Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalacz z Łukowa trafił za kraty

Utworzony przez POdPiS, 14 listopada 2008 r. o 23:07
Czego się nie robi, by żyło się lepiej. TyPOwy wyborca Peło. W więzieniu będzie żelaznym elektoratem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno mariusz tego nie podpalil .nie wierze w to .jestem przekonany ze to byl nieszczesliwy wypadek spowodowany przez wiek domu i pelnej inztalacji ktora nie byla wymieniana od xxxxx lat . a pan koltan niech sie zajmie stanem wszystkich domow komunalnych w lukowie ktore maja juz swoje lata .pozdrawiamy was prosto z anglii ,wspolczujemy wam bardzo mocno .mirus i paulinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRONCIE MARIUSZA PROSZE WAS ON TEGO NIE ZROBIL TO NA PEWNO NIE ON TYLKO INSTALACJA ZAWIODLA .PROSZE POMOZCIE MARIUSZOWI SPEDZIL 5 LAT W WIEZIENIU NIE CHCE ZEBY TAM SPEDZIL KOLEJNE DNI SWOJEGO ZYCIA.PO PROSTU BYL KIEDYS KARANY ZA TAKIE PRZESTEPSTWO PODOBNE I DLATEGO PAN KOLTAN ZNALAZL KOZLA OFIARNEGO . RATUJCIE MARIUSZA .MARIUSZ PAMIETAJ ZE JESLI CIE Z KARZA TO JA I PAULA POMOZEMY CI. TRZYYMAJ SIE BRACIE KOCHANY. mariusz wiem co znaczy milosc do muzyki kocham to tak samo jak ty chce zeby twoje marzenia sie ziscily.kiedys sie spotkamy wyzej ponad wszystkimi i pokAZESZ NA CO CIE STAC.WIERZE W CIEBIE JAK W MALO KTOREGO CZLOWIEKA.PAULINA KOCHASZ TO CO ROISZ DLATEGO CIE BARDZO SZANUJE,TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napewno tego nie zrobil .Niech szukaja innych winowajcow, ktorzy to zrobili ,zostawcie niewinnego człowieka w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh..kojarze tego czlowieka.;] a na jakiej podstawie stwierdzono,że to własnie on?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...