Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przywróćcie nam pociągi! Nie ma jak dojechać do Warszawy, Wrocławia i Krakowa

Utworzony przez Mieszkaniec, 9 grudnia 2010 o 19:52
List otwarty do Panów Parlamentarzystów naszego rejonu! W ostatnich tygodniach byliście Panowie bardzo zajęci tworzeniem lokalnych koalicji i wizji politycznych , które miały nas mieszkańców grodu nad Krzną uszczęśliwić .W tym ferworze walki o lepsze nasze jutro , nie zauważyliście Panowie ,że Biała Podlaska straciła ostatnie połączenie ze” światem”. Od 11 grudnia przestaje kursować pociąg relacji Terespol –Szczecin ,który przejeżdżał tę trasę chyba od ok. trzydziestu lat .Biała straciła także większość połączeń z Warszawą . Zlikwidowano też pociąg do Łodzi. W lecie tego roku zlikwidowano także pociągi z Terespola do Wrocławia i Krakowa. Jako mieszkańcy tej części Polski jesteśmy odcięci od świata!!! Jak studenci z Białej będą mogli dojechać np. do Poznania? Z przesiadką w Siedlcach i Warszawie ?Jak dojadą do Białej, rzekomo zagłębia akademickiego, studenci z Polski? Biała czeka ponoć na inwestorów. Czym mają oni do tego miasta dojechać? Rozsypującymi się, cuchnącymi i przepełnionymi do granic możliwości busami? D9o tego droższymi niż PKP (szczególnie dla studentów). Nie każdy przecież ma ,bądź może jeździć samochodem, a drogi jakie są każdy widzi . Zadaję retoryczne pytanie ? Po co wydano miliardy złotych na remonty trakcji kolejowej z Terespola do Warszawy skoro teraz zarośnie ona trawą Zamiast uprawiać jałowe spory polityczne może byście Panowie choć raz i to wspólnie zrobili coś pożytecznego dla nas – zwykłych mieszkańców! Prosimy o interwencję na wszystkich szczeblach decyzyjnych. Wszak i w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie (pod który podlegają bialskie PKP) od paru tygodni też mamy swoich reprezentantów. Prosimy o przywrócenie pociągu relacji Terespol –Szczecin i więcej pociągów do Warszawy dla naszych dzieci i wnuków studiujących w Polsce, dla rencistów i emerytów jeżdżących czasami do sanatoriów, dla chorych jeżdżących na wizyty lekarskie w różne części kraju. Prosimy o pociągi dla dzieci w czasie ferii i wakacji. Szanowni Panowie Parlamentarzyści i radni do Sejmiku Wojewódzkiego pokażcie siłę swojego działania !! Był kiedyś w Sejmie poseł, dziś już ś.p. , który na peronach swojego małego miasteczka zatrzymywał międzynarodowe, ekspresowe pociągi. Za takie działania był przedmiotem kpin i żartów. My mieszkańcy Białej bardzo byśmy prosili o taką determinację w działaniu. Będziemy bardzo wdzięczni! Czekamy na reakcję!!! W imieniu wszystkich zainteresowanych- Mieszkaniec grodu nad Krzną
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram, niezbędny nam jest pociąg do Krakowa!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
Popieram, niezbędny nam jest pociąg do Krakowa!!!
Mnie są potrzebne pociągi do Warszawy bo teraz tym bardziej nie warto mieszkać w Białej, ale rodzinę odwiedzam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś był PKS i było dobrze... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101212/NEWS01/682705600
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: