Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie "To nie koniec świata!"

Utworzony przez Ola, 2 sierpnia 2013 r. o 20:59
Hej filmowcy, zajrzyjcie tam,  http://www.panoramio.com/photo/26818919      może znajdziecie ciekawy plenerek,  zobaczycie też,  że jest tam jednak koniec świata :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde miejsce na ziemi jest dla człowieka początkiem i końcem świata. A plenerek Olu jest piękny. Ta wyboista droga nadaje temu krajobrazowi uroku. W takim zaciszu ptaki śpiewają! Czyż piękniejsze według Ciebie są zatłoczone autostrady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasie jest bardzo urokliwe i klimatyczne - polecam Serpelice i okolice ! Wakacje w Serpelicach zapadną w pamięci do końca życia - na prawdę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Podlasie. Jestem Podlasianką od urodzenia. Zachwycają mnie pola i lasy, dróżki i dróżeńki przy których bielą się kapliczki oraz wznoszą się w niebo krzyże. Swoisty klimat daje poczucie bezpieczeństwa na drogach, którymi podążam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde miejsce na ziemi jest dla człowieka początkiem i końcem świata. A plenerek Olu jest piękny. Ta wyboista droga nadaje temu krajobrazowi uroku. W takim zaciszu ptaki śpiewają! Czyż piękniejsze według Ciebie są zatłoczone autostrady?
Ja wolę autostrady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę autostrady
  To Twój wybór. Autostrady w dzisiejszym świecie są na pewno potrzebne, nie przeczę. Ale piękna w nich nie widzę. Tylko natura swoim pięknem przyciąga mój wzrok i rozkoszuję się nim aż do zatracenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasie "To nie koniec świata" Właśnie Podlasie jest świata początkiem. Tutaj ludzie wracają z zatłoczonych, cuchnących spalinami miast, szukają kontaktu z naturą, która przynosi ukojenie dla duszy. Wprawdzie Podlasie nazywane od dawna Polską "B" - stało się dzisiaj miejscem pierwszej kategorii. Bo tylko tutaj człowiek nie kłócił się z naturą, nie podnosił na nią ręki. Żył z nią w zgodzie. Rzeki nie ujarzmił. Tutaj podążają czaple i żurawie oraz inne ptaki na gody. Tutaj można podziwiać przebogatą roślinność, której daremnie szukać nad Wisłą lub Odrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalny fanpage serialu:https://www.facebook.com/serialToNieKoniecSwiata  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...