Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca

Utworzony przez Michał, 29 kwietnia 2009 r. o 18:12
chcesz zarobić lub dorobic? pewnie tak. kto by nie chciał. mam na to sposob. co prawda nie zarobisz na tym od razu kokosów ale w miare upływu czasu zarobki będą coraz większe. po pierwsze załóz konto na www.paypal.pl - za darmo. po drugie zarejestruj się na stronie: http://bitmails.info/pages/index.php?refid=neo30 zarabia sie klikając w linki reklamowe,płatne banery za kazdy link płacą od 1 gr do nawet 25gr niby mało ale w ciągu 10 minut wyświetlisz około 20 stron więc zarobisz 4zł dziennie. oczywiście to zależy ile linków bedzie dostępnych więc nie zwlekaj i spróbuj!!! nie musisz nic płacić. wystarczy że poswiecisz 10 minut dziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy to dziala... sprawdze zaraz i zobacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podpucha, najwięcej korzysta i tylko ten korzysta, na którego linki się wchodzi. Czyli jak klikniesz na link powyżej, to zarobi tylko na tym tamta osoba. Jakby to była prawda, to wszyscy siedzieliby i tylko klikali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz antyreklamować tego typu zarabianie to proszę bardzo. Ja od pół roku uczestniczę w podobnym programie i jestem zadowolony. Co prawda nie zarabiam na tym kokosów ale pokrywa to jakąś część moich wydatków za internet. Przez te pół roku mialem juz 2 wypłaty po 20$. Niby mało ale to miesiąc moich opłat za neta. Poprostu gdy coś przeglądam to przy okazji klikam reklamy w tle i nie muszę aż tak się na tym skupiać. a kaska leci... Na początku też myślałem że to kit ale powiedziałem sobie że spróbuje i teraz myślę że warto było. Co prawda są nieuczciwe firmy które nie płacą, ale są też takie które są na szczęście wypłacalne. I przedewszystkim nie należy się nastawiać że się zarobi nie wiadomo ile. Dla mnie takie 120zł co jakiś czas się przydaje bo na drodze nie leży..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...