Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy przesladowani w zakladach pracy-wolne forum

Utworzony przez Agent CBA, 9 września 2008 r. o 22:36
Pracowalem z jednych z firm z Radzynia Podlaskiego.Musialem zamiast 8 godzin pracy harowac jak wol nawet 12godzin.Pensje maren jak wszyscy wiemy dlatego otwieram te forum w celu wypowiedzenia sie w wolnym forum na temat sytuacji w waszych zakładach pracy.Pracownicy widzicie co zyskano w Spomleku jesli jestescie przesladowani piszcie o tym,a mysle ze dziennik wschodni takze sie zainteresuje tą sprawą. Ja osobiscie juz niepracuje w tej firmie bo otworzylem cos swojego i calkiem niezle mi sie powodzi. Z poważaniem Człowiek honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wienc morze ja zaczne. u mnie to była taka sytuacja : pracowałem kiedys w jednej firmie, szefowa to była kobieta. zarabiałem grosze. pewnego dnia szefowa zaproponowała mi żebym ją bzykał raz na tydzień a ona za to da mi podwyżkę. i tak było, bzykałem ją przez rok, ale była brzytka, i mi sie nie podobała. Muwiłem jej że już nie chce jej bzykać, to ona mi powiedziała że od jutra mogę tu nie pracować. no to co miałem robić ? bzykałem ją dalej bo miałem na utrzymaniu niepracujonco rzone i 2 dzieci, kasa potrzebna. Zwolniłem sie na wlasnoą prośbę bo ona chciała żeby ją codziennie, a u mnie ze zdrowiem zaczęlo być nie najlepiej. No i teraz mam spokuj. Ale tak sobie myśle: czy ja nie byłem wykorzystywany seksualnie ? i wlasnie chciałem zapytać kogoś mondrego zeby mi coś doradził. może nalerzy mnie sie jakieś odszkodowanie ? z poważaniem Człowiekbezhonoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozesz chyba zglosic sprawe do prokuratury tak mi sie wydaje ja slyszalem o takich przypadkach i wcale niebylo to male odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Mozesz chyba zglosic sprawe do prokuratury tak mi sie wydaje ja slyszalem o takich przypadkach i wcale niebylo to male odszkodowanie.
Ale co ja mam zgłaszac jak światków nie mam bo ona tak to sprytnie organizowała ze nikt nie widział ? wyśmiejo mnie tylko i już. Albo powiedzo jeszcze że to ja ją wykorzystywałem. Nie wiem co robić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet! Ale masz fanyaję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt ważny napisał:
Facet! Ale masz fanyaję.
co mam ? fanyaję ? a co to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...