Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO nie może wejść w koalicję z PiS. Abramowicz nic o tym nie wie

Utworzony przez antyPOPiS, 29 listopada 2010 r. o 18:52
Wstyd za to jak Biała łyka brudną kampanię i oszustwa AA Tylko Czapski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wstyd za to jak Biała łyka brudną kampanię i oszustwa AA" A na czym polega ta brudna kampania i oszustwa AA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anal i tyk napisał:
Jaki musi być strach przed utratą stołka, że aktualny prezydent sięga po sprawdzonych sojuszników z innych miast, którym nie zależy na rozwoju Białej a wręcz na osłabieniu jej pozycji i ludzi tu pracujących. Dlaczego w AS ie formacji ogłaszanej jako samorządowa nie było w tym roku pewnego pana M. znanego z tego że prowadzi wszystkie inwestycje np markety. Czyżby to z tego powodu że już ma zagwarantowną fuchę w spółce budującej drogi?
Pan Andrzej się nie boi, on wie, że jego zasługi dla miasta są wielkie. On mówi nawet, że jest bezpartyjny i w tym jego siła. On wybiera nawet zastępców fachowców bo tylko fachowość się liczy, ważne jest miasto i samorząd. A oto zastępcy: Bystrzyński/ SLD/, Godlewski / SLD/, Chmiel / PSL/, Olesiejuk / PSL/, Wilczewski / PO/. ENdriu do boju!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Brodaty napisał:
Pan Andrzej się nie boi, on wie, że jego zasługi dla miasta są wielkie. On mówi nawet, że jest bezpartyjny i w tym jego siła. On wybiera nawet zastępców fachowców bo tylko fachowość się liczy, ważne jest miasto i samorząd. A oto zastępcy: Bystrzyński/ SLD/, Godlewski / SLD/, Chmiel / PSL/, Olesiejuk / PSL/, Wilczewski / PO/. ENdriu do boju!!!!!!
I chcesz powiedzieć ze nie ma nikogo z PiSu - i długo nie będzie , nie takimi metodami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henio napisał:
Wstyd za to jak Biała łyka brudną kampanię i oszustwa AA Tylko Czapski.
Wstyd, że człowiek o poglądach zakrwawiających na rasistowskie jest W XXI wieku prezydentem miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Brodaty napisał:
Pan Andrzej się nie boi, on wie, że jego zasługi dla miasta są wielkie. On mówi nawet, że jest bezpartyjny i w tym jego siła. On wybiera nawet zastępców fachowców bo tylko fachowość się liczy, ważne jest miasto i samorząd. A oto zastępcy: Bystrzyński/ SLD/, Godlewski / SLD/, Chmiel / PSL/, Olesiejuk / PSL/, Wilczewski / PO/. ENdriu do boju!!!!!!
Tak Andrzej jest bezpartyjny i dobiera sobie bezpartyjnych fachowców, wiceprezydenci to bezpartyjni specjaliści z sld i psl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialas napisał:
Czas na zmiany. Najlepsi po 12 latach i krócej "wypalają" się zawodowo. Skoro sami tego nie rozumieją trzeba dać szanse na zmiany, w szczególności odsuniecia od władzy w Białej postkomunistów którzy szeroką ławą stoją za aktualnym prezydentem. Widać jak silne są interesy i powiązania. Tylko zmiana pozwoli to przerwać i wprowadzić nową jakość do zarządzania miastem i jego rozwoju. Młodzież powinna to zrozumieć i opowiedzieć się po stronie zmian na urzędzie . Niezależnie od animozji i ocen Abramowicza tylko jego zwycięstwo jest w stanie zagwarantować zmiany .
Jak te zmiany miałby wprowadzać AA to ja się z Białej wyprowadzę! Pieniacz bez pomysłu na cokolwiek. Każdy kto się wypowiada bo mu się coś wydaje, powinien sobie posłuchać debaty. Jest gdzieś w internecie jak ktoś ominął na antenie. ŻAŁOSNE jak wypadł AA. Czapski przynajmniej powiedział co jeszcze chce zbudować i tyle. Konkrety. A Pan AA. Tylko atak, krytyka, KŁAMSTWA! (na co zwrócił uwagę redaktor KATOLICKIEGO! radia). Wstyd po prostu. Puste hasło te "zmiany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q napisał:
Jak te zmiany miałby wprowadzać AA to ja się z Białej wyprowadzę! Pieniacz bez pomysłu na cokolwiek. Każdy kto się wypowiada bo mu się coś wydaje, powinien sobie posłuchać debaty. Jest gdzieś w internecie jak ktoś ominął na antenie. ŻAŁOSNE jak wypadł AA. Czapski przynajmniej powiedział co jeszcze chce zbudować i tyle. Konkrety. A Pan AA. Tylko atak, krytyka, KŁAMSTWA! (na co zwrócił uwagę redaktor KATOLICKIEGO! radia). Wstyd po prostu. Puste hasło te "zmiany".
Wyjeżdżaj krzyżyk na drogę Zmiany to nie puste hasło tylko jasna żywotna idea, którą wprowadza w życie działalność polityczno -społeczna Adama Abramowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyjeżdżaj krzyżyk na drogę Zmiany to nie puste hasło tylko jasna żywotna idea, którą wprowadza w życie działalność polityczno -społeczna Adama Abramowicza.
Zmiany i tylko zmiany inaczej będzie: stagnacja, kontynuacja, likwidacja, pauperyzacja, układu konserwacja, ogólnie rzecz biorąc pseudodemokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-lak napisał:
I chcesz powiedzieć ze nie ma nikogo z PiSu - i długo nie będzie , nie takimi metodami !!!
Pierwsza porazka , ale nie ostatnia PiSu - Przewodniczącym Rady Miasta Adam Wilczewski PO.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.pardon.pl/artykul/13061/wyrzuca_go_z_po_bo_chcial_konca_wojny_po-pis cała polska się śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezstonnym obserwatorem seny poitycznej w Bialej Podlaskiej w pierwszej turze nie glosowałem ponieważ czynny udział w wyborach nigdy nie przekonał mnie,że mogę coś zmienić. Ale czytając fora internetowe nie moge przejść obojętnie na faktem bezpardonowego ataku na rodzinę A.A. Bylem zszokowany eskalacją oszczerstw i kalumni rzucanych przez sztab A.cz.Tak się składa,że każdy miewa w życiu dobre i złe momenty ale A.cz nie powinien wysyłać w bój tajnych dezinformatorow rodem z pzpr lub szkolonych wiecie gdzie. Sam powinien zadbac o swoj wizerunek. Tajemnicą poliszynela jest jego skłonność do trunków nie byle jakich ale z byle kim znane są jego eskapady do ulubionego klub czy pabu przy ryneczku.Niejednokrotnie dla bezpieczeństwa tz.prezydenta straż miejska musiała eskortować go do jego domu. takich faktów jest co niemiara a Biała Podlaska to nie Nowy York a ludzie nie tylko ja o tym dobrze wiedzą. Wiedzą też o wiekim pociągu do kobiet pani Ania.K może dużo na ten temat powiedzieć myśle ,że w umizgach wiejskiego lovelasa utoneło nie jedno serce. Jestem przekonany, że tz.prezydent nie mieszka w gospodarczym bo w zimie ciężko ogrzać stare kości. Najlepiej jak w zimie zamieszka w jednym ze swoich apartamentow gdzieś w łomiankach lub tarchminie ale to już sprawa dla odpowiedniej agencji nie dla mnie. W szpitalu ma poparcie i stałą pomoc medycznę jak się poczuje źle lub zatruje usłużny dyrektor razem z rzeczniczką sztabu podłączą aparaturę fachowo. Mogę jeszcze się rozpisywać długo ale myśle, że to wystarczy żeby kampania wrocila do cywilizowanych standartów w konicowce była fer. Pamiętaj,że Biała to nie Nowy York a na Kosmonutów nie wszyscy głoują na ciebie Z poważaniem Czeslaw Gęgura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...