Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes PiS odsłonił pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 maja 2017 r. o 16:00 Powrót do artykułu
Ale wam komuszki żal d..ę rozrywa ze na całym świecie mówią o Polsce, o Białej Podlaskiej. Nawet tvn toż to siok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w/g Ciebie może Gomółka, Gierek, Jaruzelski, Geremek, Mazowiecki no kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak daruś już spłaciłes zaległości dla sponsora za kampanie wyborcza pamiętaj zbliża się następna ale wiadomo następna przewalisz jak cały piździelcy motłoch mochoreowy. A ten oszust postawił pomnik za kasę oskubaną od ludzi. A ta kondoniasta czemu nie raczyła przyjechać przestraszyła się, powinni zrobić inaczej na górze pomnik a pod spodem sracz wiadomo godnie by go pilnowała kaczka pijacka. On był najlepszym pierwszym obywatelem pijakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy oni bliźniacy wystarczy spojrzeć na wzrost
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS buduje kult smolenski, aby na grobach ofiar budowac swoje poparcie polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie te twoje żale nie przerażają wcale. Jestem moherem tym od wielkiego brata z Brukseli ale się nie martw niedługo ty też nim będziesz. Jest tylko małe ale ja to przerobiłem i wielkiego brata nie prosiłem o pomoc ale co z Tobą będzie. Wielki brat ma Cię głęboko w tyle na 4 litery i kto Ci pomoże. Czyżby Sziogun? a może ten co miał zamiar watahę dożynać, nie nie może ten z Charkowa z pomrocznością jasną. Ale kaszalot to ci pomoże że będziesz umykał, czmychał jak ta posłanka ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O poparcie się nie martw "jeżeli Bóg jest z nami, któż przeciwko nam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty nawet nie wiesz cóż to są za słowa bo nie jesteś jeszcze moherem ale już nie długo przyjdzie Ci zyć za 2 tys ha, ha, ha, ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź gościu spokojny twojego grobu nie dotyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialszczanie a kiedy pomnik KACZYŃSKIEGO Bogusia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj się tych co o niego się upominają czyli inaczej mówiąc samego siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę kilo brązu i figurkę prezesa dostawić. Też by chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Twoja już w tym głowa. Na wszystko przyjdzie odpowiedni czas i pora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jarosław Kaczyński, troszkę się zagalopował. Nie mówię że Śp. Lech Kaczyński nie był zasłużonym działaczem opozycji za komuny , obok Mazowieckiego, Wałęsy, Geremka, Walentynowicz i wielu, wielu innych. Ale właśnie o to mi chodzi. Lech był jednym z wielu, a niedługo naprawdę będą pomniki w każdym mieście jak chce jego brat. Aż przykro patrzeć, ile ludzi mu przyklaskuje. W ten o to sposób rodzą się nieprawdziwe legendy. Żenada co politycy robią z biednymi ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę ze o naszym mieście mówi cała Polska. Dzisiejszy dzień to święto dla naszego miasta tylu znamienitych gości przybyło, zamiast się cieszyć to ciągle tylko narzekanie. Obudź się Polsko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę zaprzeczać ale w jednym rzędzie nie ustawiaj śp. Walentynowicz z Wałęsą, i innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zestaw opozycjonistów był przeze mnie przemyślany. Stawiając Śp Walentynowicz obok Wałęsy, nie daje jej ujmy. Nie zgadzali się ze sobą, a mimo to współpracowali. Wiem wiem, Bolek i te sprawy.A ja i tak uparcie cenię Wałęsę za poświęcenie chociaż to gbur i prostak. Jednak to on "wyprowadził" ruskie wojsko z Polski a za jego pośrednictwem, Polska odzyskała wolność w 89 tym.Choć komuchy długo żyli/żyją sobie bezkarnie. Ogólnie to walić politykę. Politycy żerują na ludzkiej niedoli i wciagają ludzi w swoje kłótnie, paranoje i zabobony, mając nas totalnie w czterech literach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoreporterka powinna poćwiczyć kadrowanie od dołu, prezes wtedy lepiej wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie musiał się niczego obawiać, walczył z komunizmem, nie było na niego żadnych teczek, nie szukał osobistych korzyści." Taaaaak zupełne przeciwieństwo brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkhjgvklh napisał:
undefined napisał:
Prezydent Lech Kaczyński był najlepszym Prezydentem. Nie był agentem jak Bolek pijakiem jak Kwaśniewski i analfabeta jak Komorowski
Ale odleciałeś. Agentury mu co prawda nie udowodniono (jeszcze),ale pamiętaj,że Kaczyńscy są dziećmi tak zwanych "resortowych rodziców".Nie był pijakiem? O "małpeczkach" (to takie małe buteleczki z alkoholem) krążą legendy. Nie był analfabetą? Wystarczy wspomnieć "Borubara" czy "Rokera Pareiro".Mylenie słów hymnu czy trzymanie szalika reprezentacji do góry nogami litościwie przemilczmy.
  "Irasiady" to też dowód na niezwykłą inteligencję ;). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...