Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukiwania bursztynu w woj. lubelskim. Nowe miejsca pracy

Utworzony przez jaskra, 31 lipca 2014 o 22:56
Najwyższa pora na tworzenie nowych stołków dla prezesów, zarządu, rad nadzorczych i setki pociotków- wybory zbliżają się i należy znaleźć przytuliska...     Naiwni zaś niech uwierzą, że będą nowe miejsca pracy !!!!!! !!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JUz jedna mrzonka władz Parczewskich o dobrobycie dla mieszkańców padła, w tym przypadku dot.Koczerg !!!   W dniu 27.05.2014 r. została ogłoszona upadłość z możliwością zawarcia układu DMG Sp. zo.o. (biogazownia Koczergi). Upadłemupozostawiono zarząd własny majątkiem DMG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ w Koczergach KRS 0000276741, REGON 060239912, NIP 5391482217 SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁGOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2007-03-20 r., sygnatura akt: IX GU 33/14, IX GUp 13/14 Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX WydziałGospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, zawiadamia, że postanowieniem z dnia 27 maja 2014 r., wydanym w sprawie sygn. akt IX GU 33/14, ogłosił upadłość DMG Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zsiedzibą w Koczergach z możliwością zawarcia układu, pozostawiając upadłemuzarząd własny majątkiem. Na Sędziego komisarza wyznaczył Sędziego SąduRejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Joannę Koryl-Oleszko, zaś na nadzorcę sądowego Dariusza Warde. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie 2 (dwóch) miesięcy od datyukazania się niniejszego obwieszczenia zgłosili swoje wierzytelności Sędziemu komisarzowi, powołując się na sygn. akt IX GUp 13/14. Ponadto wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczeniaosobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostałyujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia Sędziemu komisarzowi w terminie 2 (dwóch) miesięcy od daty ukazania się tego obwieszczenia, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: