Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowy sum pływał w Bugu

Utworzony przez Gość, 2 września 2008 r. o 22:32
Polscy wędkarze!!! Wyłowią z rzek wszystko co się rusza i ma więcej niż centymetr długości. Opisywani tutaj zabili piękny okaz, może jeden z ostatnich. Sukces? A może raczej głupota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to się nazywa właśnie zacofanie - na zachodzie łowią i wypuszczają ryby - robią to głównie dla sportu a u nas dla kasy, medalu i żarcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ TEN MEDAL NIECH SOBIE W DU.PĘ WSADZI , ROZMNOZY SIĘ I NA KILKA LAT WYSTARCZY. Oby ostatnia mu sie taka w życiu trafila............ Przy pratktycznie zerowym zasobie ryb w naszych wodach, braku zarybiania przez PZW i podejsciu większosci wedkarzy - " co na haku to w plecaku" taka ryba nie ma prawa opuscić wodę !!! Wędkarz z rekordowym okazem (sic) Nie, to nie więdkarz - bezmózgi mięsiarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich ryb nie powinno się odławiać,im powinno się darować zycie za to,że przetrwały długie życie w zatrutej wodzie.nie chwalmy takich wędkarzy.ten sukces jest bardzo smutny,a wiadomośćw prasie beznadziejnie śmieszna.redaktor powinien ośmieszyć zdarzenie,a nie się nim zachwycać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadomość pseudo wędkarzy jest rzadna. Chłopki biorą wszystko co im wlezie na kij ( i w sieć ). Przy takim okazie - zdjęcie i ryba idzie do wody. Autor artykułu nawet nie sugerował takiego rozwiązania - zaścianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że wieśmaki pełną gębą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu Wojciechowi Budziszewskiemu takiego połowu i srebrnego medalu. Brawo!!! Dla moich przedmówców mam tylko jedno: CICHO TROLE, IDŹCIE LEPIEJ NA RYBY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licz się ze słowami "były wędkarzu". Spójrz lepiej w lustro. Zobaczysz facecika, z małym...., który dla podniesienia ego i zagłuszenia kompleksów zgrywa się na łowcę i macho. Zabić bezbronne zwierzę dla sportu. Ale wyczyn. Bohater. Medal ci się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje zlowienia takiego okazu ale nie gratuluje jego zechlania. Prawdziwy wedkarz wypyuszcza piekne okazy po zrobieniu foto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi gigantyczny sum :-), niech autor artykułu powęszy troszkę w temacie, o którym pisze to się dowie, że sumy powyżej 50 kg są chlebem powszednim. Oczywiście nie w Polsce. W Polsce wszystko co uda się jeszcze z wody wydobyć wędruje na patelnie, do wędzarni a nawet do śmietnika. Panie autor jest takie coś jak Google i wystarczy wpisać catfish ebro a zobaczysz jakie sumy łowi się w cywilizowanej europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd. Mam nadzieję, że nowe pokolenie wędkarzy będzie o niebo mądrzejsze i zacznie patrzeć bardziej w przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY MU ZAZDROSZCZą DLATEGO TAK GADAJą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że mu wszyscy zazdroszczą. Najlepiej kogoś oceniać nie znając go. Chciałbym wierzyć w to, że każdy z tych krzykaczy nigdy nie wziął żadnej ryby. Nigdy nie spróbowali jak smakuje . A może dlatego, że nic nie złowili . Sranie w banie. Prawdziwy wędkarz to to, czy tamto.....nie bierze ryby.....wypuszcza....trele morele . Nie bierze ryby ten, który już zna smaki różnych ryb, nie lubi ryb albo nic nie złowił . Ten co zna już smaki to przeważnie wieloletni wędkarz i już teraz uchodzi za "prawdziwego" wędkarza ale kiedyś też tak samo brał rybę. Ci co tak tu pyszczą pewnie też - już - nie biorą . Dla waszej wiadomości to znam tych gości i życzyłbym sobie, żeby każdy tak wypuszczał ryby jak ci dwaj. Wtedy nie było by problemu z rybami w naszych wodach . Każdy tu w Białej w gronie wędkarskim ich zna i wie, że to żadni "mięsiarze" . Chłopaki gratuluję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Też mi gigantyczny sum :-), niech autor artykułu powęszy troszkę w temacie, o którym pisze to się dowie, że sumy powyżej 50 kg są chlebem powszednim. Oczywiście nie w Polsce. W Polsce wszystko co uda się jeszcze z wody wydobyć wędruje na patelnie, do wędzarni a nawet do śmietnika. Panie autor jest takie coś jak Google i wystarczy wpisać catfish ebro a zobaczysz jakie sumy łowi się w cywilizowanej europie
A ty jeszcze raz przeczytaj swój komentarz i się zastanów co za głupoty piszesz. Ty chyba tematu tego artykułu nie czytałeś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie biorą i wypuszczają Ci, którzy mają coś między uszami. Ci dwaj i cały prawie związek wędkarski mają w du*** ekologię i zeżrą przy wódce wszystko prawie co się nada do jedzenia i taka jest prawda. Większość to wychowankowie PRL gdzie państwowe znaczy niczyje. W du*** z takimi wędkarzami - złodziejami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie biorą i wypuszczają Ci, którzy mają coś między uszami. Ci dwaj i cały prawie związek wędkarski mają w du*** ekologię i zeżrą przy wódce wszystko prawie co się nada do jedzenia i taka jest prawda. Większość to wychowankowie PRL gdzie państwowe znaczy niczyje. W du*** z takimi wędkarzami - złodziejami.
A ty za głupi jesteś, żeby coś na ten temat pisać. Wy wszyscy w d..ę lepsi "ekolodzy" tylko zawsze dużo krzyczycie. Ty to pewnie przy wódce siano żresz. Ciekaw jestem jaki ty przykład dajesz tej swojej ekologii. 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYBA napisał:
A ty jeszcze raz przeczytaj swój komentarz i się zastanów co za głupoty piszesz. Ty chyba tematu tego artykułu nie czytałeś .
Czytałem i to uważnie, drażni mnie wyolbrzymianie wyczynu, który w normalnym kraju uznany byłby za mierny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zlapałem suma 198cm 42 kg. zdęcia są we wrześniwym wędkarzu polskim. żyłka 0,28, spinn 5-20g. 2 godzinki i na plaży. poza sumem boleń 8kg, amur 10kg, sandacz 9kg, szczupak 5kg, klenie na muche 55cm, karp 22kg i sie nie chwale po internecie jak te dwa chłopki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryby drapieżne iprądolubne napisał:
a ja zlapałem suma 198cm 42 kg. zdęcia są we wrześniwym wędkarzu polskim. żyłka 0,28, spinn 5-20g. 2 godzinki i na plaży. poza sumem boleń 8kg, amur 10kg, sandacz 9kg, szczupak 5kg, klenie na muche 55cm, karp 22kg i sie nie chwale po internecie jak te dwa chłopki.
mario czytalem wszystko co piszecie.ci dwaj sa ok. czepiajcie sie klusoli a nie ludzi oplacajacych skladki co rok.klusole biora wszystko i marnuja .i nikt ich nie krytykuje .dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekna ryba tylko dlaczego ją zabili !!! To nie kłusole zniszczyli rybostan w rzekach i jeziorach tylko wędkarze mięsiarze. Wstyd!!! Ja w ciągu roku na rzece bug łapie kilka sumów powyżej 50kg i mnóstwo 15-20kg - jak ktoś chce się zapoznać z tym jak to robić to zapraszam na www.sum.pawluk.net.pl/forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...