Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantatorzy owoców protestują. Zablokują drogę krajową nr 19

Utworzony przez Tytus, 18 lipca 2014 o 15:42
Aronii też? Przeiceż jeśli się orientuję to aronia jeszcze nie dojrzała i wisi na krzakach... Ale co ja tam wiem, przecież pracuje u przetwórcy ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Było sadzić z głową, a nie oczekiwać kokosów. Niech powiedzą ile zarobili jak były złote czasy dla porzeczki.
0
Szanowny poeto, autorze tego tekstu. W jakiej strefie czasowej ?? cyt. ,,Od godz. 110 będą blokować drogę krajową nr 19. Protest popierają też producenci tych owoców z pow. bialskiego.''.
0
A kto wam kazał sadzić porzeczkę? Macie jakieś umowy? Więc o co chodzi?
0
Szanowny poeto, autorze tego tekstu. W jakiej strefie czasowej ?? cyt. ,,Od godz. 110 będą blokować drogę krajową nr 19. Protest popierają też producenci tych owoców z pow. bialskiego.''.
Chyba czytasz inny tekst, bo w tym co ja czytam jest napisane: "Od godz. 11 będą blokować drogę krajową nr 19.."
0
a kto wam każe sprzedawac w tuskolandii?? wywieżcie to badziewie na wyspy HUUULAGUULA,  TAM WAM BĘDĄ Z RĄK WYRYWAC!!
0
Było sadzić z głową, a nie oczekiwać kokosów. Niech powiedzą ile zarobili jak były złote czasy dla porzeczki.

Zebys sku***synu zdechl z glodu
0
Gdzie jest lubelska Samoobrona?Nie interesuje Was ten temat?
0
te komentarze to pisza jacys poj... ludzie ktorzy siedza za biurkiem. sluchaj jeden z drugim gdyby nie rolnik to by nie bylo mieszczucha kto was karmi z tym ze dla chlopa sie placi grosze za wszystko a w sklepie pozniej to kosztuje duzo wiecej. wiec zamknij gebe i nie gadaj jak sie nie znasz. ja jestem za wami dobrze robicie z tym ze nie 19 a wiejska trzeba rozwalic.
0
dostajecie dopłatę to się cieszcie, jeszcze sanepid wami się zajmie , ubikacja i bieżąca woda ma być na polu 
0
dostajecie dopłatę to się cieszcie, jeszcze sanepid wami się zajmie , ubikacja i bieżąca woda ma być na polu 
  Dopłaty mogą nie istnieć! Rolnikom trzeba godziwie zapłacić za zbiory!!!  Nie strasz gościu sanepidem, ubikacjami bo niedługo wyznaczą i godziny załatwiania potrzeb fizjologicznych na własnych posesjach.
0
widze mondrali nie brak zwłaszcza z miasta  
0
tęskno za komuną ?
0
Przyjedz do mnie to ci kablówkę jeszcze podciągnę
0
Będzie jeszcze gorzej. Ruskie nie kupią od nas nawet kilograma jabłek, śliwek i innych owoców, tak jak już nie kupują wieprzowiny i wyrobów wieprzowych.
0
Przyjedz do mnie to ci kablówkę jeszcze podciągnę
Podciągniesz ? czy obciągniesz ?
0
Zebys sku***synu zdechl z glodu
Popieram.. oni naprawdę nie mają pojęcia ile pracy to kosztuje i się chamy wypowiadają!!
0
chora polityka i chore podejście niektórych z rolników ma utrudnić życie innym jak nie świnie to owoce zaraz będzie kukurydza i ziemniaki zjadane przez dziki ,bycie rolnikiem nie jest łatwe ale nie utrudniajcie innym życia jest sejm ,rada ministrów tam protestujcie bo ci rządzący to wasi przedstawiciele z PSL 
0
Podciągniesz ? czy obciągniesz ?
czytaj ze zrozumieniem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: