Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pogadali

Utworzony przez ja, 15 maja 2009 r. o 21:41
No pogadali, poobrażali się i powyzywali od różnych. To ja teraz proszę pokornie o to aby ktoś "oświecony" podał plan uroczystości. Czy szanuję historię Międzyrzeca czy nie, taka uroczystość będzie niepowtarzalna i bardzo chętnie ja obejrzę. A i "dzieciskom" trzeba pokazać. Swoją drogą nie sądziłem że Grzyb odda taką imprezę walkowerem. Taka okazja do zaistnienia i to za darmo - to się zemści i to piorunem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oco tu biega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M-ecki napisał:
oco tu biega
no wlasnie oco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie ,godna uroczystość szkoda że mało nagłośniona.Nie przysporzy miastu splendoru.A było pięknie i mimo obaw spokojnie.Az zal że nie poszło w świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Faktycznie ,godna uroczystość szkoda że mało nagłośniona.Nie przysporzy miastu splendoru.A było pięknie i mimo obaw spokojnie.Az zal że nie poszło w świat
Popieram.Było elegancko.Na żywo zobaczyłem agenta Mosadu,bez ruszenia tyłka z Międzyrzeca.To przejdzie do historii rodziny.Szkoda,że tak słabo nagóśniona uroczystość.Odbije sie to czkawką u władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alo alo trol trol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Popieram.Było elegancko.Na żywo zobaczyłem agenta Mosadu,bez ruszenia tyłka z Międzyrzeca.To przejdzie do historii rodziny.Szkoda,że tak słabo nagóśniona uroczystość.Odbije sie to czkawką u władz.
A Wam nic nie pasuje robić coś - źle; nic nie robić też źle nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...