Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podrożeje życie w Białej

Utworzony przez Gość, 16 lutego 2010 o 19:00
Radnym i Prezydentom dziękujemy za "owocną" sesję, ciekawe czy sobie obniżyli diety i pobory skoro budżet w potrzebie ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Radnym i Prezydentom dziękujemy za "owocną" sesję, ciekawe czy sobie obniżyli diety i pobory skoro budżet w potrzebie ?.
Co ty kolego?Brat Czapskego z synkiem muszą z czegoś żyć!Idę z tym do prokuratury.Spokojnie panowie,nie do bialskiej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W bieżącym roku będziemy mieli kolejne wybory samorządowe. To fakt bezsporny, któremu nikt nie zaprzeczy. Zwiastunem wspomnianego aktu politycznego, jest, niestety, proponowany przez zarząd budżet na 2010 r. Alokacja środków finansowych, przeznaczonych na i tak skromne inwestycje, pozostaje w ścisłej korelacji z okręgami wyborczymi, z których pochodzą najwyżsi przedstawiciele władz powiatowych. Stanowczość osób pełniących najważniejsze funkcje w samorządzie, pod względem planowania inwestycji, jest tak wielka, że pozostają oni obojętni na licznie zgłaszane postulaty mieszkańców powiatu. Problem ten najlepiej obrazuje odmowa zarządu licznym wnioskom i petycjom mieszkańców, popartym dziesiątkami i setkami podpisów, w których domagają się budowy dróg. Jako przykład można wskazać wnioski mieszkańców Sławacinka, Stasiówki i Żeszczynki, Nowego Dworu i Kopytowa, Huszczy, Wysokiego, Romanowa, Władysławowa i innych. Odmawiając uwzględnienia słusznych, ze społecznego i gospodarczego punktu widzenia wniosków, często przytaczano fałszywy argument, iż wnioskowana inwestycja nie ma strategicznego charakteru dla powiatu. Można by dać wiarę takiej argumentacji, gdyby nie fakty, które całkowicie przeczą głoszonej tezie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: