Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: szpital tnie poradnie

Utworzony przez Pacjent, 27 września 2012 r. o 19:25
Panie Dyrektorze,czy stał pan kiedyś w kolejce do przychodni ortoperycznej u siebie w szpitalu,przecież tam powinno przyjmować dwóch a nieraz trzech ortopedów, a nie jeden ,Tam przychodzą ludzie naprawde ,że strach patrzeć,którzy czekają długimi godzinami ,a teraz dwie poradni w jednym miejscu,TO będzie KOCIOłEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać niekomptencję w zarządzaniu Dyrektora , i skutki polityki kadrowej wśród personelu lekarskiego ,przecież poradnia endokrynologii ginekologicznej już od dwóch miesięcy nie działa. Ze szpitala w Radzyniu w tym roku odeszło wielu specjalistów i nadal odchodzą,dalej będzie jeszcze gorzej.Teraz likwidują poradnie , a następnie do likwidacji jest kilka oddziałów-pierwsza ginekologia,następna ortopedia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sama nie wiem co o tym myśleć, np do chirurga naczyniowego dostałam się bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja Poradni Reumatologicznej ?! Przecież w szpitalu działa Oddział Reumatologiczny. Czy lekarze specjaliści z oddziału nie mogą przyjmowac pacjentów w poradni przyszpitalnej ?( Moim zdaniem mogą, ale nie chcą) Ci sami lekarze przyjmują w prywatnej poradni na Warszawskiej, o której mówi dyrektor. Czy szpital oddaje kontrakt prywatnej spółce ? Skandal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przebywałm na dodziale reumatologi w szpitalu w Radzyniu Podlaskim i odnisłam bardzo dobre wrażenie lekarze dobrzy i mili panie pieligniarki uczynne i miłe panie salowe tez,jedynie jedzenie nie za bardzo Zbańska Krystyna z Białej POdlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...