Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plakaty wyborcze dalej wiszą/leżą

Utworzony przez maniutto, 17 marca 2012 r. o 00:12
Gdzie należy zgłosić fakt, że plakaty i pozostałości po nich zaśmiecają teren. Od wyborów trochę minęło, a plakat PISU dalej pod slupel leży. Marcin Kamil Duszek ciągle się na mnie patrzy i usmiecha, a ja mam tego dość. Wolałbym jakby zabrał ten wypłowiały plakat i dyktę. Ludzie rwą się do stanowienia prawa, a sami go nie przestrzegają (jest chyba jakiś określony czas, by te plkaty pozbierać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniutto napisał:
Gdzie należy zgłosić fakt, że plakaty i pozostałości po nich zaśmiecają teren. Od wyborów trochę minęło, a plakat PISU dalej pod slupel leży. Marcin Kamil Duszek ciągle się na mnie patrzy i usmiecha, a ja mam tego dość. Wolałbym jakby zabrał ten wypłowiały plakat i dyktę. Ludzie rwą się do stanowienia prawa, a sami go nie przestrzegają (jest chyba jakiś określony czas, by te plkaty pozbierać).
Nie masz większych problemów ???? Lepiej było by się zająć rozliczeniem RYŻEGO z niespełnionych obietnic wyborczych i postawić go za to przed trybunał stanu za te kłamstwa,oszustwa i niespełnione nadzieje,milionów polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Nie masz większych problemów ???? Lepiej było by się zająć rozliczeniem RYŻEGO z niespełnionych obietnic wyborczych i postawić go za to przed trybunał stanu za te kłamstwa,oszustwa i niespełnione nadzieje,milionów polaków.
Może najpierw rozlicz, swojego ŁYSEGO z Urzędu Gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ropzlicza nikogo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Nie masz większych problemów ???? Lepiej było by się zająć rozliczeniem RYŻEGO z niespełnionych obietnic wyborczych i postawić go za to przed trybunał stanu za te kłamstwa,oszustwa i niespełnione nadzieje,milionów polaków.
moze najpierw w swojej chalupie posprzataj pijaku i wyczysc buty zanim sie wezmiesz za rozliczanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się ku.....wa rozejrzyj na E30 przy wyjeździe z Miedzyrzeca do Białej Wisi kandydat na senatora z napisem "do senatu" taki plakat 3x5 m i sie ku.....wa nie wstydzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To się ku.....wa rozejrzyj na E30 przy wyjeździe z Miedzyrzeca do Białej Wisi kandydat na senatora z napisem "do senatu" taki plakat 3x5 m i sie ku.....wa nie wstydzi.
Kolego, jeżeli reklama nie znajduje się w pasie drogowym, tylko na chłopskim polu, prawdopodobnie należącym do P.L., to ma prawo wisieć. Nie ekscytuj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzątaczka napisał:
moze najpierw w swojej chalupie posprzataj pijaku i wyczysc buty zanim sie wezmiesz za rozliczanie
Nie bij piany CYCU,bo wszystkich komuchów musimy rozliczyć i odsunąć od koryta i tobie też trzeba dobrać się BUCU do du.py.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...