Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlaska Lista Płac: Zarobki wyższe niż w sąsiednich powiatach

Utworzony przez Cynik, 30 października 2011 o 09:53
Ile zarabia syndyk masy upadłości bialskiego PKS albo inspektor w Urzędzie Skarbowym w Białej Podlaskiej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja jestem ochroniażem w pewnym klubie w Łukowie i za noc bioręł 150zl i nie nażekam.A w tygodniu to pracuję jako pomocnik pewnego rolnika w Kobiałkach koło Łukowa.Mam móskuły i dzięki temu noszę wiadra świniom. Dostaję za to 1200zł mięsiecznie A w łyjkendy nicht nie podskoczy bo ja mam kolerzkuw ,i się nie boje. Jak trzeba to się wszyscy zjadoł z branży i pomogą.A podatkuw nie placę bo mam w du***.A już nie długo zrobie prawojazdy.
0
Można być niedouczonym,ale operatywnym-powodzenia...
0
Gość napisał:
Ja jestem ochroniażem w pewnym klubie w Łukowie i za noc bioręł 150zl i nie nażekam.A w tygodniu to pracuję jako pomocnik pewnego rolnika w Kobiałkach koło Łukowa.Mam móskuły i dzięki temu noszę wiadra świniom. Dostaję za to 1200zł mięsiecznie A w łyjkendy nicht nie podskoczy bo ja mam kolerzkuw ,i się nie boje. Jak trzeba to się wszyscy zjadoł z branży i pomogą.A podatkuw nie placę bo mam w du***.A już nie długo zrobie prawojazdy.
A w jakim to klubie szanowny idiota ochroniarz stoi?Podaj nazwę to wpadnę,wezmę kamerę i opublicznie wizerunek szanownego pana idioty.
0
Gość napisał:
ku*** chcesz zareklamować klub czy pokazać ze jesteś jołopem i pracujesz w branży dla jołopów. Nie mam oczywiście rolników na myśli.
0
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201109/1316946241_by_adriand91_500.jpg
0
A GZIE ZAROBKI PRACOWNIKÓW ZAKŁADU ENERGETYCZNEGO ??? OSTATNIO DOSTALI ODPRAWY PRZEDEMERYTALNE PO 100 TYŚ TO MAŁE MIASTO
0
lepiej sprawdźcie zarobki wójta gminy Piszczac, około 12 000 miesięcznie
0
zapraszam do "ratusza" w Janowie Podlaskim wtedy zrobicie gały
0
kierowca autobusu liverpool 510 f 48 godz tydzien 2040 f do kieszeni
0
good men napisał:
kierowca autobusu liverpool 510 f 48 godz tydzien 2040 f do kieszeni [/quote] [quote name='good men' timestamp='1347019304' post='671655'] kierowca autobusu liverpool 510 f 48 godz tydzien 2040 f do kieszeni
Zerknij na listę płac Międzyrzeckich urzędasów to dopiero zrobisz gały!Zarbki ministrów to przy ich to jałmużna .
0
Korekta : Policjant po szkoleniu 1200 na reke .Po 3 miesiacach 2000-2400 . Jak na miesiąc 11.2014
0
lepiej sprawdźcie zarobki wójta gminy Piszczac, około 12 000 miesięcznie
  W Janowie 13000 wojt zarabial 2 lata temu, teraz ksztaltuje sie w okolicach 15000 zL+ trzynastka. tak rzadzi PSL. granatem od korytachyba tylko  mozna oderwac
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: