Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PRECZ Z PAWLAKIEM NA FORUM

Utworzony przez ZENON, 2 grudnia 2009 r. o 20:46
Wez rispolept to zaczniesz lepiej pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote post='202612' date='5.12.2009, 21:27:28']Wez rispolept to zaczniesz lepiej pisać[/quote] nie jezdem schizo i moge se wziosc thioridazin , zreszto rispolept jest drogi, skont sie tak znasz, powiem wyprost co jest ci nerwoca, dypresja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Kulę w łeb? Myślisz,że się przyznam???? Na prostą do Gamona nie spieszy mi się
Efka ! Cuś ci się pop.. pomięszało.... chyba? Na Prostej to siedzę ja, duży. Gamona już dawno zwolnili , podobno za dobre sprawowanie. Ja nadal siedzę chociaż nie wiem za co. Siedzę i płaczę rzewnymi łzami bo czuję że siedzę za niewinność po prostu niestety. Ale komu ta kula w łeb ? bo już się pogubiłem, i za co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Efka ! Cuś ci się pop.. pomięszało.... chyba? Na Prostej to siedzę ja, duży. Gamona już dawno zwolnili , podobno za dobre sprawowanie. Ja nadal siedzę chociaż nie wiem za co. Siedzę i płaczę rzewnymi łzami bo czuję że siedzę za niewinność po prostu niestety. Ale komu ta kula w łeb ? bo już się pogubiłem, i za co ?
MAM CIE W du***...... WITAJ DUŻY MASZ DEPRESJE , NATRĘCTWO MYŚLI, WYBUCHY AGRESJI, FARMAKOLOGIA ZNA TWÓJ PRZYPADEK, NIE JESTEŚ SAM , WITAJ W KLUBIE .... MAM CIE W du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no po....ło Ci się.Gamona wypuścili bo kablował,teraz go szukają,żeby przymknąć a Ciebie Duży wypuścić,no bo liczba im się musi zgadzać.Więc jeśli bym się przyznała to jest duże prawdopodobieństwo,że kiblowałabym z Gamonem,chociaż nie wiem bo tam tylko sami faceci zdaje się są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat Ty nootropil powinieneś zamiast herbaty pić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Wariat Ty nootropil powinieneś zamiast herbaty pić
jak taka jestes oblatana to z czym można wodkę (Luksusową) łączyć mondralo, zreszto nootropil nie uspokaja ?
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2009 r. o 22:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uspokaja,ale jest dobry na pamięć,przypomnisz sobie kogo jeszcze masz w du***.A co do Luksusowej to wiem dobrze z czym jej nie łączyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznij od diazepamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
no po....ło Ci się.Gamona wypuścili bo kablował,teraz go szukają,żeby przymknąć a Ciebie Duży wypuścić,no bo liczba im się musi zgadzać.Więc jeśli bym się przyznała to jest duże prawdopodobieństwo,że kiblowałabym z Gamonem,chociaż nie wiem bo tam tylko sami faceci zdaje się są
Efka ! Gamon kablował ? Co ty mówisz ?!?! Trudno mi w to uwierzyć ! Prędzej bym się spodziwał że Wariat wyzdrowieje ! Gamon, odezwij się ! Powiedz że to nieprawda ! Nie wierzę ! A ja tak ci wierzyłem, tak wierzyłem ! Ale ale Efka, chwileczkę ! Gamona wypuścili bo kablował a teraz go szukają żeby przymknąć ? To po co go k... wypuszczali ?!?! Coś mi tu nie pasuje... A mnie, powiadasz, chcą wypuścić ? Czyli te moje odbite nery, zerwane pazury, oberwane ucho, zepsuta kiszka sztolcowa... - to wszystko na nic ? O niestety mylisz się ! U nas na Prostej siedzą nie tylko faceci, babki też są. Właśnie jedna przed chwilą wyszła ode mnie. Na odchodne zamiast "przepraszam" powiedziała mi tylko "dziękuję". Czasami jej nie rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Zacznij od diazepamu
Studentko medycyny lub kimtam jesteś wiesz dobrze że halloperidol w czopkach co go biorę można łaczyć z wodką Luksusową i co lyso ci ? Letko sie od niego uzależniłem jak byłem u Ruskich.
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2009 r. o 22:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Efka ! Gamon kablował ? Co ty mówisz ?!?! Trudno mi w to uwierzyć ! Prędzej bym się spodziwał że Wariat wyzdrowieje ! Gamon, odezwij się ! Powiedz że to nieprawda ! Nie wierzę ! A ja tak ci wierzyłem, tak wierzyłem ! Ale ale Efka, chwileczkę ! Gamona wypuścili bo kablował a teraz go szukają żeby przymknąć ? To po co go k... wypuszczali ?!?! Coś mi tu nie pasuje... A mnie, powiadasz, chcą wypuścić ? Czyli te moje odbite nery, zerwane pazury, oberwane ucho, zepsuta kiszka sztolcowa... - to wszystko na nic ? O niestety mylisz się ! U nas na Prostej siedzą nie tylko faceci, babki też są. Właśnie jedna przed chwilą wyszła ode mnie. Na odchodne zamiast "przepraszam" powiedziała mi tylko "dziękuję". Czasami jej nie rozumiem...
y Ja tak w kwestii merytorycznej ty jesteś Duży duży czy raczej Duży mały, czy raczej w sferze werbalnej nawiązując do twej powyższej wypowiedzi ?
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2009 r. o 22:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży wariat nie wyzdrowieje bo to odosobniony przypadek.On na dzień dobry aplikuje sobie doodbytniczo relsed diazepamum żeby się rozluznić bo taki spięty jest! Szkoda wariata.A co do Gamona to podobno wypuścili go bo myśleli,że doprowadzi ich do reszty towarzystwa,ale cwaniak zwęszył pismo i spieprzył podobno na Alaskę i teraz łosie fotografuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Duży wariat nie wyzdrowieje bo to odosobniony przypadek.On na dzień dobry aplikuje sobie doodbytniczo relsed diazepamum żeby się rozluznić bo taki spięty jest! Szkoda wariata.A co do Gamona to podobno wypuścili go bo myśleli,że doprowadzi ich do reszty towarzystwa,ale cwaniak zwęszył pismo i spieprzył podobno na Alaskę i teraz łosie fotografuje
Halloperidol jeśli już , chyba mnie lubisz ? Gamon Analfabetto jest na Alasce i nie łosie ale łososie i nie fotografuje ale łowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
List Ci napisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówię,że łosie.Gamon wody unika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
mówię,że łosie.Gamon wody unika
jak sie nie myje to nie mozna od razu wyciągać takie daleko idace wnioski ze unika wody i łowi łososie widziałem przypadkiem w najnowszym national gegraphiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa? Chcesz o tym porozmawiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
taaaa? Chcesz o tym porozmawiać?
moze mnie chcesz zpsychoanalizwac ale na forum nie łacze przyjemownosci z misja, bo mam misje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym też powinieneś porozmawiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...