Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przemytnicy z radzieckimi gadżetami

Utworzony przez adam, 15 marca 2010 r. o 17:31
Nie wiem dlaczego to był przemyt. Były to przedmioty nieakcyzowe, pamiatki,nawet jezeli do sprzedania.Czy Polska uiszcza opłaty np za wpływajace do naszego kraju wody pochodzace z obcego terytorium. Przeciez woda to tez surowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przemyt , brawo nie dali wwieżć komuny do kraju - śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
ale przemyt , brawo nie dali wwieżć komuny do kraju - śmiechu warte
Ja mam na półce biust Lenina i wystarczy że rano sobie na tą mordę popatrzę i już jestem nakręcony na cały dzień, bez wciągania aspiryny przez nos i przebieranek w sukienki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ja mam na półce biust Lenina i wystarczy że rano sobie na tą mordę popatrzę i już jestem nakręcony na cały dzień, bez wciągania aspiryny przez nos i przebieranek w sukienki.
Pawlak ! to ty też lubisz czasami założyc sobie sukienkę ?! no nie podejrzewalem cie o to ! A dlaczego, mówisz, aspirynę wciagasz przez nos ? nie latwiej przez *** ? Spróbuj ! A do redachtora który tekst napisał : niesmialo chce zauważyć że "radziecki" to obowiazywalo w latach 1945-89, za komuny. Normalnie w jezyku polskim to sie zawsze pisalo "sowiecki". Prlu juz nie ma od 20 lat wiec czas wrócić do normalności ! Już można ! za to nie bijo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duuuuży napisał:
Pawlak ! to ty też lubisz czasami założyc sobie sukienkę ?! no nie podejrzewalem cie o to ! A dlaczego, mówisz, aspirynę wciagasz przez nos ? nie latwiej przez *** ? Spróbuj ! A do redachtora który tekst napisał : niesmialo chce zauważyć że "radziecki" to obowiazywalo w latach 1945-89, za komuny. Normalnie w jezyku polskim to sie zawsze pisalo "sowiecki". Prlu juz nie ma od 20 lat wiec czas wrócić do normalności ! Już można ! za to nie bijo !
Duży nie bądź małostkowy napisałem bez sukienki i bez wciągania. Co do określenia "radziecki" jak się pisało to ileś tam lat, to myślisz że 20 lat wystarczy by się tak nagle przestawić na "sowiecki", a propos tyle lat minęło a mentalność jaka jest ? Zapytaj kiedy najlepiej się w Polsce ludziom żyło to powiedzą że za Gierka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Duży nie bądź małostkowy napisałem bez sukienki i bez wciągania. Co do określenia "radziecki" jak się pisało to ileś tam lat, to myślisz że 20 lat wystarczy by się tak nagle przestawić na "sowiecki", a propos tyle lat minęło a mentalność jaka jest ? Zapytaj kiedy najlepiej się w Polsce ludziom żyło to powiedzą że za Gierka.
No tak ! 20 lat mineeeeelo a oni k**** dalej piszo: "hitlerowcy" "faszyści" "naziści" "radziecki" "stalinowskie zbrodnie" "wojna polsko bolszewicka"itp . A gdzie k*** Niemcy ? A gdzie Sowieci ? A gdzie k*** (przepraszam że tu się kolejny raz powtarzam ale lubie to slowo) Rosjanie ? gdzie komuniści ? Z to sukienko Pawlak to oczywiście żartowałem, chcialem cie tylko sprawdzić. Sorry ! A najlepiej to , powiem tobie szczerze, żyło sie za ... Jaruzela ! To dopiero byli czasy ! Bo za sancji to my nie mieli nic, dopiero Gitler złoty nauczył nas roboty ! A czytaleś watek o tym kto zabił Łukasza ? Ciekawa sprawa, bardzo cieeekaaawaaa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego zakazanego było w tych breloczkach,że dokonano zatrzymania? Bo jeśli tylko symbole to kogoś popier***iło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A co takiego zakazanego było w tych breloczkach,że dokonano zatrzymania? Bo jeśli tylko symbole to kogoś popier***iło !
Styx myślę że sierpy miały niezgodną z normą unijną krzywiznę, a z kompasów po lekkiej modyfikacji można było zrobić układ naprowadzający SS-20. Sam bym sobie taki kompas kupił bo ostatnio kierunki pomyliłem i znienacka zawitałem w Leśnej zamiast w Ciciborze dobrze że roweryk był wyjątkowo na chodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE ŚMIECIE KTÓRE TU WIDAĆ NIE SĄ WARTE TEGO ARTKUŁU.CELNICY KTÓRZY TO ZATRZYMALI MUSZĄ BYĆ NIELADA ZNAWCAMI TEMATU.NO NO ZUCHY.CHIŃSKIE KOMPASY Z MARKETU + PARE NAKLEJONYCH ZWIEZD KRASNOARMIEJSKICH TO SUKCES NA SKALĘ MIĘDZYNARODOWĄ.NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ GDYBY W PRZEDZIALE OBOK BYŁ KONKRETNY TOWAR.A TEN BADZIEW ZADZIAŁAŁ JAK PAZŁOTKO NA SROKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schmugelman napisał:
TE ŚMIECIE KTÓRE TU WIDAĆ NIE SĄ WARTE TEGO ARTKUŁU.CELNICY KTÓRZY TO ZATRZYMALI MUSZĄ BYĆ NIELADA ZNAWCAMI TEMATU.NO NO ZUCHY.CHIŃSKIE KOMPASY Z MARKETU + PARE NAKLEJONYCH ZWIEZD KRASNOARMIEJSKICH TO SUKCES NA SKALĘ MIĘDZYNARODOWĄ.NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ GDYBY W PRZEDZIALE OBOK BYŁ KONKRETNY TOWAR.A TEN BADZIEW ZADZIAŁAŁ JAK PAZŁOTKO NA SROKI.
Racja!!! Zupełnie nie rozumiem tego piania z zachwytu z powodu "sukcesu" celników. Tego metalowo-plastikowego postsowieckiego badziewia pełno na każdej giełdzie staroci. Zresztą w ustawie powiedziane jest, że zakazane jest "rozpowszechnianie", a nie samo "posiadanie" tego typu gadżetów. Niedługo zaczną zakuwać w kajdanki za noszenie zegarka "Made in CCCP". Ot, przyjazne państwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Styx myślę że sierpy miały niezgodną z normą unijną krzywiznę, a z kompasów po lekkiej modyfikacji można było zrobić układ naprowadzający SS-20. Sam bym sobie taki kompas kupił bo ostatnio kierunki pomyliłem i znienacka zawitałem w Leśnej zamiast w Ciciborze dobrze że roweryk był wyjątkowo na chodzie.
No nieźle takiego przeznaczenia kompasów nigdy bym się nie domyślił dlatego tym bardziej trzeba pogratulować celnikom .Odnośnie krzywizny sierpów jest to też możliwe Unijne przepisy są w interpretacji naszych urzędników bardzo rygorystyczne a każde odstąpienie od normy należy ścigać z całą bezwzględnością kto wie do czego ktoś tę inną krzywiznę zechce wykorzystać ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...