Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pododdział położniczy po remoncie czeka na pacjentki

Utworzony przez none, 3 marca 2009 r. o 07:12
chciały tam rodziły dzieci...hehehe...poprawcie sobie to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić personel i nie trzeba będzie czekać na pacjentki...!!!! Same się zgłoszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu tylko CBA jest w stanie zapewnic kobietom odpowiednie warunki rodzenia!! PO akcji CBA napewno miedzyrzecka porodówka by odżyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 porodów rocznie - ten oddział jest niepotrzebny, dla utrzymania się oddziału położniczego minimum to 600 porodów rocznie. Gdzie jest dyrektor placówki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znawca napisał:
300 porodów rocznie - ten oddział jest niepotrzebny, dla utrzymania się oddziału położniczego minimum to 600 porodów rocznie. Gdzie jest dyrektor placówki ?
Irek? Napewno jak radny Sejmiku Wojewódzkiego i przyboczny Jerzego jest na sesji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego,że lepsze warunki bytowe, skoro komfort psychiczny pozostanie ten sam. Jak nie posmarujesz to możesz sobie leżeć w tych pięknych salach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Co z tego,że lepsze warunki bytowe, skoro komfort psychiczny pozostanie ten sam. Jak nie posmarujesz to możesz sobie leżeć w tych pięknych salach.
To niesprawiedliwe kobieta poświęca się żeby zajść w ciążę, a żeby urodzić to musi zapłacić? To NFOZ nie daje pieniędzy na płace doktorom? I ludziska gadają: jedna picz...., druga picz... i jest kamieniczka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja rodziłam w Międzyrzecu i naprawdę jestem zadowolona i złego słowa nie mogę powiedzieć!!!! Nikomu nic nie płaciłam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zmienić personel i nie trzeba będzie czekać na pacjentki...!!!! Same się zgłoszą
To fakt!!! sama tego doświadczyłam. Personel jak personel był ok - nawet bardzo. Gorzej z niektórymi lekarzami. W czasie ciąży parę razy wylądowałam na tym oddziale. Jedynie co miło wspominam to pacjentki z którymi dzieliłam swój los, pielęgniarki i panie z obsługi. lekarzy niektórych też. Niektórych, bo jednego niestety bardzo niemiło. Oddział jest potrzebny, bo w końcu to miasto i ludzie chorują, kobiety rodzą. Tam poprostu trzeba iść, urodzić i jak najszybciej uciekać. I więcej nie wracać! Pozdrawiam pielęgniarki i panie z obsługi. Jesteście super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmmm napisał:
A ja rodziłam w Międzyrzecu i naprawdę jestem zadowolona i złego słowa nie mogę powiedzieć!!!! Nikomu nic nie płaciłam!!
NO TO MIAŁAŚ BABO FARTA!!! Niestety nie wszystkie mają tyle szczęścia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam dobrze wspominam ten oddział i cały personel - było miło, nic nie bolało, pępek się dobrze goił........ Zawsze można się doszukiwac zgrzytów, ale należy do wszystkiego podchodzic pozytywnie nastawionym - to pomaga. Życzę całemu personelowi dużo pacjentek i dużo pracy, a pacjentkom miłych wrażeń. PS. Idzie wiosna, niebawem bociany przylecą!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmmm napisał:
A ja rodziłam w Międzyrzecu i naprawdę jestem zadowolona i złego słowa nie mogę powiedzieć!!!!
Moja koleżanka też tu rodziła i słowa nie może teraz powiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...