Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantatorzy owoców protestują. Zablokują drogę krajową nr 19

Utworzony przez Tytus, 18 lipca 2014 r. o 15:42
Aronii też? Przeiceż jeśli się orientuję to aronia jeszcze nie dojrzała i wisi na krzakach... Ale co ja tam wiem, przecież pracuje u przetwórcy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było sadzić z głową, a nie oczekiwać kokosów. Niech powiedzą ile zarobili jak były złote czasy dla porzeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny poeto, autorze tego tekstu. W jakiej strefie czasowej ?? cyt. ,,Od godz. 110 będą blokować drogę krajową nr 19. Protest popierają też producenci tych owoców z pow. bialskiego.''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wam kazał sadzić porzeczkę? Macie jakieś umowy? Więc o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny poeto, autorze tego tekstu. W jakiej strefie czasowej ?? cyt. ,,Od godz. 110 będą blokować drogę krajową nr 19. Protest popierają też producenci tych owoców z pow. bialskiego.''.
Chyba czytasz inny tekst, bo w tym co ja czytam jest napisane: "Od godz. 11 będą blokować drogę krajową nr 19.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wam każe sprzedawac w tuskolandii?? wywieżcie to badziewie na wyspy HUUULAGUULA,  TAM WAM BĘDĄ Z RĄK WYRYWAC!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było sadzić z głową, a nie oczekiwać kokosów. Niech powiedzą ile zarobili jak były złote czasy dla porzeczki.
 
Było sadzić z głową, a nie oczekiwać kokosów. Niech powiedzą ile zarobili jak były złote czasy dla porzeczki.
Zebys sku***synu zdechl z glodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest lubelska Samoobrona?Nie interesuje Was ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te komentarze to pisza jacys poj... ludzie ktorzy siedza za biurkiem. sluchaj jeden z drugim gdyby nie rolnik to by nie bylo mieszczucha kto was karmi z tym ze dla chlopa sie placi grosze za wszystko a w sklepie pozniej to kosztuje duzo wiecej. wiec zamknij gebe i nie gadaj jak sie nie znasz. ja jestem za wami dobrze robicie z tym ze nie 19 a wiejska trzeba rozwalic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostajecie dopłatę to się cieszcie, jeszcze sanepid wami się zajmie , ubikacja i bieżąca woda ma być na polu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostajecie dopłatę to się cieszcie, jeszcze sanepid wami się zajmie , ubikacja i bieżąca woda ma być na polu 
  Dopłaty mogą nie istnieć! Rolnikom trzeba godziwie zapłacić za zbiory!!!  Nie strasz gościu sanepidem, ubikacjami bo niedługo wyznaczą i godziny załatwiania potrzeb fizjologicznych na własnych posesjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze mondrali nie brak zwłaszcza z miasta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tęskno za komuną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostajecie dopłatę to się cieszcie, jeszcze sanepid wami się zajmie , ubikacja i bieżąca woda ma być na polu 
Przyjedz do mnie to ci kablówkę jeszcze podciągnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jeszcze gorzej. Ruskie nie kupią od nas nawet kilograma jabłek, śliwek i innych owoców, tak jak już nie kupują wieprzowiny i wyrobów wieprzowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedz do mnie to ci kablówkę jeszcze podciągnę
Podciągniesz ? czy obciągniesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebys sku***synu zdechl z glodu
Popieram.. oni naprawdę nie mają pojęcia ile pracy to kosztuje i się chamy wypowiadają!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chora polityka i chore podejście niektórych z rolników ma utrudnić życie innym jak nie świnie to owoce zaraz będzie kukurydza i ziemniaki zjadane przez dziki ,bycie rolnikiem nie jest łatwe ale nie utrudniajcie innym życia jest sejm ,rada ministrów tam protestujcie bo ci rządzący to wasi przedstawiciele z PSL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podciągniesz ? czy obciągniesz ?
czytaj ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...