Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes PiS z wizytą w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Jozef, 11 grudnia 2008 r. o 20:28
Kto wpuścił do Białej Podlaskiej czołowego destruktora życia społeczno - politycznego w Polsce. Staram się obiektywnie patrzeć na naszą rzeczywistość i nie dostrzegam racjonalnych przesłanek postępowania tego człowieka. Wszystkie inicjatywy, bez względu na ich wartość społeczną są zdecydowanie negowane. Bez wątpliwości jest to typowy paranoik polityczny przynoszący niewyliczalne szkody gospodarcze i trudne do zwymiarowania szkody polityczne. Nie gloryfikując innych opcji politycznych uważam, że nie powinno być społecznego przyzwolenia na takie postępowanie, nie powinniśmy akceptować siania codziennego zamętu i zdecydowanego oddziaływania na swojego brata. Myślę, że jest prosty związek między stabilizacją życia społeczno-gospodarczego w Polsce a marginalizacją tego typu ludzi. Im szybciej to zrobimy tym szybciej wejdziemy na drogę normalnego rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Kto wpuścił do Białej Podlaskiej czołowego destruktora życia społeczno - politycznego w Polsce. Staram się obiektywnie patrzeć na naszą rzeczywistość i nie dostrzegam racjonalnych przesłanek postępowania tego człowieka. Wszystkie inicjatywy, bez względu na ich wartość społeczną są zdecydowanie negowane. Bez wątpliwości jest to typowy paranoik polityczny przynoszący niewyliczalne szkody gospodarcze i trudne do zwymiarowania szkody polityczne. Nie gloryfikując innych opcji politycznych uważam, że nie powinno być społecznego przyzwolenia na takie postępowanie, nie powinniśmy akceptować siania codziennego zamętu i zdecydowanego oddziaływania na swojego brata. Myślę, że jest prosty związek między stabilizacją życia społeczno-gospodarczego w Polsce a marginalizacją tego typu ludzi. Im szybciej to zrobimy tym szybciej wejdziemy na drogę normalnego rozwoju.
Chyba to facet żywcem ze starej Trybuny Ludu przepisałeś. Szkoda tylko, że wykresliłeś "wroga ludu" i "socjalistyczną ojczyznę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też byłem na spotkaniu i jestem zauroczony inteligencją Jarosława Kaczyńskiego. To jest prawdziwy mąż stanu ( inteligencja + charakter) !!! Sposób w jaki zwracał się do studentów, dementuje obraz jaki kreują media. I to niektórych boli. Sala wypełniona i na początku gromkie powitanie. Myślę,że to strateg i wizjoner. Słuchający go uważnie zauważyli wnikliwość jego obserwacji życia. A Sb-ecy ? No cóż niech sobie żyją. Ale nie przy władzy ! Trzeba nam zdrowego państwa. Tyle i aż tyle. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawy Obrońca: To co pan napisał posłanka Szczypińska określiłaby jako "słodkie", ale ja, gdyby Pan miał czas, prosiłbym o troche konkretów, bo niestety nie mogłem być obecny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy obrońca napisał:
A ja też byłem na spotkaniu i jestem zauroczony inteligencją Jarosława Kaczyńskiego. To jest prawdziwy mąż stanu ( inteligencja + charakter) !!! Sposób w jaki zwracał się do studentów, dementuje obraz jaki kreują media. I to niektórych boli. Sala wypełniona i na początku gromkie powitanie. Myślę,że to strateg i wizjoner. Słuchający go uważnie zauważyli wnikliwość jego obserwacji życia. A Sb-ecy ? No cóż niech sobie żyją. Ale nie przy władzy ! Trzeba nam zdrowego państwa. Tyle i aż tyle. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
Ten strateg i wizjoner, skończy jako Napoleon w pałacu bez klamek w drzwiach. Im szybciej tym lepiej dla Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo żałuję że nie moglem póść na to spotkanie, a to z tego względu że o nim nie wiedziałem. Swietny polityk. A nie takie zero jak Tusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Kto wpuścił do Białej Podlaskiej czołowego destruktora życia społeczno - politycznego w Polsce. Staram się obiektywnie patrzeć na naszą rzeczywistość i nie dostrzegam racjonalnych przesłanek postępowania tego człowieka. Wszystkie inicjatywy, bez względu na ich wartość społeczną są zdecydowanie negowane. Bez wątpliwości jest to typowy paranoik polityczny przynoszący niewyliczalne szkody gospodarcze i trudne do zwymiarowania szkody polityczne. Nie gloryfikując innych opcji politycznych uważam, że nie powinno być społecznego przyzwolenia na takie postępowanie, nie powinniśmy akceptować siania codziennego zamętu i zdecydowanego oddziaływania na swojego brata. Myślę, że jest prosty związek między stabilizacją życia społeczno-gospodarczego w Polsce a marginalizacją tego typu ludzi. Im szybciej to zrobimy tym szybciej wejdziemy na drogę normalnego rozwoju.
Może zamiast tego bełkotu podałbyś kilka konkretów chociaż kilka. Coś mam wrażenie, że poddałeś się presji michnikowszczyzny i nie wnikając w szczegóły płyniesz na fali bzdurnych i wydumanych ogólników. Cóż kolejna ofiara propagandy Gazety, tvn i innych podobnych mediów. Współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...