Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudują ulice dla nowych autobusów

Utworzony przez dx, 14 marca 2012 r. o 20:25
Nie nadajniki GPS tylko odbiorniki.. nadajniki to w satelitach siedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak tutaj się wyrobią ? http://www.panoramio.com/photo/18266291
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie większość skrzyżowań jest pod kątem bliskim prostemu. Subtelna różnica polega na długości promienia łuku, mój drogi Watsonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dx napisał:
Nie nadajniki GPS tylko odbiorniki.. nadajniki to w satelitach siedzą
A było to tak: miasto zadłużone więc panowie urzędnicy postanowili ciąć koszty i zwolnili pana Józka, który to poszedłby z metrówką i pomierzył wysokość krawężników oraz szerokość jezdni przy wysepkach, a tak afera. Czapski się wkurzył jobów nasadził, panom inspektorom mało czachy nie eksplodowały, bo jeszcze kac napiernicza po opiciu nowych autobusów. Referent wpadł na pomysł - trza ustawiać przetarg pod zaprzyjaźnionego od czasów POP przedsiębiorcę, ten niech zatrudni na umowę śmieciową Józka, a Józek wszystko naprawi.Potem bedą premie, nagrody i otwarcie z popitką i pokropkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może za parę lat kupią inne autobusy i będzie trzeba przerabiać skrzyżowania od nowa, może łatwiej przenieść przebieg linii na inną ulic, nie wiem czy ktoś z osób planujących trasy widział jak wygląda wjazd autobusu z ulicy Kąpielowej na Orzechową – bo ja tak prawie o Krzyż przy skrzyżowaniu zaczepia żeby móc się wyrobić ……. Takie miasto jeśli oso by które o tym decydują nie mają nic wspólnego z transportem a ostatni raz uczyły się 30 lat temu to tak wychodzi kupujemy autobusy i przerabiamy niedawno remontowane skrzyżowania ……pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moto napisał:
może za parę lat kupią inne autobusy i będzie trzeba przerabiać skrzyżowania od nowa, może łatwiej przenieść przebieg linii na inną ulic, nie wiem czy ktoś z osób planujących trasy widział jak wygląda wjazd autobusu z ulicy Kąpielowej na Orzechową – bo ja tak prawie o Krzyż przy skrzyżowaniu zaczepia żeby móc się wyrobić ……. Takie miasto jeśli oso by które o tym decydują nie mają nic wspólnego z transportem a ostatni raz uczyły się 30 lat temu to tak wychodzi kupujemy autobusy i przerabiamy niedawno remontowane skrzyżowania ……pozdrawiam
Zabawna rzecz wpiszcie w googlowego tłumacza nazwisko ewa farna(podobno jakaś piosenkarka) i niech wam przetłumaczy na angielski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moto napisał:
może za parę lat kupią inne autobusy i będzie trzeba przerabiać skrzyżowania od nowa, może łatwiej przenieść przebieg linii na inną ulic, nie wiem czy ktoś z osób planujących trasy widział jak wygląda wjazd autobusu z ulicy Kąpielowej na Orzechową – bo ja tak prawie o Krzyż przy skrzyżowaniu zaczepia żeby móc się wyrobić ……. Takie miasto jeśli oso by które o tym decydują nie mają nic wspólnego z transportem a ostatni raz uczyły się 30 lat temu to tak wychodzi kupujemy autobusy i przerabiamy niedawno remontowane skrzyżowania ……pozdrawiam
Te nowe 12 sztuk puścić na linie Sławacinek - Hola po bialskiej obwodnicy tam nie ma żadnych zakrętów to się wyrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieronim Okrutny napisał:
Te nowe 12 sztuk puścić na linie Sławacinek - Hola po bialskiej obwodnicy tam nie ma żadnych zakrętów to się wyrobią.
Do Rakowisk jeszcze można puścić czyli miejscowej złodziejówki bo do Grabanowa to pewnie też zakręt mus przerobić, a bialczanie niech tradycyjnie walą z buta lub rowerem. Mam pomysła na biznesa - 2,3 punkty wypożyczania rowerów i tak jeden przy PKApie, drugi na Placu tak zwanej Wolności, a trzeci obok PKSa, pardon jakiego PKSa "Gardena boski wiatr" jeden wydaje rowera, a drugi na końcu odbiera i kasuje 1 PLN, można uruchomić linie ekspresowe wypożyczając komarka, w zimie można wypożyczać nartu.y lub rakiety śnieżne w zależności od intensywności opadów śniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czapski to wogole jest fenomen.Dobrze ze to ostatnia kadencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozekPan Czapski napisał:
Pan Czapski to wogole jest fenomen.Dobrze ze to ostatnia kadencja.
Dlaczego tak Ci się wydaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogaty może wszystko, nawet w błoto wyrzucić 11 mln zł. W głowie się nie mieści, żeby kupić tabor i przystosowywać do niego infrastrukturę! Zapyziała komuna logiczniej postępowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozekPan Czapski napisał:
Pan Czapski to wogole jest fenomen.Dobrze ze to ostatnia kadencja.
kto go zastąpi? ktoś namaszczony przez niego czy też czeka nas miejscowa rewolucja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A było to tak: miasto zadłużone więc panowie urzędnicy postanowili ciąć koszty i zwolnili pana Józka, który to poszedłby z metrówką i pomierzył wysokość krawężników oraz szerokość jezdni przy wysepkach, a tak afera. Czapski się wkurzył jobów nasadził, panom inspektorom mało czachy nie eksplodowały, bo jeszcze kac napiernicza po opiciu nowych autobusów. Referent wpadł na pomysł - trza ustawiać przetarg pod zaprzyjaźnionego od czasów POP przedsiębiorcę, ten niech zatrudni na umowę śmieciową Józka, a Józek wszystko naprawi.Potem bedą premie, nagrody i otwarcie z popitką i pokropkiem.
A czemu ma służyć ten wpis, że się Pawlaka spytam? Czyżbyś był TYM wrogiem Józka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kto go zastąpi? ktoś namaszczony przez niego czy też czeka nas miejscowa rewolucja?
Nieudolność tego samorządu wyłazi z każdej decyzji, jeszcze to się jakoś łata, przykrywa frazesami, ale to do czasu, aż nie będzie odwrotu. Rewolucja albo śmierć lub wegetacja, wybór należy do ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czemu ma służyć ten wpis, że się Pawlaka spytam? Czyżbyś był TYM wrogiem Józka?
Józek to mój sąsiad i życzę mu i sobie żebyśmy nie musieli na starość zbierać złomu lub puszek po piwie, tobie także dobrze życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nieudolność tego samorządu wyłazi z każdej decyzji, jeszcze to się jakoś łata, przykrywa frazesami, ale to do czasu, aż nie będzie odwrotu. Rewolucja albo śmierć lub wegetacja, wybór należy do ciebie.
Wybór jest ZAWSZE. Ty szukasz na siłę dziury w całym, czyżby dlatego, że przegrałeś WYBÓR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozekPan Czapski napisał:
Pan Czapski to wogole jest fenomen.Dobrze ze to ostatnia kadencja.
Kiedyś opowiadano dowcipy o Wąchocku, teraz czas na Białą, w końcu "miasto z charakterem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...