Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny skazany, policjant zamieszany

Utworzony przez Jędrek, 29 stycznia 2008 r. o 20:54
Brakuje mi faktów w tym tekście: 1. radny poprzedniej kadencji czy obecnej? bo gdyby obecnej kadencji to nie powinien być radnym (wg miarki jak w Terespolu), 2. 45-letni radny Waldemar Z. dostał wyrok w zawieszeniu, plus 1600 zł grzywny, wyrok nie jest prawomocny - czy miał prawo jazdy na "malucha' a jeśli tak to czy jeszcze je ma? 3. czy 45-latkowi w wyroku doliczono za współudział w "oszustwie mieszania" krwi? 4. czy były policjant pomógł radnemu w tuszowaniu sprawy nietrzeźwości za kierownicą za friko? 5. jaka wiarygodność personelu medycznego podczas pobrania krwi w szpitalu (pobranie pijakowi - tak, pobranie policjantowi? na oczach drugiego policjanta?? zamiana fiolek???) i jaki fachura to robił? - nic nie wiadomo o nim, 6. badania DNA ... w Zakładzie Medycyny Sądowej - czy ta grzywna radnego W. chociaż w całości pokryła koszty jego wybryku? 6. z ciekawości - na emeryturze policjant - dawca krwi, czy policjant - świadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposob burmistrza na swego przeciwnika-radnego!!! - nasłać na niego szwagra swego !!! /notabene:policjanta, rzecznika komendy powiatowej, cywilnym pojazdem-pewnie bez mudurków w akcji na wroga publicznego/ Daje do myslenia.... co... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kitu z taka robotą. Wystawiłem dziś komentarz na forum. Pisałem co o tej sprawie mówiono na dzisiejszej sesji w Parczewie, a Wy go usunęliście. Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNY JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...