Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiesił psa zamiast go obserwować

Utworzony przez Marchewka, 30 kwietnia 2009 r. o 19:19
Gość napisał:
Faszyści mordowali ludzi podobnie jak teraz "ludzie" mordują słabszych od siebie, wiernych przyjaciół z którymi zawarli przed wiekami niepisaną "umowę" - opieka w zamian za pilnowanie domu czy łowienie myszy, z której tak ciezko niektórym się wywiązać. Tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa. Widać to też na forum, wielu z was okazuje straszną nienawiść i chyba szybciej wynika ona z braku podstawowej wiedzy o świecie zwierząt oraz braku empatii. Podobno człowieka poznaje się po jego stosunku do zwierząt. Po lekturze postów już wiem z kim mam do czynienia i żal mi was bo się dławicie własną nienawiścią. Ale cóż, i tak miłosników zwierząt, ludzi co traktują je z szacunkiem i opiekują się nimi jest o wiele więcej.
Różni zboczeńcy jak np. faszyści, komuniści, naziści, ekoterroryści, socjaliści i inni "zbawcy ludzkości"... zawsze zajmowali się mordowaniem LUDZI. Natomiast normalny człowiek drugiego człowieka nie morduje. Jeśli już to zabija nie ludzi a ZWIERZĘTA , po to żeby jeść, żeby zrobić sobie skórzane buty, lub żeby się przed zwierzem obronić np. przed wściekłą suką. Co do "umowy" to nie wiem jaką ty zawarłeś ze swoim psem lub kotem ale ja żadnej "umowy" z moim kotem nie zawierałem. "Tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa" ? Mało wiesz o zwierzętach i ich okrucieństwie, poczytaj, pooglądaj i nie powtarzaj tej bzdury o łagodności zwierząt. Brak podstawowej wiedzy o świecie zwierząt ! Skąd w tobie tyle nienawiści do Człowieka ? Uważaj bo się zadławisz ! tak jak zadławił się Robespierre, Hitler, Lenin, Stalin, Pol Pot, Breżniew i inni "humaniści". Ty poznajesz człowieka po jego stosunku do zwierząt a ja poznaję człowieka po jego stosunku do drugiego CZŁOWIEKA. Ot i taka między nami różnica ! Piszesz o "szacunku do zwierząt". Ja to raczej mam szacunek do LUDZI. Jakoś mi trudno wzbudzić w sobie szacunek do np. mrówki, krowy, węża, wszy, glizdy, wirusa HIV (też chyba żywa istota ?), hieny, komara, robaka który drąży kupę g...a, ślepego kreta którego w życiu na oczy nie widziałem, tasiemca 10 cm żyjącego w moich jelitach itd itp. A jak z tym u ciebie ? Szanujesz tasiemca ? Bo ja to się raczej BRZYDZĘ ! Was owszem "jest więcej" ale to dlatego że głupich zawsze jest więcej niż mądrych. Trudno, taki jest świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Różni zboczeńcy jak np. faszyści, komuniści, naziści, ekoterroryści, socjaliści i inni "zbawcy ludzkości"... zawsze zajmowali się mordowaniem LUDZI. Natomiast normalny człowiek drugiego człowieka nie morduje. Jeśli już to zabija nie ludzi a ZWIERZĘTA , po to żeby jeść, żeby zrobić sobie skórzane buty, lub żeby się przed zwierzem obronić np. przed wściekłą suką. Co do "umowy" to nie wiem jaką ty zawarłeś ze swoim psem lub kotem ale ja żadnej "umowy" z moim kotem nie zawierałem. "Tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa" ? Mało wiesz o zwierzętach i ich okrucieństwie, poczytaj, pooglądaj i nie powtarzaj tej bzdury o łagodności zwierząt. Brak podstawowej wiedzy o świecie zwierząt ! Skąd w tobie tyle nienawiści do Człowieka ? Uważaj bo się zadławisz ! tak jak zadławił się Robespierre, Hitler, Lenin, Stalin, Pol Pot, Breżniew i inni "humaniści". Ty poznajesz człowieka po jego stosunku do zwierząt a ja poznaję człowieka po jego stosunku do drugiego CZŁOWIEKA. Ot i taka między nami różnica ! Piszesz o "szacunku do zwierząt". Ja to raczej mam szacunek do LUDZI. Jakoś mi trudno wzbudzić w sobie szacunek do np. mrówki, krowy, węża, wszy, glizdy, wirusa HIV (też chyba żywa istota ?), hieny, komara, robaka który drąży kupę g...a, ślepego kreta którego w życiu na oczy nie widziałem, tasiemca 10 cm żyjącego w moich jelitach itd itp. A jak z tym u ciebie ? Szanujesz tasiemca ? Bo ja to się raczej BRZYDZĘ ! Was owszem "jest więcej" ale to dlatego że głupich zawsze jest więcej niż mądrych. Trudno, taki jest świat.
Delikatnie to ujmując, międzyrzecki idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""Tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa" ? Mało wiesz o zwierzętach i ich okrucieństwie, poczytaj, pooglądaj i nie powtarzaj tej bzdury o łagodności zwierząt. Brak podstawowej wiedzy o świecie zwierząt !" Nie tylko braki w historii wychodzą, ale tez braki w biologi a nawet w języku polskim. Okrucieństwo zakłada przemyślane działanie. Dlatego nie stosuje się go w przypadku naukowego opisu zachowania zwierząt, czyli np. w etologii . Wyjątek to literatura, teraz uważaj bo trudne słowo: ANTROPOMORFIZACJA - czyli środek stylistyczny, którego zadaniem jest przypisanie cech ludzkich zwierzętom, roślinom czy przedmiotom. Mylisz okrucieństwo z drapieżnictwem - zwierzęta są drapieżnikami, ale nie działają okrutnie, chociaż nam się tak może "wydawać". Wilk polując na łagodną owieczkę nie siedzi w krzakach i nie mysli sobie: o zaraz się zabawię, pomęczę ja trochę pokaleczę, niech meczy z bólu. To, że jedno zwierze poluje na drugie, zabija, zjada to nie okrucieństwo. Chyba oglądalaś tylko bajkę o Czerwonym Kapturku, a szkoda, jest więcej "przyrodniczych" programów . A co do tasiemców... skąd ty bierzesz tak nie przemyślane argumenty? I koniec dyskusji, bo źle się czuję zniżając do twojego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
""Tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa" ? Mało wiesz o zwierzętach i ich okrucieństwie, poczytaj, pooglądaj i nie powtarzaj tej bzdury o łagodności zwierząt. Brak podstawowej wiedzy o świecie zwierząt !" Nie tylko braki w historii wychodzą, ale tez braki w biologi a nawet w języku polskim. Okrucieństwo zakłada przemyślane działanie. Dlatego nie stosuje się go w przypadku naukowego opisu zachowania zwierząt, czyli np. w etologii . Wyjątek to literatura, teraz uważaj bo trudne słowo: ANTROPOMORFIZACJA - czyli środek stylistyczny, którego zadaniem jest przypisanie cech ludzkich zwierzętom, roślinom czy przedmiotom. Mylisz okrucieństwo z drapieżnictwem - zwierzęta są drapieżnikami, ale nie działają okrutnie, chociaż nam się tak może "wydawać". Wilk polując na łagodną owieczkę nie siedzi w krzakach i nie mysli sobie: o zaraz się zabawię, pomęczę ja trochę pokaleczę, niech meczy z bólu. To, że jedno zwierze poluje na drugie, zabija, zjada to nie okrucieństwo. Chyba oglądalaś tylko bajkę o Czerwonym Kapturku, a szkoda, jest więcej "przyrodniczych" programów . A co do tasiemców... skąd ty bierzesz tak nie przemyślane argumenty? I koniec dyskusji, bo źle się czuję zniżając do twojego poziomu.
Szkoda argumentów bo idioci i tak nie zrozumieją, dla nich pies czy kot czy inne zwierzę to tylko rzecz która nic nie czuje i można je zabić bez żadnych konsekwencji. Zwierzęta polują aby przezyć, "człowiek" dla przyjemności a im więcej bólu zadaje ofierze tym lepiej się "bawi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Piszesz o "szacunku do zwierząt". Ja to raczej mam szacunek do LUDZI. Jakoś mi trudno wzbudzić w sobie szacunek do np. mrówki, krowy, węża, wszy, glizdy, wirusa HIV (też chyba żywa istota ?), hieny, komara, robaka który drąży kupę g...a, ślepego kreta którego w życiu na oczy nie widziałem, tasiemca 10 cm żyjącego w moich jelitach itd itp. A jak z tym u ciebie ? Szanujesz tasiemca ? Bo ja to się raczej BRZYDZĘ ! Was owszem "jest więcej" ale to dlatego że głupich zawsze jest więcej niż mądrych. Trudno, taki jest świat.
Z tego co napisałeś wynika, ze nie masz szacunku do nikogo. I pamiętaj - gdyby nie zwierzęta nie byłoby ciebie i bez nich byś nie przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Nie tylko braki w historii wychodzą..." WSKAż MI TE "BRAKI" PROSZę CIę BARDZO. MOżE MI POWIESZ żE REWOLUCJA FRANCUSKA 1789 ROKU TO NIE BYłO śREDNIOWIECZE ? A MOżE JESZCZE MI POWIEDZ żE I KOPERNIK NIE BYłA KOBIETą ??? "...ale tez braki w biologi a nawet w języku polskim." NAWET W JęZYKU POLSKIM ?! O LA BOGA !!! JUż PO MNIE !!! ""Okrucieństwo zakłada przemyślane działanie. " SKąD WIESZ żE U WILKA ALBO DżDżOWNICY NIE MA "PRZEMYśLANEGO DZIAłANIA" ? "Dlatego nie stosuje się go w przypadku naukowego opisu zachowania zwierząt, czyli np. w etologii . Wyjątek to literatura, teraz uważaj bo trudne słowo: ANTROPOMORFIZACJA - czyli środek stylistyczny, którego zadaniem jest przypisanie cech ludzkich zwierzętom, roślinom czy przedmiotom. " NIE BARDZO ROZUMIEM , POWTóRZ JESZCZE RAZ. WIęC CO TO JEST TA "ANTROMOPOFIZACJA" ? PIERWSZE SłYSZę. "Mylisz okrucieństwo z drapieżnictwem - zwierzęta są drapieżnikami, ale nie działają okrutnie, chociaż nam się tak może "wydawać". NO WłAśNIE, MOżE JEDNAK CI SIę TYLKO TAK WYDAJE ? " Wilk polując na łagodną owieczkę nie siedzi w krzakach i nie mysli sobie: o zaraz się zabawię, pomęczę ja trochę pokaleczę, niech meczy z bólu." A SKąD TY WIESZ CO MYśLI WILK ? MOżE SOBIE TAK WłAśNIE MYśLI ? NO CHYBA JAKO ZACIEKłY OBROńCA ZWIERZąT NIE ZAKłADASZ żE WILK W OGóLE NIE MYśLI ? ZA TAKIE HEREZJE TO CIę Z KLUBU MOGą WYRZUCIć ! KIEDYś GADAłEM Z TAKIM WILKIEM I MI POWIEDZIAł CO MYśLI KIEDY WIDZI TAKą "łAGODNą" PUSZYSTą OWIECZKę , ALE WYBACZ NIE ZATYTUJę JEGO SłóW BO TO FORUM MOGą TEż CZYTAć DZIECI. "To, że jedno zwierze poluje na drugie, zabija, zjada to nie okrucieństwo. " AHA, A WIęC JAK WILK NA HALI ZABIJA 8 OWIEC JEDNEJ NOCY, PRZEGRYZA IM GARDłA I POZOSTAWIA, BO NIE JEST GłODNY, TO JAK TO NAZWIESZ ? "Chyba oglądalaś tylko bajkę o Czerwonym Kapturku, a szkoda, jest więcej "przyrodniczych" programów ." A TY NIE CZYTAJ TYLE TYCH LEWACKO-FASZYSTOWSKO-EKOLOGICZNYCH BROSZUREK PROPAGANDOWYCH BO DO CNA ZGłUPIEJESZ ! " A co do tasiemców... skąd ty bierzesz tak nie przemyślane argumenty?" TASIEMIEC NIEPRZEMYśLANY ? SKąD CI TO PRZYSZłO DO GłOWY ? PRZEMYśLANY JAK NAJBARDZIEJ ! "I koniec dyskusji, bo źle się czuję zniżając do twojego poziomu." OD POCZąTKU WIEDZIAłEś żE NIE MASZ SZANS ? ZA CIENKI JESTEś JESZCZE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe czekam aż "suce" ten człowiek odpowie, ej odezwij się jeszcze człowieku, mam dużo zabawy czytając jak się nad nią intelektualnie znęcasz, chociaż to jest okrutne I słówko do "suki". Wiesz, Ty jesteś aż tak głupiutka, że nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się kompromitujesz. Ale nie smuć się, to że jesteś aż tak mało inteligentna, to nie Twoja wina, trudno winić twój genotyp. Winny jest Twój brak wykształcenia, po wpisach sądzę, że nie masz więcej niż 13 lat, wszystko przed Tobą, szkoła, może nawet matura. Tak jak radził Twój adwersarz, przyłóż się więcej do biologii i do logiki (ten drugi przedmiot nauczy Cię dobierać trafne argumenty). A na przyszłość pamiętaj, wypowiadaj się tylko w tych tematach w których jesteś kompetentna, a nie wtedy, gdy tylko sądzisz że tak jest. Powodzenia, pozdrawiam A sprawa gościa, który powiesił psa, jest prosta, po pierwsze dopuścił, że pies pogryzł tę małą - a na to jest paragraf, po drugie psa zabił - i na to paragraf także jest (chociaż rzadko w Polsce używany). Oba złamał, czeka go kara podwójna. Pies prawdopodobnie i tak zostałby uśpiony, więc gość zbyt gorliwie zadziałał. A jak wiadomo, nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu . Chociaż, jeśli zostawili tego psa w gospodarstwie zamiast odizolowac w klinice weterynaryjnej to jest to wskazanie, że pies jednak nie był chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
hehe czekam aż "suce" ten człowiek odpowie, ej odezwij się jeszcze człowieku, mam dużo zabawy czytając jak się nad nią intelektualnie znęcasz, chociaż to jest okrutne ROZPRAWIłEM SIę Z TAMTYM, ROZPRAWIę SIę RóWNIEż Z TOBą łUKASZU, TO DLA MNIE żADEN PROBLEM ! UWIELBIAM TAKICH CIENKICH BOLKóW ! A WIęC DO DZIEłA : "Wiesz, Ty jesteś aż tak głupiutka, że nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się kompromitujesz." A MOżE TO TY NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY JAK SIę KOMPROMITUJESZ ? WZIąłEś POD UWAGę I TAKą EWENTUALNOść ? "Ale nie smuć się, to że jesteś aż tak mało inteligentna, to nie Twoja wina, trudno winić twój genotyp. " ZNASZ MóJ GENOTYP ? "Winny jest Twój brak wykształcenia, po wpisach sądzę, że nie masz więcej niż 13 lat, wszystko przed Tobą, szkoła, może nawet matura." SKąD TA PEWNOść ILE MAM LAT ? I JAKIE WYKSZTAłCENIE ? A SłYSZAłEś TAKIE POWIEDZONKO "TAKI MąDRY żE Aż GłUPI " ? ALBO "TAKI STARY A TAKI GłUPI" ? " Tak jak radził Twój adwersarz, przyłóż się więcej do biologii i do logiki (ten drugi przedmiot nauczy Cię dobierać trafne argumenty)." O TWOJEJ LOGICE TO ZA CHWILę, NIżEJ. DO BIOLOGII ZAWSZE SIę PRZYKłADAłEM, JUż JAKO 9-LETNIA DZIEWCZYNKA BAWIłEM SIę Z CHłOPAKAMI W DOKTORA, WIęC BIOLOGIę MAM W PALUSZKU... O PRZEPRASZAM... PALUSZKóW JUż NIE UżYWAM, WOLę ELEKTRONICZNE ZABAWKI. "A na przyszłość pamiętaj, wypowiadaj się tylko w tych tematach w których jesteś kompetentna, a nie wtedy, gdy tylko sądzisz że tak jest. " WłAśNIE TAK ROBIę. I TOBIE RADZę TO SAMO. "A sprawa gościa, który powiesił psa, jest prosta, po pierwsze dopuścił, że pies pogryzł tę małą - a na to jest paragraf, po drugie psa zabił - i na to paragraf także jest (chociaż rzadko w Polsce używany). Oba złamał, czeka go kara podwójna. Pies prawdopodobnie i tak zostałby uśpiony, więc gość zbyt gorliwie zadziałał. A jak wiadomo, nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu " NADGORLIWOść JEST GORSZA OD FASZYZMU ? SKąD TO WZIąłEś ? PODAJ AUTORA TEGO, JAK ROZUMIEM, CYTATU. CO DO PARAGRAFóW TO JUż PISAłEM GDZIE JE MAM (ALE MOGę PRZYPOMNIEć - W D***IE ! ), ZWłASZCZA TE GłUPIE. NP W SYRII CZY INNEJ SRI LANCE JEST TAKI PARAGRAF żE JAK ARABOWI ZGWAłCą żONę TO ON Ją MA PRAWO WYGNAć Z DOMU BO JEST "NIECZYSTA". NO I CO ? PRZESTRZEGAłBYś TAKIEGO PARAGRAFU ? A U NAS W POLSCE JEST PARAGRAF żE NIE MOżESZ WYCIąć BEZ ZEZWOLENIA WłADZY DRZEWA NA WłASNEJ POSESJI, DRZEWA KTóRE KIEDYś SAM WłASNORęCZNIE ZASADZIłEś . PODOBA CI SIę ? TYLKO CZłOWIEK O ZNIEWOLONYM UMYśLE PRZESTRZEGA WSZYSTKICH PARAGRAFóW, CZłOWIEK WOLNY GłUPIE PARAGRAFY PO PROSTU OLEWA ! "Chociaż, jeśli zostawili tego psa w gospodarstwie zamiast odizolowac w klinice weterynaryjnej to jest to wskazanie, że pies jednak nie był chory." OTO TWOJA LOGIKA ! BO MNIE SIę WYDAJE żE Tę SUKę ZOSTAWILI U TEGO GOśCIA W GOSPODARSTWIE "NA OBSERWACJI" BO NIE BYłO PEWNOśCI CZY JEST CHORA CZY ZDROWA (GDYBY TAKA PEWNOść BYłA TO BY NIE ZOSTAWIALI). A TY TWIERDZISZ żE FAKT Iż SUKI NIE ZABRALI DO KLINIKI śWIADCZY O TYM żE "NIE BYłA CHORA" ? SKORO "NIE BYłA CHORA" TO PO CO Ją POZOSTAWIONO "NA OBSERWACJI" U WłAśCICIELA ? LOGIKI TO TY SIę CHYBA UCZYłEś ALE NA BRZESKIEJ W ZAWODóWCE WIECZOROWO-EKSTERNISTYCZNEJ ZAOCZNIE ! NO , DAWAJ DALEJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka do Stodolnego ! napisał:
Stodolny witaj w klubie ! Nie dajmy tym faszystom szansy !
Witaj! Dziś 1-maja, a całe okoliczne lewactwo zamiast organizować pochody to siedzi na forum i jest zdziwione, że człowiek zabił psa. I jeszcze wierzy w bolszewickie przepisy... Co ta dzisiejsza bolszewia zrobiła z człowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stodolny napisał:
Witaj! Dziś 1-maja, a całe okoliczne lewactwo zamiast organizować pochody to siedzi na forum i jest zdziwione, że człowiek zabił psa. I jeszcze wierzy w bolszewickie przepisy... Co ta dzisiejsza bolszewia zrobiła z człowieka?
Witaj ! popatrz też że ta bolszewia jest oburzona że człowiek zabił psa. Ciekawe czy byłaby tak samo oburzona gdyby to pies zabił człowieka ? np. pchnął nożem ? albo zastrzelił z wiatrówki ? albo chociażby walnął kołkiem w łeb ? Rzeczywiście, ta dzisiejsza bolszewia to już nie ta co kiedyś ! Wszystko dziadzieje ! A ty co ? w stodole siedzisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka do Stodolnego ! napisał:
Witaj ! popatrz też że ta bolszewia jest oburzona że człowiek zabił psa. Ciekawe czy byłaby tak samo oburzona gdyby to pies zabił człowieka ? np. pchnął nożem ? albo zastrzelił z wiatrówki ? albo chociażby walnął kołkiem w łeb ? Rzeczywiście, ta dzisiejsza bolszewia to już nie ta co kiedyś ! Wszystko dziadzieje ! A ty co ? w stodole siedzisz ?
Siedzę w bunkrze pod stodołą, bo się boję, że ta "tolerancyjna dla zwierząt" bolszewia powiesi mnie za moje poglądy. Kiedyś dawali kulkę w potylice, teraz chcą wieszać. Wszystko zdziadziało w tym eurosojuzie, a ten pies z tego wszystkiego, to się wziął wściekł i powiesił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z tego co napisałeś wynika, ze nie masz szacunku do nikogo. I pamiętaj - gdyby nie zwierzęta nie byłoby ciebie i bez nich byś nie przeżył.
Do nikogo ? Mylisz się ! do niektórych ludzi mam. Ale do lewackich faszystów to jakoś NIE ! Gdyby nie zwierzęta to by mnie nie było ? I z tego powodu mam być wdzięczny np. dinozaurom sprzed 300 mln lat ? No co też wam lewakom z mózgami porobili ?! Ja bez niektórych zwierząt rzeczywiście bym nie przeżył, np nie przeżyłbym bez świni bo lubię sobie kotleta schabowego zrobić od czasu do czasu. A ciekawe czy świnia przeżyłaby beze mnie ? albo chomik ? albo tasiemiec ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stodolny napisał:
Siedzę w bunkrze pod stodołą, bo się boję, że ta "tolerancyjna dla zwierząt" bolszewia powiesi mnie za moje poglądy. Kiedyś dawali kulkę w potylice, teraz chcą wieszać. Wszystko zdziadziało w tym eurosojuzie, a ten pies z tego wszystkiego, to się wziął wściekł i powiesił.
Sam się powiesił ??? Pies ???!!! No popatrz pan ! też tak podejrzewałem ! a wszystko na biednego chłopa zwalili ! No ta bolszewia to sobie za mocno już poczyna ! Kiedyś to wieszali szturmówki, a teraz dranie chcą już wieszać LUDZI !!! A stodoła to oczywiście w Jedwabnem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stosunek do zwierząt świadczy o naszym człowicxeństwie , o"posiadaniu " bądz nie uczuć wyższych .Człoweik ów widocznie takowych nie posiadał, Żal go okrutnie, gdyz nie zasługuje aby nazywać go człowiekiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Stosunek do zwierząt świadczy o naszym człowicxeństwie , o"posiadaniu " bądz nie uczuć wyższych .Człoweik ów widocznie takowych nie posiadał, Żal go okrutnie, gdyz nie zasługuje aby nazywać go człowiekiem!
O ! następny lewak do golenia ! Ale co się dziwić - wszak dziś Święto Pracy. Już to komuś pisałem ale mam czas, na pochód nie idę, więc jeszcze raz : O naszym człowieczeństwie świadczy nasz stosunek z innym człowiekiem a nie ze zwierzęciem. Stosunek człowieka ze zwierzęciem to jest zwykła zooooofilia ! Raczej nie polecam bo można złapać np. wściekliznę lub świńską grypę czy inne cholerstwo. Taki stosunek nie jest (wbrew temu co wmawiają nam lewackie polskojęzyczne merdia) dowodem na posiadanie jakichś "uczuć wyższych" lecz świadczy o głębokim zwichrowaniu psychiki. Ale nic się nie martw "jj", to da się leczyć. "Człoweik" ów , jestem przekonany, takie "uczucia wyższe" jednak posiada bo wściekłą sukę ukatrupił krótko i skutecznie i w ten sposób zapewne ocalił życie np. swego dziecka. Zresztą nie mamy pewności czy ta suka przypadkiem nie powiesiła się SAMA, bo (jak pisze wyżej Stodolny) straciła nadzieję że tych ekobolszewików na tym Forum da się jeszcze wyleczyć. Pewnie czytała wpisy tutaj i się po prostu wściekła, popadła w depresję i się powiesiła. Jak ? to już niech zbada prokuratura. Tytuł artykułu brzmi "Powiesił psa zamiast go obserwować". A ja słyszałem że on go powiesił i OBSERWOWAŁ ! obserwował czy jeszcze żyje. Czyli tytuł artykułu, Panie Marku (to ty Marek napisałeś ?) powinien brzmieć "Powiesił psa i go obserwował". I dobrze że obserwował bo gdyby , nie daj Boże, suka się zerwała to co by było ? Mogłaby znowu kogoś pokąsać ! Tak więc : wielki szacunek ! Profesjonalna akcja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Delikatnie to ujmując, międzyrzecki idiota!
Pamiętam taki dowcip sprzed wojny który mi stary Żyd opowiedział : Rozmawiają 2 Żydzi, Icek i Szloma. Icek mówi : - Szloma, a czy ty wiesz że twoją żonę to całe miasto bzyka ? Na to Szloma : - Aj waj ! całe miasto ! Wielkie mi miasto - 5 tysięcy ! I ja ciebie Gościu pytam : Dlaczego "międzyrzecki" ? Przecież ja mieszkam w ... eee... nieważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda argumentów bo idioci i tak nie zrozumieją, dla nich pies czy kot czy inne zwierzę to tylko rzecz która nic nie czuje i można je zabić bez żadnych konsekwencji. Zwierzęta polują aby przezyć, "człowiek" dla przyjemności a im więcej bólu zadaje ofierze tym lepiej się "bawi".
Gościu, kot zabija mysz, lew zabija gazelę, hiena zabija lwiątko, wirus grypy zabija wirusa malarii... - aby przeżyć ! A człowiek też zabija np. świnię, krowę, psa (w Chinach), bakterię, komara, wesz, glizdę ... - aby przeżyć ! Tak czy nie ? Stosujesz czasami antybiotyki ? Skąd twoja absurdalna myśl że człowiek to zabija "dla przyjemności" ? Kto zabija dla zabawy ? Czy ten gość zabił swoją sukę "dla zabawy" ? Nie, on ją zabił żeby chronić swoje dzieci przed śmiercią na wściekliznę. Skąd masz info że on "bawił się " śmiercią tej suki ? Masz jakąś fobię na punkcie Człowieka ? Jeśli uważasz że człowiek zagraża Światu to pierwszy strzel sobie w łeb i spokój ! Jednego czubka mniej ! I namów do tego swoich kumpli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B. napisał:
Czy naprawdę forum to zawsze musi byc plebiscytem na głąba roku?
Mówisz o sobie ? Nie masz szans !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Gościu, kot zabija mysz, lew zabija gazelę, hiena zabija lwiątko, wirus grypy zabija wirusa malarii... - aby przeżyć ! A człowiek też zabija np. świnię, krowę, psa (w Chinach), bakterię, komara, wesz, glizdę ... - aby przeżyć ! Tak czy nie ? Stosujesz czasami antybiotyki ? Skąd twoja absurdalna myśl że człowiek to zabija "dla przyjemności" ? Kto zabija dla zabawy ? Czy ten gość zabił swoją sukę "dla zabawy" ? Nie, on ją zabił żeby chronić swoje dzieci przed śmiercią na wściekliznę. Skąd masz info że on "bawił się " śmiercią tej suki ? Masz jakąś fobię na punkcie Człowieka ? Jeśli uważasz że człowiek zagraża Światu to pierwszy strzel sobie w łeb i spokój ! Jednego czubka mniej ! I namów do tego swoich kumpli.
Oj zagraża zagraża.Bardziej niż zwierzęta i dlatego cieszy mnie smierć każdego obcego mi człowieka w przeciwieństwie do zwierząt ! Nie, nie żartuję.Po prostu znam ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Oj zagraża zagraża.Bardziej niż zwierzęta i dlatego cieszy mnie smierć każdego obcego mi człowieka w przeciwieństwie do zwierząt ! Nie, nie żartuję.Po prostu znam ludzi.
A więc skoro "zagraża" to czy już strzeliłeś sobie w faszystowski łeb czy jeszcze na coś czekasz ? Na co ? Jeśli o mnie chodzi to doradzałbym żebyś jednak strzelił sobie w ten głupi łeb ! Na co co czekasz ? To pięknie że taki faszysta obnaża się całkowicie. Oto nareszcie wiemy z kim rozmawiamy. Jeśli do tej pory ktoś z forumowiczów nie był pewien to teraz już wie : tzw. obrońcy zwierząt to są zwykli faszyści gotowi mordować LUDZI. Takich sku***.synów należałoby dusić już w kołysce, jak Hitlera, jak Stalina. Oni podpalą znowu świat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...