Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

praca dodatkowa lub stała

Utworzony przez kasia, 11 lutego 2012 r. o 22:38
hej , pracuję od ponad roku w firmie , która zajmuję się obsługą czatów zagranicznych :)jestem mega zadowolona początkowo była to moja dodatkowa praca ale teraz zajmuję się tylko tym , zarobki są od 1500 zł - 7000 tyś dla najlepszych dla zainteresowanych www.internetowemodelki.pl .Chętnych szukają cały czas:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
hej , pracuję od ponad roku w firmie , która zajmuję się obsługą czatów zagranicznych :)jestem mega zadowolona początkowo była to moja dodatkowa praca ale teraz zajmuję się tylko tym , zarobki są od 1500 zł - 7000 tyś dla najlepszych dla zainteresowanych www.internetowemodelki.pl .Chętnych szukają cały czas:)
Zamiast uczciwej roboty się tak cały dzień smyrasz po pipie? To ci daje takie zadowolenie, ogarnij się i weź za uczciwą pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać komuś się nudzi:) Może i się smyram a może nie ale 7 tyś mam na miesiąc nie za 1200 zł będę zapier.....w sklepie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Widać komuś się nudzi:) Może i się smyram a może nie ale 7 tyś mam na miesiąc nie za 1200 zł będę zapier.....w sklepie:)
Kure....wo to podobno charakter, a nie zawód, tak mi ojciec mówił. Ciekawe dlaczego większość woli zapier.... w sklepie niż smyrać się po pipie, nawet za 7000 tyś miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
Kure....wo to podobno charakter, a nie zawód, tak mi ojciec mówił. Ciekawe dlaczego większość woli zapier.... w sklepie niż smyrać się po pipie, nawet za 7000 tyś miesięcznie.
Odpowiedzi brak. Pozwolę sobie na kilka uwag. Takiej dziewczynie miziającej się po niplach przed kamerą czy gdzie indziej starałbym się pomóc, ogarniam ,ze ma różne powody by tak zarabiać na życie. Natomiast takim alfonsom, sutenerom, stręczycielom jak ty mam tylko jedno uczucie odrazy, bo przecież ty jesteś tylko naganiaczką - prawda, nie sądzę że zwykla dziewczyna obnosi się z tym zawodem publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oczywista ściema jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
to oczywista ściema jest
Co masz na myśli, rozwiń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...