Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Pijany ginekolog przyjmował pacjentki

Utworzony przez Gość, 5 lipca 2011 r. o 19:19
A da się cały dzień oglądać te chaszcze na trzeźwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym dziwnego?przez tyle lat grzebać w cuchnących,zarośnietych jaskiniach to każdemu by się przyjadło.Na trzeźwo się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założe się , że jak wytrzeźwieje to wróci do pracy (a pewnie i do picia) Koledzy lekarze stwierdzą że nikogo na nic nie naraził, bo czy pijany czy trzeźwy nie ma różnicy. Gdyby to był kierowca, zwolniono by go z pracy. Ale zawód kierowcy to duża odpowiedzialność za zdrowie i życie ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co w tym dziwnego?przez tyle lat grzebać w cuchnących,zarośnietych jaskiniach to każdemu by się przyjadło.Na trzeźwo się nie da.
Jest w tym odrobina prawdy,ale nie sądze by lekarz szukał pocieszenia w alkoholu.Zawód, który wybrał,a sytuacje bywają różne. Fakt autentyczny(opowiadał mi lekarz),że po wizycie jednej z pacjentek musiał zrobić krótką przerwę,pootwierać okna i drzwi ponieważ nie dało się przejść do kolejnych przyjęć.Trudno zrozumieć jak można iść do ginekologa nie myjąc tej "brochy",ale uwierzyłam.Wiem też,że to sporadyczne przypadki i co ciekawsze to tych niedomytych raczej nic nie "bierze". Mam nadzieję,że też nikt... albo taki sam brudas Co do lekarza bezwzględnie powinien być trzeźwy,a jaskinie nie muszą być zarośnięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki ginekolog tak podchodzi do pracy jak ty jeden z drugim do codziennego sr...ia na kiblu, więc nie pie...cie głupot dzieci neo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piła napisał:
taki ginekolog tak podchodzi do pracy jak ty jeden z drugim do codziennego sr...ia na kiblu, więc nie pie...cie głupot dzieci neo!
cała prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stąd wniosek jeden WIZYTA NIE ODBYTA PACJENTKA NIE PODMYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wniosek nieco inny: WIZYTA CZY NIE WIZYTA ZAWSZE PODMYTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"fakt autentyczny" hyyy... a to są nieautentyczne? W końcu jakieś twarze - westchnął ginekolog wychodząc z gabinetu na ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ginekolog - amator napisał:
"fakt autentyczny" hyyy... a to są nieautentyczne? W końcu jakieś twarze - westchnął ginekolog wychodząc z gabinetu na ulicę.
Przyznaję rację-skoro fakt to już wiadomo.Powiedzmy,że to zdarzenie autentyczne ,a humor dobry Co do meritum to nie ma nad czym dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten staruszek jeszcze tam robi.Powinni wyrzucić dyrektora.Ale pewnie klika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co w tym dziwnego?przez tyle lat grzebać w cuchnących,zarośnietych jaskiniach to każdemu by się przyjadło.Na trzeźwo się nie da.
Żeby nie te jaskinie to by cię naświecie nie było dowcipnisiu za dychę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...