Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci w domu 46-latka. Po nielegalne "fajki"

Utworzony przez ja, 26 lutego 2011 o 17:35
No to sie popisali dodam tylko że w bełżycach taka melina znajduje sie 150m.od posterunku ale to bełżyce tu policja wie kogo ochraniać!!!chociaż tych melin jest jeszcze 3 i to wśrodku miasta BRAWO STRÓŻE PRAWA!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
racija!!!
0
Zawsze znajdzie się jakiś donosiciel
0
jakoś pod novą codziennie handlują i nikt ich nie zatrzyma.... tylko o takich przypadkach piszą... a ja nawet wiem w ktorej kamienicy mają mete i gdzie parkują samochód z towarem....
0
ja napisał:
No to sie popisali dodam tylko że w bełżycach taka melina znajduje sie 150m.od posterunku ale to bełżyce tu policja wie kogo ochraniać!!!chociaż tych melin jest jeszcze 3 i to wśrodku miasta BRAWO STRÓŻE PRAWA!!!
Sa tu, mety sa. Osobiscie mialem stycznosc tylko kilkukrotnie w czasach "mlodziezowych" (jakies 10-12lat temu), ale te mety byly, sa, i beda w tych samych miejscach. Policja widocznie stwierdzila, ze nie chce kijem Wisly zawracach...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: