Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porosiuki: Wadliwy przejazdy przez tory

Utworzony przez YYY777777, 6 czerwca 2008 r. o 09:03
PKP TO TAKI TWÓR KTÓRY NIGDY NIE PONOSI ZA NIC ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PREZESI TEJ FIRMY ZAWSZE MÓWIĄ O SOBIE W SUPERLATYWACH A NA ZARZUTY NIEGOSPODARNOSCI, MARNOTRAWSTWA, PARTACTWA ODPOWIADAJĄ Z UŚMIOECHEM,ZE TO PLOTKI..NO BO ONI SĄ Z KLUCZA POLITYCZNO-ZWIĄZKOWEGO, TYLKO NA ROK ALBO DWA, POTEM PRZYJDZIE NOWE, TO PO CO SIĘ WYSILAĆ..JEST CIEPŁA POSADKA, KASA NIECIENKA, FURA Z KIEROWCĄ...SZKODA WALCZYC ZE ZWIĄZKAMI!!TO JEST PKP=POLSKA,TAKI KRAJ NAD WISŁĄ JAKBY KTOS ZAPOMNIAŁ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W perspektywie przejazd w Porosiukach będzie zapewne miał automatyczne zapory i sygnalizację SSP dla pociągów. Na linii o prędkości 160km/h (a tyle będzie po zakończeniu przebudowy) nie mogą istnieć niestrzeżone przejazdy. W tej chwili jest etap przejściowy, dozwolona prędkość na tym odcinku to 120km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mareczku ja to z duszom na ramieniach czensto pije zimne piweczko pod Naszym Sklepikiem w Naszej Altance. Nobo jak te wariaty wchodzom w zakrent no to aż altana drrzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie dlaczego nie zrobili przystanku Biała Podlaska Zachod na Kołychawie bo bardzo by się przydał i czy będzie budowanu POludzki przystanek BP rozrządowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mareczku ja to z duszom na ramieniach czensto pije zimne piweczko pod Naszym Sklepikiem w Naszej Altance. Nobo jak te wariaty wchodzom w zakrent no to aż altana drrzy!
kolejny kretyn nie potrafiący poprawnie pisać... no cóż... Przystanek na kołchawie? a to ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[T][o][M][u][$] napisał:
kolejny kretyn nie potrafiący poprawnie pisać... no cóż...
szamot a hcerz w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osiedle zachod na kolychawie? nie nie. osiedle zachod znajduje sie za osieldem kopernika czyli na glinkach. od niedawna zwane jest osiedlem zachód. west side
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
szamot a hcerz w ryj
Czego ja się mogłem po kimś takim jak ty spodziewać... Walka to modny sposób na rozwiązywanie problemów ale w średniowieczu... Wiec jesteś zacofany, a może lepiej będzie jak napiszę opóźniony? Sam wiesz dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[T][o][M][u][$] napisał:
Walka to modny sposób na rozwiązywanie problemów ale w średniowieczu....
A u nas w Cici nadal jest podstawom bytu. Szamot przyieć pod Nasz Sklepik zapytaj o siwego albo odrazu pżyjć do Naszej Altanki to zobaczym kto leprzy jest. Morzesz tesz wzionść skszynke zimnego piwa (kalzberga bo mistszostwa w piłce) to zobaczym kto w piciu leprzy jest. A jak nie to spadaj do dziadka na dżewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[T][o][M][u][$] napisał:
Czego ja się mogłem po kimś takim jak ty spodziewać... Walka to modny sposób na rozwiązywanie problemów ale w średniowieczu... Wiec jesteś zacofany, a może lepiej będzie jak napiszę opóźniony? Sam wiesz dlaczego.
Tomuś, czy ty do jakiejś szkoły w ogóle chodziłeś ? Kto ci takich głupot w łeb nawkładał że "walka to sposób na rozwiązywanie problemów ale w Średniowieczu" ? To I wojna światowa czy druga, były w Średniowieczu ?! A obecna wojna w Iraku to też Średniowiecze czy XXI wiek ? Oj, głupis ty jak but z lewackiej nogi ! Siwy, ty żyjesz ? myślałem że już po tobie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy, ty żyjesz ? myślałem że już po tobie !
No coś ty! zimne pifko z Naszego Sklepiku świednie tżyma pży rzyciu! Dzinki za dobre słowo i trohe edukaci. Przyjć do Naszej Altanki na źmnego Kalzberga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pkp górą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolej napisał:
pkp górą
Jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią że kolejarz to jest gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...