Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS w Białej Podlaskiej: Komunikacja na wstecznym biegu

Utworzony przez GS, 22 marca 2011 r. o 09:04
Z tymi kursami do Warszawy to naprawdę jest cyrk, czasami na dworcu czeka 40 osób a przyjeżdża busik 20 osobowy, ale dotyczy to też innych kursów. Tak jakby dyżurny ruchu na dworcu nie mógł zadzwonić do bazy i powiedzieć jakie jest zapotrzebowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Warszawy jeżdżą busiki z ludźmi ściśniętymi jak sardynki, a po powiecie jeżdżą duże autobusy wożące powietrze. Krew mnie zalewa jak widzę takie marnotrawstwo. Jak bialski PKS może mieć zyski skoro prowadzi taką politykę. Zamyka się nierentowne linie - oczywiście skoro dużym autobusem podróżuje średnio 5 osób to jak to może być opłacalne. Receptą moim zdaniem jest przerzucenie się na busy!!! W mniejszych miejscowościach ludzie też muszą czymś dojechać do miasta więc na takich klientów PKS może chyba liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Do Warszawy jeżdżą busiki z ludźmi ściśniętymi jak sardynki, a po powiecie jeżdżą duże autobusy wożące powietrze. Krew mnie zalewa jak widzę takie marnotrawstwo. Jak bialski PKS może mieć zyski skoro prowadzi taką politykę. Zamyka się nierentowne linie - oczywiście skoro dużym autobusem podróżuje średnio 5 osób to jak to może być opłacalne. Receptą moim zdaniem jest przerzucenie się na busy!!! W mniejszych miejscowościach ludzie też muszą czymś dojechać do miasta więc na takich klientów PKS może chyba liczyć.
Ja tam jeżdżę rowerem i sobie chwalę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dziwne wrażenie, że ktoś tam uprawia krecią robotę, dążąc do ogłoszenia upadłości spółki. Cięcie przejazdów na rentownych liniach jest tego dowodem. A co do zapchanych busów - jak kiedyś będzie wypadek 25-osobowego busa, w który zapakowano 40 osób to dopiero będzie tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w tym PKS ktoś myślał ekonomicznie to dawno zmieniłby kierownika przewozów pasażerskich Teodorczuka,bo on nadaje się tylko do pasienia krów,a księgową dać na sprzątaczkę ,bo brud z każdego kąta wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...