Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawie jak śmietniki

Utworzony przez podlaska, 30 lipca 2008 r. o 09:23
Skoro WTÓRPOL zamierza prowadzić dzięki swoim pojemnikom działalność czysto komercyjną to dlaczego ma nie płacić miastu opłat za zajmowanie pasa drogowego przez pojemniki na odzież ? W Szczecinie miasto sobie już z nimi poradziło. 16 złotych dziennie za miejsce pod jeden pojemnik stojący w pasie drogowym. Będą wtedy pieniądze i dla PCK i dla MOPS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SAMO JEST W śWIDNIKU,JAK ZADZWONIłEM DO URZęDU MIEJSKIEGO TO JAKIś GRYZIPIóREK OD TYCH SPRAW W STOPNIU PODOBNO JAKIEGOś TAM DYREKTORA ZACZął SIę NIEłADNIE WYMąDTRZAć,WIDAć LUBI CHLEW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w ZG PCK WTORPOL placil PCK za umieszczenie logo PCK ok 70 tys pln rocznie, a na przerabianiu dobrych czasem ciuchow na szmaty zarabial i zarabia miliony. To mit ze ciuchy ida dla biednych 100 % z nich jest przerabiana na surowiec wtorny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
TO SAMO JEST W śWIDNIKU,JAK ZADZWONIłEM DO URZęDU MIEJSKIEGO TO JAKIś GRYZIPIóREK OD TYCH SPRAW W STOPNIU PODOBNO JAKIEGOś TAM DYREKTORA ZACZął SIę NIEłADNIE WYMąDTRZAć,WIDAć LUBI CHLEW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...