Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomoc dla uczniów po zbrodni w Rakowiskach. Kamil N. i Zuzanna M. czekają na proces

Utworzony przez żal, 29 grudnia 2014 r. o 08:56
Szok przeżyło nie tylko środowisko lokalne, środowisko sportowe również - cała Polska w szoku. Taki system...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok przeżyło nie tylko środowisko lokalne, środowisko sportowe również - cała Polska w szoku. Taki system... Do d*******py taki system :( .Pas w rękę i rżnąć po tyłku i patrzeć czy krew sika, oczywiście gdy zawodzą słowne argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, jaka straszna tragedia. Nie potrafię jej wyjaśnić. Co musieli czuć rodzice? Jako matka wiem i czuję, że gdyby przeżyła Mama Kamila, za wszelką cenę staralaby się go ratować. Chłopaka też mi żal. Modlę się za te rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała....?? Pomyślała również o wykasowaniu swoich zdjęć w miejscu pracy ( IHiSM  Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach ) Szkoda, że nie myślała...jak córka ćpała, piła i nie miała wglądu na jej konto na fejsie...?????Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała....?? Pomyślała również o wykasowaniu swoich zdjęć w miejscu pracy ( IHiSM  Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach ) Szkoda, że nie myślała...jak córka ćpała, piła i nie miała wglądu na jej konto na fejsie...?????Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............
Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała....?? Pomyślała również o wykasowaniu swoich zdjęć w miejscu pracy ( IHiSM  Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach ) Szkoda, że nie myślała...jak córka ćpała, piła i nie miała wglądu na jej konto na fejsie...?????Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(............. A ja jestem ojcem trojga dzieci, dwie córki i syn , też miałem problem z córkami  , bo widziałem z kim się zadają , chciałem ukrucić , no niestety miały oparcie w mamie , dziś przyznają mi rację że dbałem o ich dobro, ale co z tego ? Odeszłem od żony bo nie godziłem się na to , po 25 latach małżeństwa . Córka chodzila do liceum , a ja z malutkim wnukiem siedziałem w domu by mogła ukończyć szkołe.Wiem że to rodzice nadają osobowość charakter młodemu człowiekowi i albo się cieszą , albo płaczą po kątach , dziś dzieci zrozumieli że dla ich dobra walczyłem , ale zapłaciłem cenę , bo małżeństwo sie rozpadło i tego mi żal że nie zauważono ,że robiłem coś nie dla siebie ale dla dobra innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała....?? Pomyślała również o wykasowaniu swoich zdjęć w miejscu pracy ( IHiSM  Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach ) Szkoda, że nie myślała...jak córka ćpała, piła i nie miała wglądu na jej konto na fejsie...?????Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(............. A ja jestem ojcem trojga dzieci, dwie córki i syn , też miałem problem z córkami  , bo widziałem z kim się zadają , chciałem ukrucić , no niestety miały oparcie w mamie , dziś przyznają mi rację że dbałem o ich dobro, ale co z tego ? Odeszłem od żony bo nie godziłem się na to , po 25 latach małżeństwa . Córka chodzila do liceum , a ja z malutkim wnukiem siedziałem w domu by mogła ukończyć szkołe.Wiem że to rodzice nadają osobowość charakter młodemu człowiekowi i albo się cieszą , albo płaczą po kątach , dziś dzieci zrozumieli że dla ich dobra walczyłem , ale zapłaciłem cenę , bo małżeństwo sie rozpadło i tego mi żal że nie zauważono ,że robiłem coś nie dla siebie ale dla dobra innych
 
Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała....?? Pomyślała również o wykasowaniu swoich zdjęć w miejscu pracy ( IHiSM  Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach ) Szkoda, że nie myślała...jak córka ćpała, piła i nie miała wglądu na jej konto na fejsie...?????Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(............. A ja jestem ojcem trojga dzieci, dwie córki i syn , też miałem problem z córkami  , bo widziałem z kim się zadają , chciałem ukrucić , no niestety miały oparcie w mamie , dziś przyznają mi rację że dbałem o ich dobro, ale co z tego ? Odeszłem od żony bo nie godziłem się na to , po 25 latach małżeństwa . Córka chodzila do liceum , a ja z malutkim wnukiem siedziałem w domu by mogła ukończyć szkołe.Wiem że to rodzice nadają osobowość charakter młodemu człowiekowi i albo się cieszą , albo płaczą po kątach , dziś dzieci zrozumieli że dla ich dobra walczyłem , ale zapłaciłem cenę , bo małżeństwo sie rozpadło i tego mi żal że nie zauważono ,że robiłem coś nie dla siebie ale dla dobra innych
Wielki szacunek dla Pana. Taki Ojciec trafia się jeden na milon. Dużo smutku i żalu i smutku w tej wypowiedzi, ale proszę pamiętać ,że dobro powraca...jako matka i żona życzę aby powróciło do Pana. Największym skarbem na świecie jest rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co im pomoc? Może mniej opisów zbrodni, mniej filmów, programów pokazujących co i jak zrobić, aby zabić człowieka, a od razu te wypaczone mózgi zaczną normalniej myśleć. Organizują jakieś marsze po zbrodniach, ale wniosków nie wyciągają żadnych. Podobnie i rodzice. Zajmują się wszystkim, dają z siebie głownie pieniądze, ale tym nie wychowa się dzieci, które maja z każdej strony bodźce w kierunku agresji. Dlaczego życie dzieci skupia się na internecie i grach? A gdzie wspólne spacery, wyjazdy, gry planszowe, rozmowy? Rodzice dali się zagonić w kozi róg i pracują, aby jednostka mogła się bogacić. Osiągają coraz to nowe, coraz idiotyczniejsze cele, a dzieci są zostawione same sobie i coraz głupszej edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja, gimnazja, gimnazja... Proszę rządzących o wyciągnięcie właściwych wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko jedna kara dla takich zwyrokidnialców  KARA ŚMIERCI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie matki Zuzanny Maksymiuk ( katarzyny Maksymiuk) jest na nk. Na facebooku, siedziała sobie jak gdyby nigdy nic...14 grudnia ...!!... :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie matki Zuzanny Maksymiuk ( katarzyny Maksymiuk) jest na nk. Na facebooku, siedziała sobie jak gdyby nigdy nic...14 grudnia ...!!... :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka Zuzanny miała ograniczone prawa względem dziecka.. Ten, kto je ograniczył, przejął odpowiedzialność na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie burmistrzu- bylo juz tyle rad. jadodaje jeszcze egzorcyzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz częściej rodziny stają się wylęgarnią psycholi a nie dobrych ludzi, rodzina się nie sprawdza jako komórka...kilka lat po slubie jakoś jeszcze jest a potem? kobiety zwykle są zdradzane , oszukiwane finansowo i które na to wpadnie zaczyna się w  domu początek końca...moje życie tak poległo..wieloletnie małżeństwo , było dla mnie wszystkim dopóki nie zdemaskowałam meża, dziecko już nie widzi szczęśliwych , kochających się rodziców tylko dwie obce osoby , które przez wzgląd na nie stara się pozorować radość, Uważam, że dwulicowa natura mężczyzn niszczy rodziny, kiedyś może kobieta by z tym żyła , cierpiałaby ale by żyła a teraz ? nie ma mowy, dlaczego mam być oszukiwana ? owszem jest dziecko ale moż elepiej dla niego rozwalić tą atrapę...a jak żyli rodzice Kamila? a jak żyła mama Zuzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...