Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Tusk spotkał się z celnikami

Utworzony przez Gość, 28 stycznia 2008 r. o 17:16
celnicy nie dajcio sie nabrac zeby pomoc kierowcom interweniowal juszczenko rzad nic nie robi tylko przeciaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donek ! obiecałeś ? to teraz DAWAJ ! DAWAJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celnicy nie dajcie sie oszukac!Obiecales to trzeba dac.Panie Tusk mowi pan ze cos rozumie ,nam polakom wydaje sie ze pan nic nie rozumie.Panu dala Pitera i mowi ze pana zadowolila(raport),pan tez cos musisz dac ludziom aby byli zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celnicy nie dajcie sie oszukac!Obiecales to trzeba dac.Panie Tusk mowi pan ze cos rozumie ,nam polakom wydaje sie ze pan nic nie rozumie.Panu dala Pitera i mowi ze pana zadowolila(raport),pan tez cos musisz dac ludziom aby byli zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODA ! No tak, Julka dała bo miała CO dać ! A co nam może dać Donek ? No co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieje,ze nikomu nic nie da.Wszyscy tylko czegos chca,w mojej firmie to samo...Zenada.Z kazda podwyzka,rosnie inflacja.Place nigdy jej nie dogonia,a kazdy wzrost placy zwieksza inflacje.Chory kraj.Tylko same zadania,najlepiej za nic.W dodatku poprzednicy schrzanili robote,a obecni i jeszcze nastepnie beda to naprawiac,a przy takim spoleczenstwie sie nie da.Najlepiej finansowo rzadzono krajem za czasow Balcerowicza i kiedy wreszcie po latach posuchy ludziom zaczelo sie zyc normalniej,to banda oszolomow zmarnowala to wszystko...Mam kredyt na mieszkanie i przez te ciagle podwyzki,zaczynam splacac coraz wiecej,a mam raty malejace.Kpina!Wole z zarobkami postac w miejscu,przynamniej kredyty i ceny nie skacza wtedy,w znacznie wyzszym stopniu niz podwyzki.Powalilo sie juz w glowach nie tylko ciemnocie,ale juz takze pseudo-inteligentom,a co gorsza nawet inteligentom-vide lekarze.Prawdziwi specjalisci nie mysla o podwyzkach,potrafia uczciwie sami zarobic.Oszolomstwo doprowadzi ten kraj do ruiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal uważam że jak obiecał to powinien dać ! Wszystkim ! Żeby żyło się lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
premier bedzie w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...