Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebili koło i zaczaili się w ukryciu. Chcieli okraść właściciela auta

Utworzony przez Dziewica Joasia, 12 maja 2014 o 15:46
Jestem za tym aby w Polsce zalegalizować broń palną. Gdyby każdy obywatel mógł legalnie mieć broń przestępczość by drastycznie spadła. Taki potencjalny Kowalski , który zostałby napadnięty przez jakiegoś bandziora mógłby sobie legalnie takie ścierwo ubić strzelając mu w potylice.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do "dziewicy jasia": Spróbuj wytężyć swoją wyobraźnie to może ci się uda wyobrazić jak te dwa chłystki mają broń (każdy to każdy), podchodzą do właściciela auta (możesz też wyobrazić sobie że to ty ) strzelają mu w plecy lub w tył głowy i zabierają co miał a on (ty) leży w kałuży krwi z bronią za paskiem ... widzisz to...?  W USA mają broń i co miesiąc sensacje w mediach że jakiś szaleniec wystrzelał kilkadziesiąt osób i najczęściej są to bezbronni uczniowie. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do "dziewicy jasia": Spróbuj wytężyć swoją wyobraźnie to może ci się uda wyobrazić jak te dwa chłystki mają broń (każdy to każdy), podchodzą do właściciela auta (możesz też wyobrazić sobie że to ty ) strzelają mu w plecy lub w tył głowy i zabierają co miał a on (ty) leży w kałuży krwi z bronią za paskiem ... widzisz to...?  W USA mają broń i co miesiąc sensacje w mediach że jakiś szaleniec wystrzelał kilkadziesiąt osób i najczęściej są to bezbronni uczniowie.    "Kawa" Andrzej ma giwerę, ale jakoś nie wywalił do tych "chłystków".  Po prostu zachował sie jak prawdziwy Polak - doniósł! ... a uczniem to już nie jest!!! Cześć i chwała takim jak Andrzej BOHATEROM!!!!!!!  
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: