Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Połoski: Zastrzelił żonę, a potem siebie. Wszystko widziały dzieci

Utworzony przez Darek, 25 stycznia 2012 r. o 09:35
Magda napisał:
witam. rozumiem państwa oburzenie w tej sprawie ale chciałabym państwa poinformować że znam tę rodzinę i postrzelona kobieta wcale nie była przykładem dobrej matki ani żony. Kobieta ta dosyć często była pod wpływem alkoholu. Notorycznie zdradzała męża a dzieci nie były przez nią dopilnowane. Przykładem jest jej córka która jeszcze nie ukończyła 15-stu lat. Dziewczyna prowadzała się z różnymi "typami", "kolegami" po "krzakach". Dziewczyna jak i również jej siostra nie stroniły od tego aby kraść, pić alkohol itp. Niestety takie przypadki się zdarzają. A więc proszę nie pisać,że tego mężczyznę powinni wcześniej leczyć ponieważ człowiek który dalej kocha swoją żonę i widzi co ona wyprawia z innymi mężczyznami i co wyprawia z dziećmi, jaki przykład im daje widocznie nie miał innego wyjścia a raczej działał pod wpływem chwili i rozgoryczenia. Pewnie dostanę dużo innych komentarzy pod moim adresem ale postanowiłam napisać prawdę jaka była. Magdalena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uszanuj dziewczyno tragedię tej rodziny i nie roznoś plotek (( bleeee mam nadzieję że o tobie też kiedyś ktoś oppowie to co trzeba, albo o twojej matce czy innej osobie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wiedzieć,że jeśli Ty mówisz o kimś źle nie licz by mówiono o Tobie dobrze.W takiej sytuacji nie na miejscu jest taki komentarz...,ale to tylko moje zdanie Magdo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety teraz tak będzie sie dziac i będzie coraz gorzej tylko szkoda dzieciaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to 2letnie dziecko to z tym strzelajacym miała czy moze z kims innym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padają pytania skad miał broń. Nie był to żaden mundurowy tylko zwykły robotnik budowlany tzw "złota rączka". Posiedział 2 wieczory i sam z ogólnie dostępnych przedmiotów zrobił se "samopała" - z resztą nie pierwszego. W rodzinach bywają różne konflikty. Ale do takowych tragedii żadko dochodzi. Czy przyczyną była zła sytuacja materialna - nie wiem. Ale zastanówmy się nad inna rzeczą. Czy do tej tragedii musiało dojsć? Czy system opieki społecznej w gminie z którego regularnie od wielu lat korzystała ta rodzina stanął na wysokości zadania? Czy długotrwałe dawanie biedakowi ryby zamiast wędki by se sam tych ryb nałowił przypadkiem nie doprowadza do takowych tragedii? No bo przecierz w całej gminie powszechnie wiadomo że lepiej siedzieć przed telewizorem niz pójsć do pracy bo wówczas "opieka nie da". Takich rodzin jest w regionie bardzo wiele. I na koniec pytanie do władz samorzadowych: Czy nie lepiej ogromne pieniadze wpompowane w system opieki społecznej przeznaczyć na pozyskanie inwestorów strategicznych dla regionu by stworzyli wiele nowych miejsc pracy? To że w Piszczacu powstanie 3 nowe sklepy a w efekcie 5 miejsc pracy nie zmienia sytuacji w regionie. To że w regionie jest wiele rodzin wielodzietnych to bardzo dobrze - ktos musi pracować na nasze przyszłe emerytury. Ale czy nie lepiej by było gdyby były to rodziny wielodzietne bo im sytuacja materialna na to pozwala niż bo "opieka daje"? Owszem, opieka społeczna powinna pomagać ale w naprawdę kryzysowych sytuacjach jak się komuś np dom spali, kogoś zaleje itd a w innych przypadkach na zasadzie dawania wędki a nie ryby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
witam. rozumiem państwa oburzenie w tej sprawie ale chciałabym państwa poinformować że znam tę rodzinę i postrzelona kobieta wcale nie była przykładem dobrej matki ani żony. Kobieta ta dosyć często była pod wpływem alkoholu. Notorycznie zdradzała męża a dzieci nie były przez nią dopilnowane. Przykładem jest jej córka która jeszcze nie ukończyła 15-stu lat. Dziewczyna prowadzała się z różnymi "typami", "kolegami" po "krzakach". Dziewczyna jak i również jej siostra nie stroniły od tego aby kraść, pić alkohol itp. Niestety takie przypadki się zdarzają. A więc proszę nie pisać,że tego mężczyznę powinni wcześniej leczyć ponieważ człowiek który dalej kocha swoją żonę i widzi co ona wyprawia z innymi mężczyznami i co wyprawia z dziećmi, jaki przykład im daje widocznie nie miał innego wyjścia a raczej działał pod wpływem chwili i rozgoryczenia. Pewnie dostanę dużo innych komentarzy pod moim adresem ale postanowiłam napisać prawdę jaka była. Magdalena
Moja stara też daje dupy na lewo i prawo.Puszcza się z kim się da!I co mam ją zastrzelić???Nie broń tego mordercy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to "bogactwo" widoczne na zdjeciu jest istotną przyczyną takich tragedii ...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moja stara też daje dupy na lewo i prawo.Puszcza się z kim się da!I co mam ją zastrzelić???Nie broń tego mordercy!!!
Moja żonka też z niejednym już spała,pracuje w męskim towarzystwie to i korzysta z tego.Ale ja się bardzo z tego cieszę bo nie wnika w moje życie,nie czepia się byle czego.A ja natomiast przygruchałem sobie kobitkę o 13 lat młodszą od żonki,dużo ładniejszą i co najważniejsze nie z obwisłym biustem i nie z tykiem jak hipopotam jak to jest u mojej ślubnej.Wcześniej była spoko ale jak skończyła 35 lat to zaczęła się sypać jak mój 12 letni opel po zimie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Pewnie policjant, bo skąd miałby broń?
Polska to taki dziwny kraj, w którym najłatwiej mogą posiąść broń osoby, gdzie normalnie nie mogliby nawet o niej myśleć. Wszelkiej maści bandziory i zboki mają do niej niczym nie skrępowany dostęp. Problem pojawia się wówczas, jak obywatel ma istotne powody do jej posiadania. Nie wspomnę już co się może zdarzyć podczas obrony własnej, innych osób albo posiadanego mienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszelkiej maści psychopatom z rejonu Piszczaca , którym nie pomagą nawet dwa ośrodki zdrowia w gminie dedykuję krótki film o zabijaniu http://www.youtube.com/watch?v=wmAPJQh2Jik
Ostatnio edytowany 25 stycznia 2012 r. o 17:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozpowszechniam żadnych "plot" tylko znam tych ludzi i tyle! A to,że niektórym to nie pasuje to trudno. A tego człowieka nie bronię aczkolwiek przedstawiam jaka była sytuacja i śmieszy mnie to,że ktoś kto ich nie zna pisze takie głupoty... Ludzie co wy możecie wiedzieć i jak możecie wypisywać takie rzeczy.. I przepraszam bardzo ale skoro kogoś "stara się puszcza" i ten człowiek nie widzi w tym naprawdę nic złego to gratuluję... Widzę,że ludzie w tych czasach nie potrafią się zachować i wypisują to co im na język przyjdzie. Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Moja żonka też z niejednym już spała,pracuje w męskim towarzystwie to i korzysta z tego.Ale ja się bardzo z tego cieszę bo nie wnika w moje życie,nie czepia się byle czego.A ja natomiast przygruchałem sobie kobitkę o 13 lat młodszą od żonki,dużo ładniejszą i co najważniejsze nie z obwisłym biustem i nie z tykiem jak hipopotam jak to jest u mojej ślubnej.Wcześniej była spoko ale jak skończyła 35 lat to zaczęła się sypać jak mój 12 letni opel po zimie
Masz 100% racje kobiety zbliżające sie do 40 lat nie są już apetyczne.Zmarszczki,kurze łapki,rozstępy,tłusta i mało jędrna pupa,to samo dotyczy piersi.Ale za to jak jadaczką ujadają.Nie dadzą żyć.Kolega ma rację, jest tyle dwudziestek chętnych,a pal licho te nasze ołtarzowe czarownice im tylko forsa w głowie.Ten biedny chłopina też pewnie psychicznie już nie wytrzymał.Do kawalerów!!!!Nie żeńcie się bo prędzej czy później pożałujecie tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Ja nie rozpowszechniam żadnych "plot" tylko znam tych ludzi i tyle! A to,że niektórym to nie pasuje to trudno. A tego człowieka nie bronię aczkolwiek przedstawiam jaka była sytuacja i śmieszy mnie to,że ktoś kto ich nie zna pisze takie głupoty... Ludzie co wy możecie wiedzieć i jak możecie wypisywać takie rzeczy.. I przepraszam bardzo ale skoro kogoś "stara się puszcza" i ten człowiek nie widzi w tym naprawdę nic złego to gratuluję... Widzę,że ludzie w tych czasach nie potrafią się zachować i wypisują to co im na język przyjdzie. Szkoda...
hej Magda napisz prosze w której częsci Połosek oni mieszkali .KIedyś mieszkałem obok Połosek i powinienem ich znać. DZIĘKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='mieszkaniec2' timestamp='1327496949' post='588095'] "... To że w regionie jest wiele rodzin wielodzietnych to bardzo dobrze - ktos musi pracować na nasze przyszłe emerytury. .." wiesz co, rodzić dzieci po to aby klepały biedę od poczęcia to tylko mogą nieodpowiedzialni rodzice (można nazwać gorzej), bo żadna normalna matka nie mogła by patrzeć na to, że jest w stanie dać swoim dzieciom tylko biedę. Przestańmy usprawiedliwiać biedne, wielodzietne rodziny, że rodzą aby inni mieli emeryturę, bo niestety ale dzieci tych rodzin też nie pracują tylko żyją z pomocy opieki społecznej bo są tak nauczeni przez swoich rodziców. A to, że część tych dzieci być może będzie pracować, no to policzcie ile pieniędzy dostała taka rodzina z opieki społecznej, a to są pieniądze tych pracujących co pracują też na swoje emerytury. Gzie jest napisane, że każdy dorosły człowiek ma robić i rodzić dzieci bez opamiętania. Proste, nie stać to się nie robi i rodzi. Mąż zły a ona ma z nim 6 dzieci, litości, co to za matka, jak pozwala sobie narobić tyle dzieci. Średniowiecze już minęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego właśnie mówię że nic się nie zmieni dopóty nie zostanie drastycznie zmieniony system opieki społecznej. Trzeba przestać ludziom dawać rybę a zacząć rozdawać wędki. Tylko w ten sposób (drastyczny ale skuteczny) możemy spowodować zmianę mentalności ludzi. Bo jak na razie to połowa gminy ma zupełnie inny przelicznik czasu. Liczą dni od rodzinnego do zasiłku z opieki społecznej. Opieka powinna pomagać tylko w skrajnych losowych nieszczęściach typu pożar powódź itd i to solidnie i tylko jednorazowo. Jeżeli się wyeliminuje rozdawnictwo pieniędzy a za te same pieniądze w skali roku stworzy się 3000 miejsc pracy to ludzie zaczną liczyć dni od wypłaty do wypłaty. W efekcie przestaną istnieć przypadki że podpity mąż - a wypił se za pieniążki z opieki - wraca spod sklepu do domu i mówi do żony e "Mańka" na wyro i przegląd podwozia! 4000 zł porodowego drogą nie chodzi! Już o rodzinnym na ente dziecko nie wspomnę. No i opieka oczywiście da dużo więcej. No ludzie, na logikę! Nie żyjemy w średniowieczu. W większości jesteśmy mniej lub więcej wykształconymi ludźmi. Pytam ilu z Was świadomie zdecyduje się na kolejne dzieci jeżeli oboje nie macie pracy a żyjecie z tego co dorywczo uda się parę zł dorobić? Proste rozwiązanie dla gminy. W regionie głównie dla kobiet jest Mazonia i praca przy truskawkach dla setek ludzi, dla mężczyzn Huta w Chotyłowie i cały szereg przeładunków. Przychodzisz do opieki - Marsz do praacy!!! Nie podoba się praca za 1500 zł to i z opieki nic nie dostaniesz! I nic więcej nie potrzeba tylko konsekwencji w działaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
witam. rozumiem państwa oburzenie w tej sprawie ale chciałabym państwa poinformować że znam tę rodzinę i postrzelona kobieta wcale nie była przykładem dobrej matki ani żony. Kobieta ta dosyć często była pod wpływem alkoholu. Notorycznie zdradzała męża a dzieci nie były przez nią dopilnowane. Przykładem jest jej córka która jeszcze nie ukończyła 15-stu lat. Dziewczyna prowadzała się z różnymi "typami", "kolegami" po "krzakach". Dziewczyna jak i również jej siostra nie stroniły od tego aby kraść, pić alkohol itp. Niestety takie przypadki się zdarzają. A więc proszę nie pisać,że tego mężczyznę powinni wcześniej leczyć ponieważ człowiek który dalej kocha swoją żonę i widzi co ona wyprawia z innymi mężczyznami i co wyprawia z dziećmi, jaki przykład im daje widocznie nie miał innego wyjścia a raczej działał pod wpływem chwili i rozgoryczenia. Pewnie dostanę dużo innych komentarzy pod moim adresem ale postanowiłam napisać prawdę jaka była. Magdalena
ty kobieto jesteś nienormalna nie wiesz jak było a piszesz takie głupoty lecz sie córka Doroty M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jestes jakaś glupia babo moja mama nigdy nie zdradzała ojca a o nas dbała jak moła .... jak masz cos do powiedzenia powiedz mi w oczy ... jestem Dominika córka tej kobiety i nier pozwole abys pisała takie brednie na moja meme i na mnie .... nie wiesz jak było ,nigdy nikomu nic bnie ukradłam i nie puszczałam sie jak ludzie gadali ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...