Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci uratowali mi życie

Utworzony przez Cynik, 22 marca 2009 o 12:04
Pewnie myśleli, że złapali zalanego w 3D rowerzystę a tu taki ZONK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cynik napisał:
Pewnie myśleli, że złapali zalanego w 3D rowerzystę a tu taki ZONK
Dobrze że nie spałowali od razu !
0
Jak czytam o tym na stronie policji to normalnie czuję się jak bohater filmu "MIŚ". Napisane jak przez najlepszego propagandzistę PRL.
0
Można to odczytać, jak kto to chcę (ZONK, MIŚ) jednak, nikt się nie zatrzymał!!!. Łatwo, jest się śmiać...! (dlaczego, jak "kogoś biją" nikt nie reaguje?) Okolice - "Biedronki" - PKS-u Młody chłopak (13-15 lat) jest "popychany"-łagodnie to ujmując, wyzywany przez "chłopaków" 18-22 lat nikt nie reaguje, moja reakcja jest odebrana przez tych napastników jako "wtrącanie się starej (raczej nie jestem stara 35 lat) Ku... w nie swoje sprawy.., a tekst: "Pier... się... " nie przytoczę tu innych epitetów... Cała ta sytuacja nie wzbudza w obecnych na parkingu Panach żadnej reakcji! Łatwo jest się śmiać, ciekawa jestem jak TY reagujesz na takie sytucje?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: