Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukiwania Julii Malczuk trwają. 15-latka powinna zgłosić się do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 06:27 Powrót do artykułu
To straszne współczuję rodzicom coś za dużo tych zaginionych dziewczyn ostatnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejsze 15-latki wyglądają jak 20-latki z końca lat 90tych. Świat oszalał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... ale to były niesprawdzone doniesienia." To dlaczego nie zostały sprawdzone. A jeżeli sprawdzone i nie potwierdziły się, to jak ty pismaku piszesz. Polska jenzyk być za trudna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na 20 lat i musiała być z kim umówiona, moim zdaniem. Jeśli tak dużo ich ginie, to przyczyna najpewniej leży w wychowaniu, czyli sławnym "róbta co chceta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej sprawdzić jej FB bo sądzę że tam mogą być jakieś info o i jak.Wg mnie z kimś musiała się ustawić, ktoś jej musiał zawrócić czymś w głowie tylko kwestia co się dzieje teraz z nią. Ale to prawda dużo lezy w wychowaniu dziś gówniara lat 15 (ode mnie z bloku) a odstawiona wystrojona że nie jedna 30 stka tak nie chodzi. Ja się pytam gdzie rodzice jak szczeniara w takim wieku się na siksę robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama sie podstawia sutenerom, pedofilom i innym psychopatom strojąc sie, ubierając sie i wygladając na starsza. a rodzice jak zwykle pretensja do całego świata tylko nie do siebie. policja powinna przegrzebać jej fb. ale moment na fejsie takiej juliz białem nie ma po imieniu i nazwisku więc mogła utworzyć sobie taki profil, żeby jej laik nie znalazł na fb, ale policja ma informatykó, którzy powinni sie do tego dobrac, ale jak to mówią nie dasz w łape mamy to w ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do komentarza "sama sie podstawia sutenerom, pedofilom i innym psychopatom strojąc sie, ubierając sie i wygladając na starsza. a rodzice jak zwykle pretensja do całego świata tylko nie do siebie." i w sumie pozostałych też - nie wierzę, że w XXI wieku nadal czytam takie rzeczy! Wiecie, kto uważa, że kobieta powinna zakrywać ciało, aby nie kusić innych? Znienawidzeni przez Was muzłumanie. Choćby nago paradowała po ulicy, nigdy to nie będzie zachęcanie do czegokolwiek, nie usprawiedliwiajcie takimi głupimi komentarzami psycholi, na miłość Boską! Zresztą, dla przestępcy seksualnego nie ma znaczenia czy kobieta jest piękna i młoda czy stara i brzydka - wystarczy poczytać doniesienia prasowe, mało to razy młody koleś zaatakował starszą kobietę? Dlatego zamiast się wymądrzać i zachodzić w głowę gdzie byli rodzice pomyślcie o swoich najbliższych - jeśli nie córkach to siostrach, matkach, koleżankach - bo w 99% przypadków to tak naprawdę jest kwestia znalezienia się w niewłaściwym miejscu i niewłaściwej porze, pilnujcie ich, abyście nigdy nie widzieli podobnych artykułów ze znajomą twarzą. Co do Julii mam nadzieję, że jednak jest to młodzieńcy wybryk i młoda uciekła z domu, zawsze lepsze lanie od ojca po powrocie niż coś gorszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smarkule szukają przygód w tym wieku.W głowach im się przewraca pannice na całą parę ,pyskate nie znośne guwniary,dzieci rodzą i myśla ,że co tam.Ach to wychowanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawiał mój kolega Miecio "brocha ją swędzi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że się znajdzie, jak najszybciej. Oby cała i zdrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PIN: wyjątkowy sukinsyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiodłam sie bardzo......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przezywałam bardzo Jej zniknięcie, sniła sie prawie kazdej nocy a tu prosze.... cala i zdrowa. Tylko siąsc i plakac nad nieprzespanymi nocami i podsprzepionymi nerwami.. Chce mi sie plakac ( negatywnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...