Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent miał pretensje do opozycji za wstrzymanie się od głosowania

Utworzony przez Borzysysław, 22 czerwca 2011 o 08:34
Wykonany w 200% nawet Jubilatka V-ce Prezydenta przekroczona o 40 % czego ci Radni z PIS chcą , Szacunek dla takiej POpzpr
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze Panie Prezydencie! Udowadnia Pan, że miasto może się rozwijać, nawet jak Lublin stopuje inwestycje. Lotnisko buduje się, opłaty z dzierżawy wpływają do kasy miasta i wkrótce Biała znana będzie w Polsce z wykorzystania swojej szansy na inwestorów. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości do Stefaniuka itp.
0
Bialczanin napisał:
Bardzo dobrze Panie Prezydencie! Udowadnia Pan, że miasto może się rozwijać, nawet jak Lublin stopuje inwestycje. Lotnisko buduje się, opłaty z dzierżawy wpływają do kasy miasta i wkrótce Biała znana będzie w Polsce z wykorzystania swojej szansy na inwestorów. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości do Stefaniuka itp.
Oj dobrze dobrze następna jublilatka będzie wypłacona i przekroczona o 80% bo są fundusze dla V-ce
0
POdlasiak napisał:
Oj dobrze dobrze następna jublilatka będzie wypłacona i przekroczona o 80% bo są fundusze dla V-ce
Sitwa czerwona jest zadowolona, msza dziękczynna na Brzeskiej.Ja też zadowolony jezdem.
0
ks. dziekan napisał:
Sitwa czerwona jest zadowolona, msza dziękczynna na Brzeskiej.Ja też zadowolony jezdem.
umyj swoją siostrę Alę, bo śmierdzi na kilometr i zatruwa to miasto tak jak darmozjady z magistratu
0
r_n_k napisał:
umyj swoją siostrę Alę, bo śmierdzi na kilometr i zatruwa to miasto tak jak darmozjady z magistratu
Czy pomiędzy Alą a księdzem dziekanem zachodzą jakieś więzi rodzinne? Czy oboje pochodzą z Koszelik koło Rogoźnicy?
0
Bardzo obrażalski jest Pan Prezydent. Nie wiem czy się nadaje na to tak ważne dla bialczan stanowisko.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: