Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator oskarża o gwałt i zabójstwo w "Corrado"

Utworzony przez rrr, 19 czerwca 2008 o 11:07
Żone też wsadzić, że mu dupy nie dała, może by do tego nie doszło...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odezwał się idiota. Kto ci dał dostęp do komputera?
0
Najpierw odniosę się do przedmówcy, który wspomniał o żonie "jesteś chory proponuję do lekarza sie udać póki nie jest za poźno, no i do komputera nie siadaj bo psujesz nerwy ludziom, bez komentarza" Co do sprawcy powinien dożywocie spędzić w więzieniu, tylko o suchym chlebie i wodzie, to zwyrodnialec
0
Jeszcze raz do Pana rrr nie mogę, ale jesteś głupim facetem, SZOOOOOOOK, to ty powinieneś dać d....py temy zwyrodnialcowi
0
Trafi się taka krzyżówka kur.... z petardą i nie zastanawia się co pisze ps. to do rrr
0
W kryminale będzie robił za panienkę a raczej już robi i bardzo dobrze !
0
do rrrr mam nadzieję że twoją córkę kiedyś zgwałcą ......zobaczymy czy będziesz wtedy tak gadał.....pustaku
0
TAKIEGO śMIECIA POWINNO SIę POWIESIć,SZKODA żE NIE MA JUż TAKIEJ KARY
0
Kara śmierci powinna zostać przywrócona, jednego takiego zwyrodnialca by rozstrzelano i reszta dała by sobie spokój. I przestępczość by zmalała.
0
Kara śmierci powinna zostać przywrócona, jednego takiego zwyrodnialca by rozstrzelano i reszta dała by sobie spokój. I przestępczość by zmalał Długo nie posiedzi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: