Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci uratowali mi życie

Utworzony przez Cynik, 22 marca 2009 r. o 12:04
Pewnie myśleli, że złapali zalanego w 3D rowerzystę a tu taki ZONK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Pewnie myśleli, że złapali zalanego w 3D rowerzystę a tu taki ZONK
Dobrze że nie spałowali od razu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam o tym na stronie policji to normalnie czuję się jak bohater filmu "MIŚ". Napisane jak przez najlepszego propagandzistę PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można to odczytać, jak kto to chcę (ZONK, MIŚ) jednak, nikt się nie zatrzymał!!!. Łatwo, jest się śmiać...! (dlaczego, jak "kogoś biją" nikt nie reaguje?) Okolice - "Biedronki" - PKS-u Młody chłopak (13-15 lat) jest "popychany"-łagodnie to ujmując, wyzywany przez "chłopaków" 18-22 lat nikt nie reaguje, moja reakcja jest odebrana przez tych napastników jako "wtrącanie się starej (raczej nie jestem stara 35 lat) Ku... w nie swoje sprawy.., a tekst: "Pier... się... " nie przytoczę tu innych epitetów... Cała ta sytuacja nie wzbudza w obecnych na parkingu Panach żadnej reakcji! Łatwo jest się śmiać, ciekawa jestem jak TY reagujesz na takie sytucje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...