Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy ośrodka kultury będą protestować

Utworzony przez bialczanin, 6 października 2008 r. o 09:14
Gość napisał:
Info : Jak wiem to wejście na Forum Dziennika nadal jest zablokowane w instytucjach podległych UM - przyczyna nieznana. Można jedynie przypuszczać że z obawy żeby pracownicy kultury nie podzielili się z nami tym co wiedzą o swoim dyrektorze.Nie wiem czy dostęp ten został zablokowany z inicjatywy Dz.Wsch.( może Adm. Dziennika zabierze tu głos ?) czy UM Biała Podlaska czyli Prezydenta Miasta. Jeśli zablokował to Prezydent to znaczy że chroni swojego pupila którego przez lata trzyma na stołku, i tym samym bierze odpowiedzialność za jego ewentualną pedofilską działalność.W każdym razie cenzura jak za komuny ! Stało się to po wpisach ( 1 listopada) na temat pewnego pedofila - postaci powszechnie znanej ,pracującego jako dyrektor w jednej z placówek kultury w mieście. Rodzice ! uważajmy do kogo posyłamy swoje dzieci na zajęcia w domach kultury w Białej ! Zboczeniec pedofil jest wśród nas !
Wiem, wiem, wystarczy wyjść na Plac Wolności w Białej Podlaskiej i zapytać o kogo chodzi, każdy wie i każdy powie! Cała Biała huczy od plotek, każdy od młodego po starego wie o kogo chodzie. Szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiem, wiem, wystarczy wyjść na Plac Wolności w Białej Podlaskiej i zapytać o kogo chodzi, każdy wie i każdy powie! Cała Biała huczy od plotek, każdy od młodego po starego wie o kogo chodzie. Szkoda!
Zapytam wprost :czy chodzi o tego co tańczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapytam wprost :czy chodzi o tego co tańczy ?
Ale co on tańczy? Czy to ten co folklor promuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale co on tańczy? Czy to ten co folklor promuje?
Tak, to podobno ten sam ale nie promuje tylko falszuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydła by się jakiś protes bo nuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale co on tańczy? Czy to ten co folklor promuje?
W tym poście była mowa o Januszu I. Koleś promuje folklor w mieście. Od plotek o całej sprawie huczy w całym mieście, zapytać się na Placu Wolności pierwszego lepszego przechodnia. Na razie sprawa przycichła, ale po wyborach w 2010 pewnie znowu odżyje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tym poście była mowa o Januszu I. Koleś promuje folklor w mieście. Od plotek o całej sprawie huczy w całym mieście, zapytać się na Placu Wolności pierwszego lepszego przechodnia. Na razie sprawa przycichła, ale po wyborach w 2010 pewnie znowu odżyje!
To no tańczy, śpiewa?! A kto tego Janusza I. utrzymuję na stanowisku? Kto? Prezydent Andrzej Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...