Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prywatyzacja szpitala w Międzyrzecu Podlaskim rozpoczeta

Utworzony przez nick, 2 września 2009 r. o 10:40
~gość~ napisał:
Co niektórzy to się sami żywcem dopominają,a jak nie dasz to won do domu i lecz się sam.Podobno można też usłyszeć wulgarne słowa i wyzwiska pod swoim adresem od "prawie właściciela"oddziału.a przytyki o braku zainteresowania ze strony rodziny są nagminne.No ale nie trafił jeszcze dobrze swój na swego.Będzie wtedy jatka na pół kraju.
TAKIE RZECZY DZIEJĄ SIĘ W PUBLICZNYM SZPITALU , WIĘC CO BY SIĘ DZIAŁO GDYBY DOSZŁO DO PRZEKSZTAŁCENIA I TEN CZY TAMTEN PAN BYŁBY DZIERŻAWCĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
TAKIE RZECZY DZIEJĄ SIĘ W PUBLICZNYM SZPITALU , WIĘC CO BY SIĘ DZIAŁO GDYBY DOSZŁO DO PRZEKSZTAŁCENIA I TEN CZY TAMTEN PAN BYŁBY DZIERŻAWCĄ?
Wtedy by się odchamił i traktował pacjentów i rodziny kulturalnie bo zależałoby mu na własnym interesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wtedy by się odchamił i traktował pacjentów i rodziny kulturalnie bo zależałoby mu na własnym interesie.
POWIEDZMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy głupki też by dawali bo by się konował domagał i łgał że leposze da leki i lepiej wytnie narząd i.t.d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cwany jestes pajacu, bo teraz masz kaskę i stać cię na zapłacenie za zabieg. w życiu jednak róznie bywa - raz na wozie raz pod wozem. ciekawe jak będziesz śpiewał, gdy się dla ciebie prosperita skończy. dlatego zanim zaczniesz pisac głupoty, pomyśl najpierw o emerytach i rencistach, którzy najczęściej musza korzystać z usług służby zdrowia. bo jak wyglądają te przeciętne renty i emerytury to chyba wiesz.
ja również jestem za prywatyzacja stac cie na koperty to i za zabiek zapłacisz,to szczera prawda ze ludzie daja bo sie boja.10 lat płace składki a 1x byłam u lekarza który co tu gadac nie wiedział nawet co przepisac na zatoki czytac musiał w książce,czy to nie jest smieszne????wole pujsc do prywatnego gabinetu i nie meczyc sie i nie jestem bogataale zdrowie jest jedno a nasi śmieszni lekaze bez koperty i tak cie nie wylecza wiec poco sa?wywalic ich na bruk i niech bedzie prywatyzacja jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
ja również jestem za prywatyzacja stac cie na koperty to i za zabiek zapłacisz,to szczera prawda ze ludzie daja bo sie boja.10 lat płace składki a 1x byłam u lekarza który co tu gadac nie wiedział nawet co przepisac na zatoki czytac musiał w książce,czy to nie jest smieszne????wole pujsc do prywatnego gabinetu i nie meczyc sie i nie jestem bogataale zdrowie jest jedno a nasi śmieszni lekaze bez koperty i tak cie nie wylecza wiec poco sa?wywalic ich na bruk i niech bedzie prywatyzacja jestem za!
Ty weź lepiej zapłać za zabieg, który cię z grafomanii wyleczy, lodziaro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty weź lepiej zapłać za zabieg, który cię z grafomanii wyleczy, lodziaro...
YES,YES,YES.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty weź lepiej zapłać za zabieg, który cię z grafomanii wyleczy, lodziaro...
Z grafomanii czy z dysortografii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z grafomanii czy z dysortografii ?
Jest dysleksja i dysgrafia ćwierćinteligencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest dysleksja i dysgrafia ćwierćinteligencie.
"Zero Inteligencji" poczytaj choćby w necie a dowiesz sie że dysortografia też jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ćwierćinteligent napisał:
"Zero Inteligencji" poczytaj choćby w necie a dowiesz sie że dysortografia też jest.
Ja proponuję tobie poczytanie o oligofrenii netowy ćwierćinteligencie, na pewno znajdziesz analogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja proponuję tobie poczytanie o oligofrenii netowy ćwierćinteligencie, na pewno znajdziesz analogie.
Poznasz siebie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking szpitali Szpital papieski w Zamościu znalazł się na ósmym miejscu najnowszego rankingu polskich szpitali. Oprócz niego, w pierwszej setce publicznych szpitali znalazło się jeszcze sześć placówek z Lubelszczyzny: - 14 miejsce Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, - 26 miejsce Szpital kliniczny nr 4 w Lublinie. - 27 miejsce Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie, - 37 miejsce Szpital Kliniczny nr 1 przy Staszica w Lublinie - 45 miejsce Szpital w Międzyrzecu - 73 miejsce SPZOZ w Łukowie, W Złotej Setce nie zmieściły się inne szpitale naszego regionu. A są to szpital z Tomaszowa Lubelskiego, Radzynia Podlaskiego, szpital MSWiA z Lublina i Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. W rankingu nie ma też placówek z Lubelszczyzny w rankingu szpitali niepublicznych. (tom) źródło: Rzeczpospolita http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ROWIE/655623526 PANOWIE Z PSL-u TRZEBA PRYWATYZOWAĆ NASZ POWIATOWY SZPITAL, bo jak nie teraz to kiedy... TAKIE DOBRO czeka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ranking szpitali Szpital papieski w Zamościu znalazł się na ósmym miejscu najnowszego rankingu polskich szpitali. Oprócz niego, w pierwszej setce publicznych szpitali znalazło się jeszcze sześć placówek z Lubelszczyzny: - 14 miejsce Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, - 26 miejsce Szpital kliniczny nr 4 w Lublinie. - 27 miejsce Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie, - 37 miejsce Szpital Kliniczny nr 1 przy Staszica w Lublinie - 45 miejsce Szpital w Międzyrzecu - 73 miejsce SPZOZ w Łukowie, W Złotej Setce nie zmieściły się inne szpitale naszego regionu. A są to szpital z Tomaszowa Lubelskiego, Radzynia Podlaskiego, szpital MSWiA z Lublina i Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. W rankingu nie ma też placówek z Lubelszczyzny w rankingu szpitali niepublicznych. (tom) źródło: Rzeczpospolita http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ROWIE/655623526 PANOWIE Z PSL-u TRZEBA PRYWATYZOWAĆ NASZ POWIATOWY SZPITAL, bo jak nie teraz to kiedy... TAKIE DOBRO czeka?
Narazie walczą o Pałac -- jaka to byłaby nobilitacja jakby chłop z Drelowa lub Konstantynowa mógł sie wyspać w sypialni hrabiny a jescze przytulić damę z tira????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...