Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Białej Podlaskiej wybrany

Utworzony przez ~gosc~, 16 października 2009 r. o 07:51
kik napisał:
alem siem nahlał dzjśaj w Naszym sklepiku ojjj co to jótro mnię czeka?
Ostatnio edytowany 20 października 2009 r. o 20:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haldbaum napisał:
Ta cała sonda to wielka ściema . Wystarczyło wyjąc wtyczkę od modemu z NEOSTRADY i głosować można jeszcze raz, poza tym po skasowaniu ciasteczek w przeglądarce i odczekaniu 10 minut też można głosować. Wniosek jest jeden. W godzinach pracy urzędu rosło Czapskiemu a po godzinach czerwoni przychodzili do domów i nabijali głosy Godlewskiemu. A później Czapski z Godlewskim komentują wyniki wiedząc że oszukiwali i się chełpią jakie oni mają poparcie. Z wypowiedzi Czapskiego widać kogo się najbardziej boi Bialczanie nie są tacy głupi Panowie i udowodnią to wam przy urnach wyborczych.
SZANOWNY WYBORCO WYBORY SĄ TAK SAMO RZETELNE JAK TA SONDA ,KTO LICZY TEN WYGRYWA A LICZĄ GŁOSY SWOI I CAŁA PARA W GWIZDEK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sznowni Państwo a ja się pytam kto jest winien tej sytuacji , kto się sprzedał za stołek Przewodniczącego Rady cz taki układ cerwono - czarny nie jest przypadkiem chory. Ale mieszkancy i tak ich wybiorą bo mają wszystko w d....e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotnik czerwony napisał:
Sznowni Państwo a ja się pytam kto jest winien tej sytuacji , kto się sprzedał za stołek Przewodniczącego Rady cz taki układ cerwono - czarny nie jest przypadkiem chory. Ale mieszkancy i tak ich wybiorą bo mają wszystko w d....e
Jestem bardzo zdziwiony zachowaniem Naszego Miasta Wspólnego Dobra, współpraca z czerwonymi i arbuzami chwały im nie przynosi. Węszę nowy układ przy wyborach. Chciałbym zwrócić uwagę internautom na fakt, że ilekroć temat jest poważny zabiera głos Śiwy z Cici. Efekt końcowy jest taki, że poważna dyskusję trafia szlak. Gratuluje panie prezydencie. Pomysł był doskonały. Będę na pana głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
Jestem bardzo zdziwiony zachowaniem Naszego Miasta Wspólnego Dobra, współpraca z czerwonymi i arbuzami chwały im nie przynosi. Węszę nowy układ przy wyborach. Chciałbym zwrócić uwagę internautom na fakt, że ilekroć temat jest poważny zabiera głos Śiwy z Cici. Efekt końcowy jest taki, że poważna dyskusję trafia szlak. Gratuluje panie preWOIM DRUGIM POŚCIzydencie. Pomysł był doskonały. Będę na pana głosował.
Powtarzasz się magiku. Zadałem Ci kilka pytań przy Twoim drugim poście, jeśli nie przekracza to Twych możliwości odpowiedz.
Ostatnio edytowany 28 października 2009 r. o 20:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Powtarzasz się magiku. Zadałem Ci kilka pytań przy Twoim drugim poście, jeśli nie przekracza to Twych możliwości odpowiedz.
Jakie pytania? Jesteś Pawlak czy Czerwony robotnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
Jestem bardzo zdziwiony zachowaniem Naszego Miasta Wspólnego Dobra, współpraca z czerwonymi i arbuzami chwały im nie przynosi. Węszę nowy układ przy wyborach. Chciałbym zwrócić uwagę internautom na fakt, że ilekroć temat jest poważny zabiera głos Śiwy z Cici. Efekt końcowy jest taki, że poważna dyskusję trafia szlak. Gratuluje panie prezydencie. Pomysł był doskonały. Będę na pana głosował.
Jak jesteś taki domyślny i mądry to napisz nam coś merytorycznie, zauważę, że na siwego z cici nikt nie zwraca uwagi i jego działania są marginalne! Dopiero duży i gamon do spółki z Pawlakiem potrafią dać czadu! Ich ostatni występ był genialny pod artykułem od 12-latce co ją odrzucili z konkursu, artykuł taki sobie ale dyskusja pod- piękna! Chłopcy tak trzymać, Podlasie jest z was dumne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
Jakie pytania? Jesteś Pawlak czy Czerwony robotnik?
Cytat nr 1. "Zwróćcie uwagę, ilekroć temat jest ważny to każdą dyskusję dominuje Pawlak i Siwy. Efekt końcowy jest prosty, nikt nie chce poważnie dyskutować na tak kretyńskim forum. Brawo panie Czapski!!!! Pan masz jednak głowę. Czapski na prezydenta." Cytat nr 2. "Chciałbym zwrócić uwagę internautom na fakt, że ilekroć temat jest poważny zabiera głos Śiwy z Cici. Efekt końcowy jest taki, że poważna dyskusję trafia szlak. Gratuluje panie prezydencie. Pomysł był doskonały. Będę na pana głosował." Ta sama ręka pisała ? Ten sam bzdurny wywód ? Łatwo zdominować dyskusję jak ma się takich kretynów i marnych prowoków za adwersarzy. To proszę się określić jaki jest Twój stosunek i ocena prywatyzacji Biaweny, oraz przyczyn bezrobocia dużego w Białej. Podnieś poziom tego kretyńskiego forum. Proszę przedstawić swoją opinię w czym Czapski jest lepszy od innych kandydatów, najlepiej w punktach i konkrety a nie jakieś hokus pokus i mamy króliczka.
Ostatnio edytowany 29 października 2009 r. o 00:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Cytat nr 1. "Zwróćcie uwagę, ilekroć temat jest ważny to każdą dyskusję dominuje Pawlak i Siwy. Efekt końcowy jest prosty, nikt nie chce poważnie dyskutować na tak kretyńskim forum. Brawo panie Czapski!!!! Pan masz jednak głowę. Czapski na prezydenta." Cytat nr 2. "Chciałbym zwrócić uwagę internautom na fakt, że ilekroć temat jest poważny zabiera głos Śiwy z Cici. Efekt końcowy jest taki, że poważna dyskusję trafia szlak. Gratuluje panie prezydencie. Pomysł był doskonały. Będę na pana głosował." Ta sama ręka pisała ? Ten sam bzdurny wywód ? Łatwo zdominować dyskusję jak ma się takich kretynów i marnych prowoków za adwersarzy. To proszę się określić jaki jest Twój stosunek i ocena prywatyzacji Biaweny, oraz przyczyn bezrobocia dużego w Białej. Podnieś poziom tego kretyńskiego forum. Proszę przedstawić swoją opinię w czym Czapski jest lepszy od innych kandydatów, najlepiej w punktach i konkrety a nie jakieś hokus pokus i mamy króliczka.
Pawlak za poważnie bierzesz tych durni! Z nimi nie ma co dyskutować merytorycznie, bo i nie ma z kim! Z takiej hołoty to można sobie tylko jaja robić i wyśmiewać. Jak powiedział kiedyś Cejrowski z głupkami nie dyskutuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Cytat nr 1. "Zwróćcie uwagę, ilekroć temat jest ważny to każdą dyskusję dominuje Pawlak i Siwy. Efekt końcowy jest prosty, nikt nie chce poważnie dyskutować na tak kretyńskim forum. Brawo panie Czapski!!!! Pan masz jednak głowę. Czapski na prezydenta." Cytat nr 2. "Chciałbym zwrócić uwagę internautom na fakt, że ilekroć temat jest poważny zabiera głos Śiwy z Cici. Efekt końcowy jest taki, że poważna dyskusję trafia szlak. Gratuluje panie prezydencie. Pomysł był doskonały. Będę na pana głosował." Ta sama ręka pisała ? Ten sam bzdurny wywód ? Łatwo zdominować dyskusję jak ma się takich kretynów i marnych prowoków za adwersarzy. To proszę się określić jaki jest Twój stosunek i ocena prywatyzacji Biaweny, oraz przyczyn bezrobocia dużego w Białej. Podnieś poziom tego kretyńskiego forum. Proszę przedstawić swoją opinię w czym Czapski jest lepszy od innych kandydatów, najlepiej w punktach i konkrety a nie jakieś hokus pokus i mamy króliczka.
Przez chwilę poważnie. - Wszystkie teksty pisane przez siwego z Cici są zdecydowanie nużące. Panu Siwemu pomysł się skończył ale mężnie trwa i stara się zaśmiecić każdą dyskusję. - bardzo poważnie myślę, że jest to chłopiec Czapskiego, który odstrasza ludzi chcących w miarę merytorycznie dyskutować. - stosunek do Biaweny. Zgadzam się, że jest to jeden z przykładów przejęcia przez jednostkę majątku państwa, miasta. Takich przykładów w Białej jest więcej i dotyczą one wąskiej grupy ludzi stojących za plecami Czapskiego. Ludzie ci uaktywniają się w trakcie wyborów ( w drugiej turze lawina drogich bilbordów), gdyż pan Cz. zapewnia im swobodne prowadzenia interesów przez 4 lata lub specjalne preferencyjne warunki prowadzenia biznesu. - Proszę poszukać w dokumentach miejskich jakie tereny planowane są do rewitalizacji obszarów przemysłowych. - Bezrobocie. Przez 3 kadencje pan Czapski nie przyciągnął do miasta żadnego inwestora a sam (jako miasto) nie potrafi zarobić żadnych pieniędzy. Pan prezydent mówi głośno, że miasto nie jest od zarabiania a wystarczy zainwestować w coś co w perspektywie będzie kołem zamachowym dla różnych segmentów gospodarki naszego miasta. - Spółki miejskie są przechowalniami dla ludzi prezydenta, miejscami miękkiego lądowania. " Pracuj na mnie, bądź grzeczny a nie zostawię cie na lodzie". Dla przykładu WodKan - p. Janusz Bystrzyński, p. H. Chmiel, p. R. Pykacz. Inne przykłady: panowie Polkowski, Somerlik, Godlewski, Radecki, Kosik, Kompa. Pan Broniewicz mimo poparcia dla Czapskiego w wyborach nie był grzeczny i już nie jest radnym. - Bardzo poważnie uważam, że każda zmiana będzie dla miasta lepsza. Kłopot w tym czy mieszkańcy potrafią skupić się wokół kandydata, który zmieni obecny układ. - Musze już kończyć, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
Wszystkie teksty pisane przez siwego z Cici są zdecydowanie nużące. Panu Siwemu pomysł się skończył ale mężnie trwa i stara się zaśmiecić każdą dyskusję.
Uprzejmie informuję co następuje : "Siwy" i "Siwy z Cici" to różne osoby. Ja od dłuższego czasu tu występowałem jako "Siwy". Od kilku tygodni jednak jakiś prostak zaczął pisać jakieś nudne bełkoty pod nickiem "Siwy z Cici". Zorientowałem się że czytelnicy zaczynają wpisy nasze traktować jako pisane przez JEDNĄ osobę. Dlatego rezygnuję, na jakiś czas, z używania nicku "Siwy". A co mojego stosunku do Czapy to jesteś Rudek w błędzie. Uważam tak jak ty że miastem od lat rządzi MAFIA ludzi z jego nadania. I dlatego jedyną szansą jest wybór na prezydenta kogoś SPOZA tego układu - np. Abramowicza. Argumenty ZA kontynuacją rządów tej mafii mnie absolutnie nie interesują bo z mafią się nie dyskutuje, mafię się zwalcza i wypala żelazem. Tu nie ma o czym dywagować i bić pianę na próżno. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były napisał:
Uprzejmie informuję co następuje : "Siwy" i "Siwy z Cici" to różne osoby. Ja od dłuższego czasu tu występowałem jako "Siwy". Od kilku tygodni jednak jakiś prostak zaczął pisać jakieś nudne bełkoty pod nickiem "Siwy z Cici". Zorientowałem się że czytelnicy zaczynają wpisy nasze traktować jako pisane przez JEDNĄ osobę. Dlatego rezygnuję, na jakiś czas, z używania nicku "Siwy". A co mojego stosunku do Czapy to jesteś Rudek w błędzie. Uważam tak jak ty że miastem od lat rządzi MAFIA ludzi z jego nadania. I dlatego jedyną szansą jest wybór na prezydenta kogoś SPOZA tego układu - np. Abramowicza. Argumenty ZA kontynuacją rządów tej mafii mnie absolutnie nie interesują bo z mafią się nie dyskutuje, mafię się zwalcza i wypala żelazem. Tu nie ma o czym dywagować i bić pianę na próżno. Pozdrawiam.
Czy teraz sprawa nabrała innego kolorytu ?
Ostatnio edytowany 29 października 2009 r. o 14:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"siwy z cici" ty ubecki konfidencie pilnuj się, jest na ciebie wyrok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
Przez chwilę poważnie. - Wszystkiie myślę, że jest to chłopiec Czapskiego, który odstrasza ludzi chcących w miarę merytorycznie dyskutować. - stosunek do Biaweny. Zgadzam się, że jest to jeden z przykładów przejęcia przez jednostkę majątku państwa, miasta. Takich przykładów w Białej jest więcej i dotyczą one wąskiej grupy ludzi stojących za plecami Czapskiego. Ludzie ci uaktywniają się w trakcie wyborów ( w drugiej turze lawina dr - Musze już kończyć, pozdrawiam.
Ależ ty nudzisz! Napisz lepiej co robiłeś w 1944, no co co?? Co robiłeś? Napisz to wtedy pogadamy! A i napisz jeszcze co z ciotką?? Bo jak nie masz jasnych poglądów na ciotkę to żadna dyskusja nie przejdzie! Sorry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Napisz lepiej co robiłeś w 1944, no co co?? Co robiłeś?
A co on mógł robić ? S.rał ze strachu przed komuną ! Namawiałem go : Rudek, chodż z nami do lasu ! No chodż ! On na to że żona, że dzieci, że trzeba podjąć dialog intelektualny, że studia , że teraz trzeba walczyć inaczej, że trzeba ratować tkankę biologiczną Narodu itp durnoty. Daj spokój, Gamon, tu nie ma z kim rozmawiać ! No nie ma ! Szukam i szukam na tym forum żeby z kimś sensownie porozmawiać no i k...a NIE MA Z KIM ! Nie ma ! Gamon, tu się zebrali sami porębani ęntelektualyści. Nawet Pawlak ostatnio coś zaczyna przynudzać o jakiejś Biawenie. A co mnie k...a obchodzi jakaś Biawena !? Zobaczcie to: http://www.youtube.com/watch?v=mp49Q0ARJFQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
A co on mógł robić ? S.rał ze strachu przed komuną ! Namawiałem go : Rudek, chodż z nami do lasu ! No chodż ! On na to że żona, że dzieci, że trzeba podjąć dialog intelektualny, że studia , że teraz trzeba walczyć inaczej, że trzeba ratować tkankę biologiczną Narodu itp durnoty. Daj spokój, Gamon, tu nie ma z kim rozmawiać ! No nie ma ! Szukam i szukam na tym forum żeby z kimś sensownie porozmawiać no i k...a NIE MA Z KIM ! Nie ma ! Gamon, tu się zebrali sami porębani ęntelektualyści. Nawet Pawlak ostatnio coś zaczyna przynudzać o jakiejś Biawenie. A co mnie k...a obchodzi jakaś Biawena !? Zobaczcie to: http://www.youtube.com/watch?v=mp49Q0ARJFQ
Jestem za stary albo za mało inteligentny/ wiem, że zaraz się z tym zgodzisz/ by na tym forum prowadzić dyskusję. Dwa słowa jednak napiszę. Przed komuną srała większość społeczeństwa z dzisiejszymi zasłużonymi Solidarnościowcami typu Czapa. Rzeczywiście żona, małe dziecko, kariera naukowa, wyjazd na saksy/ nie dadzą paszportu/ to wszystko było. Żeby było zabawniej, wszyscy ci wykazujący taką postawę są dzisiaj "ojcami narodu". Mówią to my zrobiliśmy, to nasza zasługa, tylko my możemy poprowadzić naród do sukcesu! Powiem więcej oni mówią to tyle razy, że już sami w to uwierzyli. Mam jeszcze pytanie? co ciebie człowieku interesuje i po co tu piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
Jestem za stary albo za mało inteligentny/ wiem, że zaraz się z tym zgodzisz/ by na tym forum prowadzić dyskusję. Dwa słowa jednak napiszę. Przed komuną srała większość społeczeństwa z dzisiejszymi zasłużonymi Solidarnościowcami typu Czapa. Rzeczywiście żona, małe dziecko, kariera naukowa, wyjazd na saksy/ nie dadzą paszportu/ to wszystko było. Żeby było zabawniej, wszyscy ci wykazujący taką postawę są dzisiaj "ojcami narodu". Mówią to my zrobiliśmy, to nasza zasługa, tylko my możemy poprowadzić naród do sukcesu! Powiem więcej oni mówią to tyle razy, że już sami w to uwierzyli. Mam jeszcze pytanie? co ciebie człowieku interesuje i po co tu piszesz?
Zanim ci duży odpisze to ja zadam ci pytania? Mnie interesuje kilka kwestii: Primo: Co z ciotką? Duo: Kogo proponujesz na prezydenta, bo negować to każdy może, ale wykaż się konstruktywną konstrukcją i powiedz kogo proponujesz!? Kogo? bo młodych to w tym zaścianku już niema! Piszę tu tylko po to to żeby nikt nie myślał, że nas już niema! Bo my jesteśmy, działamy, powoli niszczymy mafie rządzących odwewnątrz, a jak terzeba to i do lasu wrócimy, chyba słyszałeś o naszych wyczynach w 1939-56, pójdziesz z nami!? Bo rudek wiesz gadać można można, ale czasem trzeba iść to lasu pamiętaj: " bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy" "idź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona zimnych czaszek " i co rudek, pójdziesz z nami? Dasz rade? będziesz odważny? Bo ja mam już od dawna zimną czaszkę! A TY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Zanim ci duży odpisze to ja zadam ci pytania? Mnie interesuje kilka kwestii: Primo: Co z ciotką? Duo: Kogo proponujesz na prezydenta, bo negować to każdy może, ale wykaż się konstruktywną konstrukcją i powiedz kogo proponujesz!? Kogo? bo młodych to w tym zaścianku już niema! Piszę tu tylko po to to żeby nikt nie myślał, że nas już niema! Bo my jesteśmy, działamy, powoli niszczymy mafie rządzących odwewnątrz, a jak terzeba to i do lasu wrócimy, chyba słyszałeś o naszych wyczynach w 1939-56, pójdziesz z nami!? Bo rudek wiesz gadać można można, ale czasem trzeba iść to lasu pamiętaj: " bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy" "idź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona zimnych czaszek " i co rudek, pójdziesz z nami? Dasz rade? będziesz odważny? Bo ja mam już od dawna zimną czaszkę! A TY?
Widzę Gamoń, że werbujesz. Bardzo dobrze! Pamietaj jutro mamy spotkanie na cmentarzu w Łomazach. Kilka wyroków trzeba wykonać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Widzę Gamoń, że werbujesz. Bardzo dobrze! Pamietaj jutro mamy spotkanie na cmentarzu w Łomazach. Kilka wyroków trzeba wykonać...
Pamiętam, pamiętam, już nagana naoliwiłem, znowu będzie stal parzyć w rękę, ale co zrobić, wyroki trzeba wykonać! Rozkaz to rozkaz, my żłołnierze nie dyskutujemy, pociągamy za cyngiel! No co robić, tylko to co trzeba: http://www.niepoprawni.pl/files/images/katyn.preview.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale napisał:
http://foto666.blox.pl/resource/komuna3.jpg Czapa zawsze żywa!!!
A nadbudowa jaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...