Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pytanie kto po Kapłanie

Utworzony przez co dalej, 13 kwietnia 2012 r. o 17:51
Są zwycięscami referendum więc mają prawo rościć sobie pretensje do fotela.Jeśli Adamowicz ma kompetencje to ta kandydatura jest bardzo logiczna i odważna zarazem a wynikająca z odpowiedzialności za skutki zwycięstwa referendalnego.
Zwycięscami  są mieszkańcy gminy  którzy poszli do referendum a nie ulegli strachom i pogonili oszusta. Teraz  przyjdzie czas  na  rozliczenie i osądzenie  szwindli .Dobrze  ,że zajmie się tym  kto był najbliżej łobuzów. Będziemy  wspierać działania bo zło  trzeba  wypalić do żywej tkanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem bojówki  hit...........e  w akcji. Za nic mają policję sami ustalają prawo. Ku......a co za czasy. I to wszystko popiera ksiądz z M.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZISIAJ JEST WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA W ZWIĄZKU Z TYM ŻYCZMY SOBIE WESOŁYCH ŚWIĄT PREZENT POD HOINKE DOSTALIŚMY: NAJGORSZY WÓJT W HISTORII GMINY ZOSTAŁ POGONIONY MIEJMY NADZIEJE ŻE NOWY BĘDZIE LEPSZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZISIAJ JEST WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA W ZWIĄZKU Z TYM ŻYCZMY SOBIE WESOŁYCH ŚWIĄT PREZENT POD HOINKE DOSTALIŚMY: NAJGORSZY WÓJT W HISTORII GMINY ZOSTAŁ POGONIONY MIEJMY NADZIEJE ŻE NOWY BĘDZIE LEPSZY
  Te chopie choinka sie pisze przez "CH" Najgorszy wójt to był ten co przez kilkanaście lat wysysał gminne środki i okradał wszystkich. A co tera bedzie jak sie podzielita tym wszystkim? Czy bedzie zgoda miedzy wami? Przyjdzie Adamowicz a ten to potrafi zatrudniać niekompetentnych. NIE WIEM CO WAM OBIECUJE TEN PULPET ALE pOZNACIE WKRÓTCE PRAWDZIWEGO BOGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem bojówki  hit...........e  w akcji. Za nic mają policję sami ustalają prawo. Ku......a co za czasy. I to wszystko popiera ksiądz z M.........
  Chamy na polityce znają się tyle co świnie na astronomii. Rekomendowali prosię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZISIAJ JEST WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA W ZWIĄZKU Z TYM ŻYCZMY SOBIE WESOŁYCH ŚWIĄT PREZENT POD HOINKE DOSTALIŚMY: NAJGORSZY WÓJT W HISTORII GMINY ZOSTAŁ POGONIONY MIEJMY NADZIEJE ŻE NOWY BĘDZIE LEPSZY
Oj gamoniu, zgasła moja nadzieja,że w tym dniu przemówisz ludzkim i poprawnym językiem. I te życzenia… Sobie życzysz? Ja zwykle to życzę innym…Ale cóż, ludzie są jak choinki… Niektórzy przez ch….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chciał bym być teraz w skórze gminnych superkierowników i Dyrektora Szkoły po kolesiowskim konkursie. Oj po Nowym Roku się będzie działo. Ale zasłużyli sobie, a teraz nam tej przyjemności rozgniecenia robactwa nikt nie zabroni, a tylko wielu porządnych ludzi odetchnie pełną piersią.   Wesołych Świąt dla Państwa Życzę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chciał bym być teraz w skórze gminnych superkierowników i Dyrektora Szkoły po kolesiowskim konkursie. Oj po Nowym Roku się będzie działo. Ale zasłużyli sobie, a teraz nam tej przyjemności rozgniecenia robactwa nikt nie zabroni, a tylko wielu porządnych ludzi odetchnie pełną piersią.   Wesołych Świąt dla Państwa Życzę.
    WESOŁYCH ŚWIĄT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=QsSXgiIDngM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Te chopie choinka sie pisze przez "CH" Najgorszy wójt to był ten co przez kilkanaście lat wysysał gminne środki i okradał wszystkich. A co tera bedzie jak sie podzielita tym wszystkim? Czy bedzie zgoda miedzy wami? Przyjdzie Adamowicz a ten to potrafi zatrudniać niekompetentnych. NIE WIEM CO WAM OBIECUJE TEN PULPET ALE pOZNACIE WKRÓTCE PRAWDZIWEGO BOGA  
A teraz to był wójt najlepszy, tylko ludzie się na nim nie poznali - nawet jego zwolennicy. Człowiek to talentów wielu, a największy talent to, że w trzy lata narobił sobie tylu wrogów. Jego poprzednik przez kilkanaście lat ,,wysysał gminne środki" i nie potrafił ich wyssać. A inni potrafią to w trzy lata zrobić i rozłożyć wszystko na łopatki. Szacunek panowie, nie każdy jest zdolny do takich rzeczy, trzeba mieć to COŚ. A co do ,,podzielenia się tym wszystkim" to pytam: a jest jeszcze czym się dzielić? Coś jeszcze zostało ? Bo jeśli cokolwiek jeszcze zostało, to jak to świadczy o skuteczności tych, którzy byli. Porządna świnia koryto wylizuje do czysta. Wstyd wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chciał bym być teraz w skórze gminnych superkierowników i Dyrektora Szkoły po kolesiowskim konkursie. Oj po Nowym Roku się będzie działo. Ale zasłużyli sobie, a teraz nam tej przyjemności rozgniecenia robactwa nikt nie zabroni, a tylko wielu porządnych ludzi odetchnie pełną piersią.   Wesołych Świąt dla Państwa Życzę.
 
A ja nie chciał bym być teraz w skórze gminnych superkierowników i Dyrektora Szkoły po kolesiowskim konkursie. Oj po Nowym Roku się będzie działo. Ale zasłużyli sobie, a teraz nam tej przyjemności rozgniecenia robactwa nikt nie zabroni, a tylko wielu porządnych ludzi odetchnie pełną piersią.   Wesołych Świąt dla Państwa Życzę.
NIE CIESZ SIĘ TAK  CO BĘDZIE PO NOWYM ROKU.OBY,ZE ZDZIWIENIA KOPARA CI NIE OPADŁA.CZAS POKARZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
 
A ja nie chciał bym być teraz w skórze gminnych superkierowników i Dyrektora Szkoły po kolesiowskim konkursie. Oj po Nowym Roku się będzie działo. Ale zasłużyli sobie, a teraz nam tej przyjemności rozgniecenia robactwa nikt nie zabroni, a tylko wielu porządnych ludzi odetchnie pełną piersią.   Wesołych Świąt dla Państwa Życzę.
NIE CIESZ SIĘ TAK  CO BĘDZIE PO NOWYM ROKU.OBY,ZE ZDZIWIENIA KOPARA CI NIE OPADŁA.CZAS POKARZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  NIE CIESZ SIĘ TAK  CO BĘDZIE PO NOWYM ROKU.OBY,ZE ZDZIWIENIA KOPARA CI NIE OPADŁA.CZAS POKARZE  
  Pokarze to Cię życie. A czas to pokaże. Widzisz różnicę tępy mądralo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Kapłanie to tylko Biskup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=TUSKU+DAJ&insbox2=NATYCHMIAST+KOMISARZA+DO+GMINY+MI%C4%98DZYRZEC+PODLASKI&insbox3=68&fin=1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Kapłanie to tylko Biskup.
Jeśli nie biskup  to może  infułat? Nich  posprząta  bajzel ,który  zostawił namaszczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Kapłanie to tylko Biskup   PO DOBRYM JESZCZE LEPSZY NASTANIE  tak mówi przysłowie i wydaje się ,że w tym przypadku pewnie się sprawdzi!!!.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
W tym  przypadku nastanie, ale już za  niespełna  rok to  my mieszkańcy  zdecydujemy kogo wybierzemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzemy kogoś kto spełni oczekiwania Infułata? Lepiej kierować się swoją głową. Bo Infułat zawsze źle obstawiał i popierał nie tych ludzi których potrzeba, każdy o tym wie, czy jest ktoś normalny , kto był kiedyś wspierany przez tego księdza? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...