Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni pokłócili się o nazwy mostów

Utworzony przez Cancerus catholicus, 15 czerwca 2010 r. o 19:08
To jest tak smieszne, ze az sie płaka chce. Kiedy te oszołomy powymierają. ja proponuje nazwac mosty: im kopytka osiołka jezusowego, listka z palmy wielkanocnej, albo papieża germanina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cancerus catholicus napisał:
To jest tak smieszne, ze az sie płaka chce. Kiedy te oszołomy powymierają. ja proponuje nazwac mosty: im kopytka osiołka jezusowego, listka z palmy wielkanocnej, albo papieża germanina
he he he he....dobre.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cancerus catholicus napisał:
To jest tak smieszne, ze az sie płaka chce. Kiedy te oszołomy powymierają. ja proponuje nazwac mosty: im kopytka osiołka jezusowego, listka z palmy wielkanocnej, albo papieża germanina
A ja proponuję : im. Jajca Lenina, im.Dupy Krupskiej, im.Narodu Czosnkowego, im.Zgniłego Napletka, im.Ofiar Macy itp. Może być ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa, jakby nie mieli większych problemów, taka bieda w naszym kraju a oni o głupia nazwę się kłócą, kto to wymyślił aby w ten rożnymi świętymi nazywać ogólnodostępne obiekty, a jak ktoś niewierzący albo innego wyznania to źle się będzie czuł na tędy przejeżdżając,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J...any katoland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cancerus catholicus napisał:
To jest tak smieszne, ze az sie płaka chce. Kiedy te oszołomy powymierają. ja proponuje nazwac mosty: im kopytka osiołka jezusowego, listka z palmy wielkanocnej, albo papieża germanina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...