uważnie bo ja nic nie mam przeciwko parasolom ale chyba nikogo by nie zbawilo gdyby ogródki piwne np jedynki postawili troche później są przecież jeszcze koło osjana w tunelu koło ''bramy '' do tego maja być koło dropu tam gdzie kiedys stały!
Ostatnio edytowany 15 maja 2008 r. o 17:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi tu pewnie o powiazania Andrzeja Czapskiego z wlascicielem Osjanna - Panem Osiakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego niby ogródki piwne jedynki mieliby postawić trochę póżniej ? póżniej o tydzień ? o dwa ? trzy ? a dlaczego nie o pięć ? I kto miałby niby decydować KIEDY ? Każdy stawia parasolki kiedy uważa że już można. Co komu do tego ? Chciałbyś wziąć wszystko za pysk i decydować ? To już było i se ne vrati !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwosz napisał:
Chodzi tu pewnie o powiazania Andrzeja Czapskiego z wlascicielem Osjanna - Panem Osiakiem
chodzi o kogoś innego ale pisać nie będę robił reklamy i obgadywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
chodzi o kogoś innego ale pisać nie będę robił reklamy i obgadywał
Dolina, ładnie zacząłeś i co ? cykor obleciał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel Chmielewski napisał:
+ dla Prezydenta Czapskiego
Też daję +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w zasadzie o co tyle krzyku? Jak postanowił to i tak zrobił, miał do tego prawo i sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...