Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Mieszkańcy zagrodzą płotem drogę karetkom

Utworzony przez ~gość~, 17 czerwca 2010 r. o 22:05
GRATULACJE !!!!! GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC !!!!! POGRATULOWAĆ TYLKO WSZYSTKIM CZŁONKOM WSPÓLNOTY !!!!!! ZA ICH WSPANIAŁY POMYSŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest śmieszne...bo w tym bloku mieszka potężny dyrektor szpitala i jego zastępca d.s. lecznictwa. niech oni najpierw nauczą sie parkować swoje auta a potem ustawiać karetki....lekarze od 7 boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
GRATULACJE !!!!! GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC !!!!! POGRATULOWAĆ TYLKO WSZYSTKIM CZŁONKOM WSPÓLNOTY !!!!!! ZA ICH WSPANIAŁY POMYSŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODDAJ SWÓJ OGRÓDEK, NA PRZEJAZD DLA KARETEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Roman Filip ciągle dyrektorem. Jak on to robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mało ludziom obszaru,że dla karetek przejazdu nie będzie.Za parę lat dostaną jak wszyscy obszar o wymiarach 1,2x2,1 i to im wystarczy na wieczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby dlaczego wspólnota nie może ogrodzić swojej własności? Jest drugi wjazd, zamiast wcześniej starać się o zmianę drogi wjazdowej z jednokierunkowej na dwukierunkową to teraz robią wielki szum. Ja bym nie chciał żeby przez moje podwórko ktoś jeździł, tym bardziej karetki i setki samochodów ze stacji paliw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A niby dlaczego wspólnota nie może ogrodzić swojej własności? Jest drugi wjazd, zamiast wcześniej starać się o zmianę drogi wjazdowej z jednokierunkowej na dwukierunkową to teraz robią wielki szum. Ja bym nie chciał żeby przez moje podwórko ktoś jeździł, tym bardziej karetki i setki samochodów ze stacji paliw
Miasto to nie getto aby każda wspólnota mogła się grodzić. Jak sobie wyobrażasz ogrodzone wszystkie bloki w mieście? Jak będziesz chodził między ogrodzeniami. Architekt miasta nie powinien udzielić zezwolenia na ogrodzenie (ogrodzenie przy drodze publicznej wymaga zezwolenia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Miasto to nie getto aby każda wspólnota mogła się grodzić. Jak sobie wyobrażasz ogrodzone wszystkie bloki w mieście? Jak będziesz chodził między ogrodzeniami. Architekt miasta nie powinien udzielić zezwolenia na ogrodzenie (ogrodzenie przy drodze publicznej wymaga zezwolenia).
Nie uogólniaj.... Zezwolenie na pewno posiadają . Własność rzecz święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić. Prawo własności jest święte. Kiedyś prosiłem wieśniaka aby pozwolił przekopać 10 merów swojej działki bo chciałem podłączyć prąd do swojego domku . Nie zgodził się . Bo przecież wieśniak na zagrodzie równy wojewodzie. Potem przyszedł do mnie z prośbą żebym go operował bo jest chory. I nie wstydził się kmiot jeden ani nie był zażenowany . Bo cham chamem na wieki wieków Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tańcowały dwa michały jeden gruby drugi mały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiecie, że w Radzyniu będzie ZOO. Już ogrodzili teren wysokim płotem. Za tą siatką człapał pierwszy eksponat. Taki wielki to chyba Yeti. Zapraszam do zwiedzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy znają szczegóły współpracy szpitala i pogotowia bez trudu odgadną dlaczego jest grodzona droga do pogotowia. Jak dalece można być głupim i mściwym. Jak można nie liczyc sie z opinią społeczną i ludzi mieć za nic- mamy tego ewidentny przykład. Dlaczego do tej pory nikt nie jest w stanie powstrzymać dwóch galopujących " brytanów" które kąsją na prawo i lewo a warczą nawet za plecami na swojego pana a on udaje że jest wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A niby dlaczego wspólnota nie może ogrodzić swojej własności? Jest drugi wjazd, zamiast wcześniej starać się o zmianę drogi wjazdowej z jednokierunkowej na dwukierunkową to teraz robią wielki szum. Ja bym nie chciał żeby przez moje podwórko ktoś jeździł, tym bardziej karetki i setki samochodów ze stacji paliw
Podwórko ma tylko ten, kto ma dom jednorodzinny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jędrucha napisał:
Nie ma się co dziwić. Prawo własności jest święte. Kiedyś prosiłem wieśniaka aby pozwolił przekopać 10 merów swojej działki bo chciałem podłączyć prąd do swojego domku . Nie zgodził się . Bo przecież wieśniak na zagrodzie równy wojewodzie. Potem przyszedł do mnie z prośbą żebym go operował bo jest chory. I nie wstydził się kmiot jeden ani nie był zażenowany . Bo cham chamem na wieki wieków Amen.
I co Kmiocie nie masz prądu ? Jak widać ciemnota panuje nawet wśród tak zwanej "inteligencji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ci którzy znają szczegóły współpracy szpitala i pogotowia bez trudu odgadną dlaczego jest grodzona droga do pogotowia. Jak dalece można być głupim i mściwym. Jak można nie liczyc sie z opinią społeczną i ludzi mieć za nic- mamy tego ewidentny przykład. Dlaczego do tej pory nikt nie jest w stanie powstrzymać dwóch galopujących " brytanów" które kąsją na prawo i lewo a warczą nawet za plecami na swojego pana a on udaje że jest wszystko ok.
Te galopujące "brytany" tak rządzą szpitalem jak wyszło na jaw wspólnotą. Dla nich święta własność, święta władza tylko chory im przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach i opiniach w tej sprawie, jestem zdania, że Internet nie tylko dotarł pod strzechy, ale zbłądził także do obór. Pozdrawiam wszystkie zwierzęta! Te równe i te równiejsze. Własność jest rzeczą świętą. Mentalność typu:, „ Gdy Kali ukraść krowa to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowa to źle” jest trwale zakorzenione w umysłach zwierząt. Pozdrawiam z kraju aspirującego do standardów europejskich! Gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te galopujące "brytany" tak rządzą szpitalem jak wyszło na jaw wspólnotą. Dla nich święta własność, święta władza tylko chory im przeszkadza
NIECH CI CHŁOPCY W KRÓTKICH MAJTKACH SKOŃCZĄ TEN GODNY POLITOWANIA TANIEC. TAK JAK NAS TRAKTUJĄ W SZPITALU CHCIELI POTRAKTOWAĆ POGOTOWIE ALE NIE WYSZŁO. A NIE WARTO BYŁO GRZECZNIE POROZMAWIAĆ JAK PRZYSTAŁO NA ROZGARNIĘTYCH LUDZI. MYŚLĘ, ŻE I DZIŚ JEST NIE ZA PÓŹNO. WASZ GŁUPI UPÓR SPRAWI, ŻE NIEDŁUGO BĘDĄ PRZYJEŻDŻAĆ WYCIECZKI OGLĄDAĆ STWORZONY PRZEZ WAS CYRK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy wiecie, że w Radzyniu będzie ZOO. Już ogrodzili teren wysokim płotem. Za tą siatką człapał pierwszy eksponat. Taki wielki to chyba Yeti. Zapraszam do zwiedzania.
TO NIE ZOO A RACZEJ CYRK, BO ZA OGRODZENIEM WIDZIAŁEM DWÓCH KLAUNÓW. CHCĄ ZAGRODZIĆ POGOTOWIE ŻEBY NIKT BEZ BILETU NIE WIDZIAŁ ICH WYSTĘPU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO NIE ZOO A RACZEJ CYRK, BO ZA OGRODZENIEM WIDZIAŁEM DWÓCH KLAUNÓW. CHCĄ ZAGRODZIĆ POGOTOWIE ŻEBY NIKT BEZ BILETU NIE WIDZIAŁ ICH WYSTĘPU.
Najgłupszy w tym wszystkim jest , który jako kierowca jeździ w pogotowiu w Łukowie, a tutaj angażuje się przeciw pogotowiu. Jak go wyrzucą z Łukowa to go nawet na ciecia nie zatrudni.
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2010 r. o 16:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwórca wybaczył już wielu łajdakom, myślę, że i pomysłodawcom grodzenia wybaczy również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...