Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podrobiła legitymację i trafiła do aresztu

Utworzony przez fing, 4 listopada 2008 r. o 20:47
Helsińską Fundacje Praw Człowieka takie sprawy nie interesują,oni wolą zajmować się poważnymi sprawami takimi jak obrona doktora Garlickiego przed krwiożerczym Ziobrą czy byłymi SBekami którzy są gnębieni przez stalinowski reżim Kaczyńskich.Zwykli ludzie ich nie interesują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szanowni posłowie,którzy fałszowali zwolnienie aby otrzymać 300,00 zł to co ? ci państwo są z innego Państwa ich to prawo nie dosięga.Ci 'popaprańcy' to mogą robić z prawem i nami co im się podoba i włos im z głowy nie spadnie. Tpo do czasu aż ręka......... ich dosięgnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta młoda osoba powinna zwrócić się z prośbą do posłanki z PiSu która za poświadczenie nieprawdy i próbę wyłudzenia 300 srebrników nie będzie ukarana.Posłanka pewnie powie jej jak to zrobić by być niekaranym.Ot i prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policjant z drogówki co niedawno zabił nie siedzi w areszcie bo ma trudną sytuacje hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dariusz Mańka nadal dowodzi Strażą Miejską w Świdniku, choć sąd uznał, że pracował pod wpływem alkoholu." Pic trzeba, gwalcic, mordowac i krasc a nie legitymacje potrabiac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odrobiła kary w porządku. Dziwi mnie tylko że za takie coś jest kara więzienia. Znam wiele osób które unikają płacenia alimentów no bo niby skąd, a na wódkę jest. I nie pracują społecznie, a w więzieniu tym bardziej nie siedzą. Kolejni to pijani kierowcy. A tu dziewczyna tylko legitkę szkolną podrobiła. Po co ta afera w ogóle. Poje***y ten kraj. Sędziowie chyba nie do końca potrafią dopasować karę do czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, kara powinna być nieunikniona. Lekceważacy strosunek do pierwszego wyroku wskazuje, że dziewczyna miała wymiar sprawiedliwości i orzeczenie w głębokim poważaniu. Pani psycholog z więzienia ma rację, taki wstrząs może pomóc dziwczynie odnaleźdź się w społeczeństwie i zaakceptować obowiązujące normy. Wszyscy młodzi przestępcy powinni być tak traktowani. Łagodne podejście sądu za tzw "niską szkodliwiość społeczną czynu" tylko bardziej rozzuchwala bezkarną młodzież. Brawo dla sądu, tak ma być !!! Każdy zabroniony czyn ma być karany bezzględną, nieuniknioną karą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni to szmatławiec. Znalem zanete. To co tu pisze to sa klamstwa. Nigdy nie zostala ukarana za zaden alkohol, ani za zaklucanie ciszy nicnej. Wpadla za podrobienie legitymacji, a wy prubujecie z spokojnej dziewczyny zrobic potwora. Jak zawsze w waszej gazecie. Wiem, ze i tak ten komentarz nie piojdzie, bo jak mozna zle napisac o panach "redaktorach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem jej przyjaciółką ostatnio byłam u niej na widzeniu i wiem, że jest załamana psychicznie. Nie wiem jak można oceniać kogoś kogo się nie zna. Racja popełniła błąd i teraz srogo za to płaci, nawet nie macie pojęcia co się z nią teraz dzieje. Ona stała się w więzieniu zupełnie inną osobą Jutro jadę na kolejne widzenie, aż boję się pomyśleć w jakim jest teraz stanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do więzienia powinieno się wziąść tego, który wydał taki wyrok -to chory kraj i ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Figo~ napisał:
I bardzo dobrze, kara powinna być nieunikniona. Lekceważacy strosunek do pierwszego wyroku wskazuje, że dziewczyna miała wymiar sprawiedliwości i orzeczenie w głębokim poważaniu. Pani psycholog z więzienia ma rację, taki wstrząs może pomóc dziwczynie odnaleźdź się w społeczeństwie i zaakceptować obowiązujące normy. Wszyscy młodzi przestępcy powinni być tak traktowani. Łagodne podejście sądu za tzw "niską szkodliwiość społeczną czynu" tylko bardziej rozzuchwala bezkarną młodzież. Brawo dla sądu, tak ma być !!! Każdy zabroniony czyn ma być karany bezzględną, nieuniknioną karą !!!
Taaa... albo taki wstrząs pomoże, albo ze spokojnej dziewczyny zrobi na prawdę bandytę. Więzienie, to nie miejsce dla młodej dziewczyny, która chciała wejść na dyskotekę. Ciekawa jestem cwaniaczku co Ty byś zrobił w jej sytuacji? I nie wierzę w to, że Ty taki święty jesteś. Każdy ma na sumieniu mniejsze lub większe grzechy. To może by tak całe społeczeństwo zamknąć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaa... albo taki wstrząs pomoże, albo ze spokojnej dziewczyny zrobi na prawdę bandytę. Więzienie, to nie miejsce dla młodej dziewczyny, która chciała wejść na dyskotekę. Ciekawa jestem cwaniaczku co Ty byś zrobił w jej sytuacji? I nie wierzę w to, że Ty taki święty jesteś. Każdy ma na sumieniu mniejsze lub większe grzechy. To może by tak całe społeczeństwo zamknąć???
tak na prawdę to pierwszy raz przeczytałam w gazecie i pomyśałam sobie o czy ja wiem i ludzie na stanowisku są bez kary, bo to moje tchurzostwo czy wygodnictwo że oni nie siedzą, a powinni. Dziewczyna za legitymację, w głowie się nie mieści, czyny do wielości winy ? Tak masz rację społeczeństwo i sędziów razem zamnkąć i nie dać jeść. !!! Bedę was wspomagać za moje tchurzostwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...