Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Przewodniczący rady miasta szczuł psem?

Utworzony przez MC LOKO, 13 grudnia 2010 r. o 08:16
Ja to widziałem! Jeszcze Przewodniczący czołgiem jechał a ten pies to był Szarik ale miał padnięte baterie! Brawo Panie Skowron! Mamie już też pan się poskarżył??Czy boi się pan że do kąta postawi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę - Poseł ma swojego radnego. Przed wyborami to z ludźmi, po wyborach własność posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też to widziałem i to jest skandal. Pan prezes nie popisał się kulturą jak zresztą zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to juz jest,jak do spokojnego miasteczka jakiś poseł nienawiść z Warszawy przywiezie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie bagatelizować sprawy. Radny to wg prawa funkcjonariusz publiczny. O kulturze zachowania sprawcy przez litość nie wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedział, że jest radnym, a 3 dni wcześniej odbyło się na sesji ślubowanie - "pomroczność jasna"? Jak będzie trzeba to go przeproszę - bez komentarza. Na koniec wniosek dla wszystkich właścicieli wilczurów - możecie szczuć ludzi, jeżeli pies jest głuchy i ślepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Pisiaki sieją zamęt. Współczuje mieszkańcom Radzynia. Znam kilku takich cwaniaków w Lbn, słowa do nich nie docierają, a jak zostaną sami to w gacie sr.ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytyka niezwykle konstruktywna i pouczająca, a pogróżki liche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewien, że psiary go sprowokowoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepski z niego zawodnik, jeśli prowokują go takie sprawy. Ciekawe jakim zwierzęciem by szczuł w poważniejszej - dinozaurem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati1258 napisał:
Ja też to widziałem i to jest skandal. Pan prezes nie popisał się kulturą jak zresztą zawsze.
Zapomniał, że to nie pijalnia piwa w której takim słownictwem się popisywał. On ma taki styl bycia i choc nie lubię pisowców, to takiego chamstwa tolerowac nie można, a tak naprawdę to od niego więcej wymagac nie można. Jakie zachowanie taki przewodniczący. Po prostu Radzynia na lepszego nie stac. Jest to "szczyt intelektu" tego miasta. Ciekaw jestem co myślą sobie radni koalicji, skoro wybrali "najlepszego" spośród siebie. Żaden z was się nie rumieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapomniał, że to nie pijalnia piwa w której takim słownictwem się popisywał. On ma taki styl bycia i choc nie lubię pisowców, to takiego chamstwa tolerowac nie można, a tak naprawdę to od niego więcej wymagac nie można. Jakie zachowanie taki przewodniczący. Po prostu Radzynia na lepszego nie stac. Jest to "szczyt intelektu" tego miasta. Ciekaw jestem co myślą sobie radni koalicji, skoro wybrali "najlepszego" spośród siebie. Żaden z was się nie rumieni?
Niektórzy wysoko lecą nie dzięki skrzydłom, lecz plecom! — Jan Izydor Sztaudynger
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy świadomie głosowali na niego, wiedząc, co ma za pazurami. weterani PZPR (funkcjonariusz KW od propagandy) w Radzyniu są nie do ruszenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś uważa ,że korzystanie z prawa i wolności to jest jakaś prowakacja to się myli. osoby te nie sprowokowały tego pana on sam poprostu nie wytrzymał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie uważacie państwo, że "politycy" nawet na szczeblu powiatowym powinni zachować nieco klasy i kultury? To uwaga do wszystkich, którzy są rzekomymi przedstawicielami narodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Nie wiedział, że jest radnym, a 3 dni wcześniej odbyło się na sesji ślubowanie - "pomroczność jasna"? Jak będzie trzeba to go przeproszę - bez komentarza. Na koniec wniosek dla wszystkich właścicieli wilczurów - możecie szczuć ludzi, jeżeli pies jest głuchy i ślepy.
Najlepiej wyraża te zachowania wpis na forum WSPÓLNOTY Skandal i wstyd !!! [2010-12-13 17:59] To skandal i ogromny wstyd dla miasta, że przewodniczącym Rady Miasta został człowiek, który szczuje psami ludzi i każe im "sp...dalać". Wstyd Panie Piekutowski, zupełny brak kultury i elementarnych zasad wychowania. A Pana tłumaczenia są wprost żenujące! W każdym normalnym cywilizowanym kraju i mieście, człowiek który pełni taką funkcję jak Pan, po takim skandalicznym i żenującym zachowaniu podałby się do dymisji! Kończ Waść wstydu oszczędź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morał z tego taki że zanim wejdziemy do użedu miasta czy do spółdzielni mieszkaniowej to sprawdzmy najpierw czy NIE stoi z wilczurem pan j. pikutowski i czy ma dobrą minę bo może poszczuc psem .Żenada panie jacku jak w knajpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólnota » Radzyń » Wydarzenia | Wtorek, 14 grudnia 2010r. 08:26 Radzyń Podl.: Piekutowski szczuł psem i kazał im spie...lać Autor: Łukasz Prusak wp_regionalna@o2.pl Wyzywał od głupków, idiotów. Szczuł psem. Używał inwektyw i wulgaryzmów. "– Spier… lać stąd!" - wykrzyknął. W taki sposób sprawuje mandat radnego Jacek Piekutowski (PO), przewodniczący rady miasta w Radzyniu Podlaskim. Samorządowiec, który w ostatnich wyborach uzyskał 384 głosy zachował się skandalicznie wobec wolontariuszy rozlepiających plakaty wyborcze Jerzego Rębka (PiS) kandydata na fotel burmistrza Radzynia. - Tego tu wam kur… nie pozwolę robić - wykrzykiwał. Piekutowski był szefem sztabu wyborczego Witolda Kowalczyka, który wygrał z Rębkiem wybory na fotel burmistrza. Jest piątek 3 grudnia, godzina 23:30. Na osiedlu Spółdzielni Mieszkaniowej Dom w Radzyniu dwóch młodych ludzi rozwiesza plakaty wyborcze Jerzego Rębka. Za 30 minut zacznie się cisza wyborcza. Piotr Skowron i Piotr Żmuda są wolontariuszami. – Podszedł do nas Piekutowski. Kazał nam spier… - opowiada Skowron, który właśnie został radnym rady miasta z ramienia PiS. Z jego relacji wyłania się obraz zachowania Jacka Piekutowskiego, który jest też prezesem „SM DOM”. Piekutowski jest w asyście dwóch pracowników. Jednemu z nich każe przyprowadzić psa z pobliskiej kotłowni. Skowron i Żmuda nie przejmują się pierwszymi groźbami. Pozostają przy słupie, który mieli zamiar okleić. Piekutowski po raz drugi każe im odejść. Nie słuchają, więc bierze do ręki smycz i rusza z psem w kierunku wolontariuszy. - Zaczął nas szczuć. To był duży i agresywny pies. Na szczęście nie puścił smyczy. Odsunęliśmy się od słupa. Pies został zabrany do kotłowni - relacjonuje Skowron. Piekutowski podszedł do słupa i zaczął zrywać plakaty. Wywiązała się kłótnia. - Pan Piekutowski nazwał mnie głupkiem i idiotą. Powiedział, że mój teść jest nierobem i się opier…, a nie pracuje. - opowiada Skowron. Sprawą oburzony jest Jerzy Rębek. 8 grudnia poseł złożył na policji zawiadomienie o zaistniałej sytuacji z prośbą o interwencję. - Wolontariusze mieli prawo wieszać plakaty - mówi poseł. Mariusz Skoczylas, szef PO w powiece radzyńskim, nie chce komentować zachowania partyjnego kolegi. – Nie wiem, jakie były dokładne fakty – broni się. Jego zdaniem usprawiedliwieniem zachowania Piekutowskiego, który nie chętnie rozmawiał z dziennikarzami mogły być emocje. – Ktoś posądził pana Jacka i mnie, że w czasie ciszy wyborczej roznosiliśmy ulotki. To kłamstwo – mówi Skoczylas. Zachowanie Piekutowskiego kładzie się cieniem także na osobę Witolda Kowalczyka. Burmistrz Radzynia ma na swoim koncie niechlubną współpracę choćby z Janem Gilem- radnym powiatowym, który kilka lat temu został zatrzymany za jazdę po spożyciu alkoholu. Kiedy innym razem Gil oddawał mocz w centrum miasta i sprawę wykryli dziennikarze Kowalczyk nie widział powodów, żeby wyrzucić go z pracy. Gil był wówczas dyrektorem Zakładu Gospodarki Lokalowej. Sprawę zachowania Jacka Piekutowskiego zajmuje się policja. Nie mam nic do powiedzenia Chcę spytać o piątkowy incydent z pańskim udziałem. Za chwilę, tylko się wysiusiam…. (radny otwiera drzwi toalety w korytarzu urzędu miasta - dod. red.) Na policję wpłynęło właśnie zawiadomienie o pańskim postępowaniu w nocy 3 grudnia. To skarga posła Jerzego Rębka, który zarzuca panu obelgi pod adresem wolontariuszy, szczucie ich psem… Nie będę tego komentował Dlaczego? Bo nie chcę. Bo nie mam nic do powiedzenia. Za chwilę zostanie pan wybrany na przewodniczącego rady miasta. Może warto aby wyborcy dowiedzieli się jak zachowuje się i jak sprawuje mandat wybrany przez nich radny? Do waszej gazety mam pewne zastrzeżenia. Dlatego nie chcę z wami rozmawiać. Jakie to zastrzeżenia? To już jest moja sprawa. Rozmawiał: Łukasz Prusak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trzeba czuć ten wstyd, żeby go oszczędzić. On tego nigdy nie zrozumie, bo i nie pora by tego się nauczyć.
Warto poznać cytaty zinnych forum; HA HA HA [2010-12-14 10:35] No i mlody zrobil porzadek z tym chamem Ocen ten komentarz: Obecnie: 5.00/5 12345Ocena: 5.0/5 (Oddane glosy: 11) młodziezówa [2010-12-14 10:03] mieszkam na młodzieżówce, Pana Prezesa widuje często....wcale nie dziwie sie z zaistniałej sytuacji, wielkrotnie słyszałam o nerwach , krzykach i niwyparzonej buźce pana P. może powinniśmy zmienić Prezesa? co Wy na to mieszkańcy SM "dom" ??? Ocen ten komentarz: Obecnie: 5.00/5 12345Ocena: 5.0/5 (Oddane glosy: 13)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boryseusz 1 napisał:
morał z tego taki że zanim wejdziemy do użedu miasta czy do spółdzielni mieszkaniowej to sprawdzmy najpierw czy NIE stoi z wilczurem pan j. pikutowski i czy ma dobrą minę bo może poszczuc psem .Żenada panie jacku jak w knajpie.
Ale fajnego widoku w prasie wraz z urodziwym psem nikt nam nie odbierze. Reszta bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...