Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

poradnia psychologiczno-pedagogiczna

Utworzony przez dorota, 1 kwietnia 2014 o 21:04
witam.potrzebuję dobrej poradni dla dziecka,ktoś zna,poleca?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepszą poradnią psychologiczną i pedagogiczną są rodzice. Przed laty takich poradni w ogóle nie było, a dzieci uczyły się na miarę swoich możliwości i potrafiły zachowywać się przyzwoicie. Największą rolę w życiu dziecka powinny spełniać niestety ale rodzice. Od dziecka trzeba wymagać i być kosekwentnym w działaniu. A najważniejsza jest miłość rodzicielska. Dziecko musi mieć poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli natomiast nie radzi sobie z nauką, nie powinniśmy karcić, ale pomóc. Pozwólmy uwierzyć własnym dzieciom we własne siły. Nawet niewielkie postępy w nauce rodzic powinien pochwalić. Np. powiedzieć: o widzisz jesteś świetny, jest coraz lepiej, ale trzeba jeszcze popracować. Wiem, że stać ciebie na więcej. Cieszę się, że czynisz postępy. Chodzi oto żeby dziecko zachęcić, a nie zniechęcić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli chodzi o zachowanie dzieci, to największy problem jaki pojawił się w naszych szkołach. Dzieci nie szanują swoich nauczycieli. Wulgarnie do nich odnoszą się. Nie darzą szacunkiem swoich wychowawców. Dlaczego tak jest? Gdzie szukac przyczyn? Przyczyn należy znowu poszukać w domu rodzinnym. Rodzice źle mówią o nauczycielach przy swoich dzieciach. A dzieciom różki rosną. Są bezkarne, a nauczyciel bezradny! Przecież mamusia zaraz przybiegnie do szkoły, no bo przecież jej dziecko zawsze ma rację. Uwagi nauczyciel zwrócić nie może, bo racja jest zawsze po stronie dziecka. Skończmy wreszcie z tą racją! A to, że inne dzieci dobrze wychowane również cierpią z powodu swoich niepoprawnych kolegów, kogo to obchodzi.... Niech wreszcie zacznie obchodzić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: