Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robili spirytus z płynu do spryskiwaczy. Wytworzyli 59 tys. litrów

Utworzony przez Robert, 7 listopada 2011 o 14:18
Jak ktoś jest frajerem to kupuję wódkę w sklepie lub na melinie,jak ktoś ma głowę na karku to sam pędzi bimberek i gówna nie pije.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I to jest właśnie przestroga dla ludzi, którzy lubią sobie kupić lewy spirytus, bo przecież "to taki sam jak w sklepie" i "nie warto przepłacać". A potem tacy ludzie mają gdzie sprzedać ten swój wynalazek i biznes się kręci. Nie róbcie tego ludzie!
0
Jak ktoś mądry, to wcale alkoholu nie pije.
0
No i co z tego ? Przecież to ten sam alkohol etylowy tylko bez akcyzy i innych podatków.
0
Państwo robi to samo tylko że legalnie.Takie samo G.Ó.W.N.O ,a drugiemu nie dadzą się pożywić.
0
PROPONUJĘ BY SPRAWDZIĆ ZAWARTOŚĆ ALKOHOLU W PALIWACH SPRZEDAWANYCH W STACJACH PALIW! WIADOMO ŻE PALIWA Z WODĄ SIĘ NIE MIESZAJĄ, ALE WODA ZE SPIRYTUSEM SIĘ MIESZA NO I TAKA MIESZANKA WODNOSPIRYTUSOWA MIESZA SIĘ Z PALIWAMI, ZAWSZE MNIE DZIWIŁO CZEMU W NIEKTÓRYCH STACJACH PALIW DOSTARCZANE JEST PALIWO W NOCY DO DYSTRYBUTORÓW AŻ PEWNEGO RAZU OŚWIECIŁ MNIE JEDEN Z PRACOWNIKÓW STACJI PALIW PO TYM JAK SZEW ZWOLNIŁ GO Z PRACY BO ZA DUŻO PARAGONÓW STUKAŁ!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: