Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POP PZPR w UM,

Utworzony przez ludzie honoru, 23 grudnia 2010 o 17:34
Gratulacje Andrzeju za Waldka, nagroda leninowska jeszcze w drodze (z Białorusi, no wiesz ... te kolejki).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ludzie honoru napisał:
Gratulacje Andrzeju za Waldka, nagroda leninowska jeszcze w drodze (z Białorusi, no wiesz ... te kolejki).
nagroda dodatkowa od ruskich - sierpem po jajach i młotem po głowie za komuszenie i rusofilię
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DYMAĆ ORŁA BIAŁEGO ! - [media]http://www.youtube.com/watch?v=ZBpDwDPhQww[/media]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już 2 stycznia ogłaszam akcję protestacyjną i udaję się pod Urząd Miasta z workiem i transparentem "Dajcie mi pracę i kartofli". Czy ktoś się do mnie przyłącza ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powstanie Nalewajki – – drugie powstanie kozackie przeciw I Rzeczypospolitej wywołane przez powracającego z Węgier, byłego dowódcę kozaków księcia Konstantego Wasyla Ostrogskiego, Semena Nalewajkę (pomoc Habsburgom przeciw Turcji), którego bezpośrednią przyczyną - oprócz chęci poprawy doli Kozaków (patrz Porządek ze strony Niżowców i Ukrainy ) - była zemsta za śmierć ojca zamordowanego przez szlachcica Marcina Kalinowskiego. Powstanie, które wybuchło latem 1594 zostało wsparte przez hetmana Hryhorego Łobodę i objęło duże obszary dzisiejszych ziem środkowej Ukrainy i środkowej Białorusi. Powstańcy zaatakowali m. in. dobra Zamoyskich w Szarogrodzie. Po blisko dwóch latach walk oddziały kozackie zostały oblężone nieopodal Łubniów nad rzeką Sułą przez wojsko koronne pod komendą hetmana polnego koronnego Stanisława Żółkiewskiego. W trakcie oblężenia obozu zabito podejrzewanego o zdradę Łobodę, a zdesperowani kozacy wydali Nalewajkę Żółkiewskiemu. Przywódcę powstania stracono w Warszawie w 1597. Semen Nalewajko został bohaterem Ukrainy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Af-l5c3CDAs&feature=related[/media] POLSKA BEEE ! http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c8/Polska_960_-_992.png
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: