Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice 6-latków nie chcą zmian

Utworzony przez Gość, 30 kwietnia 2008 r. o 09:33
rodzic napisał:
Ale my nie mamy zamiaru na tym poprzestać, szkoda że tak niewiele osób w Urzędzie nas popiera. Ludzie nie rozumieją, że tym razem padło na przedszkola za chwilę w podobnej sytuacji mogą być inni, nawet "przyjaciele" naszego władcy, bo PAN ciągle pokazuje kto tu rządzi!
Na pewno potrzeba buntu ! By Pan zrozumial dla kogo jest. Nie posyłajcie dzieci do przedszkola w szkole nr 1! To wystarczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo NIE JESTEM E.K. Jestem M.K. A TO WSZYSTKO CO TUTAJ PISAŁAM TO ODCZUCIA OSOBY, KTÓRA Z NIKIM I W JAKIKOLWIEK SPOSÓB NIE JEST POWIĄZANA. Ani uczuciowo, ani familijnie, a już przede wszystkim politycznie. Moje wypowiedzi to po prostu reakcja na wypowiedzi zawistnych, maluczkich i bezradnych ludzi z chorymi wyobrażeniami. Węszącymi we wszystkim i we wszystkich spisek, knucie. Jak ktoś wcześniej słusznie napisał: Burmistrz i jego świta robią to co uważają za stosowne, a szara społeczność może tylko biernie przyglądać się tym poczynaniom i ewentualnie komentować to po kątach, a i tak nic z tego nie wyniknie. Jestem ponad podziały społeczne, polityczne, ekonomiczne. Mój obecny ststus rodzinny, materialny i światopoglądowy pozwala mi na bycie ponad to co Państwa tak nakręca, oburza i spędza sen z oczu. Drodzy Państwo Czy nie lepiej cieszyć się tym co mamy- a nie czekać na mannę z nieba? Jest takie porzekadło- niezbyt eleganckie ale bardzo trafne: "umiesz liczyć-licz na siebie". Wprowadziłam je w życie już dawno i całkiem nieźle na tym wychodzę. Nie biadolę, nie narzekam-zawsze staram się być kowalem własnego losu, tym bardziej,że tak naprawde nie ma rzeczy niemożliwych- wystarczy czegoś naprawdę chcieć. I dlatego jestem wolnym człowiekiem, który cieszy się każdym przeżytym dniem i wiem , że to co mam zawdzieczam swojej wytrwałości, wiedzy, konsekwencji, a nie koneksjom, lukratywnym posadom, nepotyzmowi, czy polityce. Moje życie jest tak proste - nawet jeśli to życie w CIEMNOGRODZIE NAD KRZNĄ, GDZIE GŁOS TAKI JAK MÓJ WYWOŁUJE TYLE ZAMIESZANIA I PSYCHODELICZNYCH DOMYSŁÓW, ŻE ZACZYNAM BAĆ SIĘ UTRATY WŁASNEJ TOŻSAMOŚCI. I dlatego pozdrawiam ( tym razem po raz ostatni-wolę dyskusje i spotkania w realu) serdecznie i życzę węcej życzliwości i tolerancji w stosunku do bliźnich, a samokrytycyzmu i obiektywizmu do siebie . ("To nie ja byłam Ewą, to nie ja skradłam niebo. Dosyć mam Twoich łez..."-dedykacja specjalna dla Pana " GOŚĆ" ) MATYLDA KONIECZNA P.S.już mi sie przestało chcieć pisać do Was o czymkolwiek i tak zaraz znajdziecie jakiś powód, żeby najprostszą, zupełnie szczerą i oczywistą wypowiedź upolitycznić i opluć jadem, czy obrzucić błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I całe szczęście , że Ci się Matyldo przestało chcieć pisać, bo to co pisałaś było żałosne....Nikt tu nie pluje jadem na nikogo.to są odczucia rodziców oszukanych, zignorowanych przez władze naszego miasta. A ty sama nie mozesz byc rodzicem, matka bo jesli piszesz takie nieprzemyślane bzdury to znaczy ze nie masz sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATYLDO K. POŚLIJ TAM SWOJE DZIECKO (DO GIMNAZJUM) DO SZKOLY GDZIE SA NARKOTYKI,PAPIEROSY I ALKOHOL NA PORZADKU DZIENNYM.POSLIJ TAM GDZIE SA SPRAWY KARNE W SADZIE .POSLIJ TAM GDZIE NAUCZYCIEL JESLI SIE NARAZI MOZE MIEC USZKODZONY SAMOCHOD(PRZEZ UCZNIA).POSLIJ TAM WLASNE DZIECKO!!!! I WTEDY POROZMAWIAMY, MOZE WTEDY ZROZUMIESZ TEN BUNT RODZICOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATYLDA KONIECZNA napisał:
MATYLDA KONIECZNA .........już mi sie przestało chcieć pisać do Was o czymkolwiek i tak zaraz znajdziecie jakiś powód, żeby najprostszą, zupełnie szczerą i oczywistą wypowiedź upolitycznić i opluć jadem, czy obrzucić błotem.
Matyldo ! A to jak Ci się podoba ? Synteza 12 miesięcy pracy Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - Artura G. /fragmenty-grudzien 2007 r./ Przed rokiem powierzyliście mi Drodzy Państwo misję sprawowania urzędu Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski. Wielu z Państwa z całą pewnością chciało zmian, chciało nowej jakości. Niniejszym dokonam krótkiego sprawozdania z minionego roku. Krótkiego, ponieważ wszystkiego nie sposób przedstawić. Główną ideą przyświecającą moim działaniom na rzecz społeczności Ziemi Międzyrzeckiej jest WSPÓŁPRACA, której efektem ma być łączenie skłóconych ludzi i środowisk, a także skupianie ich wokół sprawy absolutnie priorytetowej czyli rozwoju naszego miasta. Obiecałem doprowadzić do tego, że URZAD MIASTA będzie PRZYJAZNY MIESZKANCOM. Od działania administracji w znacznym stopniu zależy komfort życia mieszkańców i możliwość rozwoju gospodarczego miasta. Zawsze uważałem, że władzę zyskuje się po to, aby się nią podzielić. Istotnym elementem mojej pracy jest wsłuchiwanie się w potrzeby mieszkańców. SPRAWY SPOŁECZNE są przeze mnie traktowane priorytetowo. OSWIATA jest szczególnym podmiotem moich działań. Dobrze zarządzana i wspierana przyczynia się do sukcesu osobistego wielu młodych ludzi, a co za tym idzie zapewnienia im lepszej przyszłości. Efektami /reorganizacji oświaty/ ww. zmian jest min: - skrócenie drogi dziecka do szkoły, - poprawa jego warunków kształcenia i wychowania (mniejsze liczba uczniów w klasach, większe bezpieczeństwo) - optymalizacja wykorzystania obiektów oświatowych, - utrzymanie istniejących miejsc pracy nauczycieli w warunkach niżu demograficznego. Opisane wyżej działania przyniosły - już w bieżącym roku - oszczędności w postaci ograniczenia wydatków na oświatę w kwocie ponad 600 tysięcy złotych. Poprzez powołanie Miejskiego Zespołu Gospodarczo-Administracyjnego zakończyłem reorganizację oświaty na terenie naszego miasta. Cieszy fakt, że RADA MIASTA zwykła w tej chwili skupiać się na interesach całego miasta, a nie na partykularnych ambicjach wąskich grup, czy wręcz pojedynczych demagogów. Większość radnych dostrzegła strategiczne problemy Międzyrzeca i rozumie jego potrzeby inwestycyjne. Rada Miasta w nowym kształcie tj. pod przewodnictwem Pawła P. i Elżbiety K. wypracowała nową formułę swej pracy. „ZGODA BUDUJE...”. Radni działają w interesie całego miasta.... Dziękując radnym naszego miasta pragnę podkreślić szczególne zasługi tych, którzy wspomagali mnie i w dalszym ciągu wspierają, tworząc tym samym pozytywny, wzorzec, by nie powiedzieć kanon nie tylko treści, ale także form wypełniania mandatu powierzonego przez wyborców. W grupie zadań nazwijmy je, oświatowych szczególną aktywność wykazali: Elżbieta L., Zbigniew B., Wojciech W. i Jerzy T.. Przy rozwiązywaniu nabrzmiałych problemów społecznych mieszkańców miasta najbardziej pomocni okazali się radni: Elżbieta L., Paweł P., Jerzy T., Zbigniew B. i Daniel J.. W odróżnieniu od poprzedników staram się nie pracować w „świetle jupiterów”; „MILCZENIE JEST ZŁOTEM”; nie jestem zwolennikiem tzw. wrzawy medialnej. Nie widzę powodów, by nagłaśniać sukcesy. Skupiam się raczej na składaniu podziękowań wszystkim, którzy każdym swoim działaniem pracują na sukces naszego miasta. Przekonałem się, że wiele inicjatyw zostało w naszym mieście zaprzepaszczonych za przyczyną zbędnego, przedwczesnego fetowania iluzorycznych sukcesów. Zapewniam też, że burmistrz nie zawsze decyduje sam, stara się raczej skupiać wokół siebie pracowników merytorycznych i fachowców, radzi się, słucha Życzę mieszkańcom, ażeby w przyszłych latach działania radnych okazały się równie skuteczne.... Matyldo ! Piękne słowa Burmistrz do Ciebie napisał ? Takie budujące jest to "łączenie skłóconych ludzi i środowisk".... Matyldo ! ZGODA BUDUJE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE SZEŚCIOLATKÓW - TRZYMAJMY SIĘ RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUNT,BUNT,BUNT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROTEST,PROTEST,PROTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WALCZMY Z grzybową GŁUPOTĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elf napisał:
MATYLDO K. POŚLIJ TAM SWOJE DZIECKO (DO GIMNAZJUM) DO SZKOLY GDZIE SA NARKOTYKI,PAPIEROSY I ALKOHOL NA PORZADKU DZIENNYM.POSLIJ TAM GDZIE SA SPRAWY KARNE W SADZIE .POSLIJ TAM GDZIE NAUCZYCIEL JESLI SIE NARAZI MOZE MIEC USZKODZONY SAMOCHOD(PRZEZ UCZNIA).POSLIJ TAM WLASNE DZIECKO!!!! I WTEDY POROZMAWIAMY, MOZE WTEDY ZROZUMIESZ TEN BUNT RODZICOW
To gdzie są te bezpieczne szkoły z bezpieczną drogą dla ucznia??? Tak miało być po reformie !!!! Czyżby istniał temat tabu ??? W gimnazjach alkohol, narkotyki, niszczenie mienia nauczycieli (terroryzm w wykonaniu małolatów)??? No to mamy problem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To gdzie są te bezpieczne szkoły z bezpieczną drogą dla ucznia??? Tak miało być po reformie !!!! Czyżby istniał temat tabu ??? W gimnazjach alkohol, narkotyki, niszczenie mienia nauczycieli (terroryzm w wykonaniu małolatów)??? No to mamy problem!
Nie! Problem to ma teraz Burmistrz i radni, bo TABU nie jest już TABU. Społeczeństwo głośno to wszystko komentuje na ulicy. Może być nieprzyjemnie! Zobaczymy też jak to wszystko zrelacjonuje prasa. Nawet redakcja Wspólnoty musi to wszystko przekalkulować, po czyjej stanąć stronie. Co się opłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam sie ze rodzice zostana postawieni przed faktem dokonananym czyli przedszkole w szkole nr 1 i nie beda mieli wyjscia jak tylko puscic tam swoje pociechy. A swoja droga slyszalam jak Pani KOzlowska mowi do jednej z osob: a co pani wie o potrzebach 6 latka!! no to jest znakomite podejscie pani pedagog, ktora uwaza sie za Bog wie kogo. Popracowala troche na PWSZ(miernej jakosci uczelnia) i teraz nam swieci wiedza!! KOlejne sformulowanie pani dyrektor: rodzice powinni sie wyciszyc!!! Tak odpowiada urzedniczka reprezentujaca burmistrza i dbajaca o oswiate. MYsle ze dobry czas na dobre zmiany Panie BURMISTRZU- Pani Kozlowska niech wraca na PWSZ bajki opowiadac. Oj zapomnialam ze i tam przeciez jej nie chca!! WYleciala z przedszkola, wyleciala, z pwsz , wyleciala z bursy w bialej to moze by tak podtrzymac tradycje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu chodzi o to zeby utrzymac etaty w 1-edynce pani dyrektor i innych a spoleczenstwo sie u burmistrza nie liczy splaca sie dlugi wyborcze kosztem dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam sie ze rodzice zostana postawieni przed faktem dokonananym czyli przedszkole w szkole nr 1 i nie beda mieli wyjscia jak tylko puscic tam swoje pociechy.
Sanepid władzom pozwoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tu chodzi o to zeby utrzymac etaty w 1-edynce pani dyrektor i innych a spoleczenstwo sie u burmistrza nie liczy splaca sie dlugi wyborcze kosztem dzieci
Obawiam się, że nikt nie będzie się liczył ani z potrzebami miasta, ani dzieci 6-letnich ani ich rodziców. Władca lubi poprostu zawsze stawiać na swoim!!! A z Zespołem Szkól Sportowych było inaczej?! Nie dało się ugryźć szkoły i nauczycieli przy twardym Mironiuku, trzeba go było brutalnie oderżnąć od szkoły, zeby móc ją stopniowo rozwalać. A kiedy sądy i Kurutorium Oświaty nie zgodziły się z burmistrzuniem, za pomoca tępej ..onki i kilku radnych rozpłatał jeszcze trzewia dobrze prosperującej placówki. Teraz po przeprowadzonej operacji mamy: ledwie dychającego rekonwalescenta, który na wszystkie teapie musi się godzić (ale czy pożyje tyle, żeby ktoś uratował????), nowych trenujących na żywym organizie chirurgów, którym ktoś przez telefon doradza,jak ciąć i jedyną usatysfakcjonowaną - Dobrego Ducha szkoły.... Będzie sie przyjmować kolejnych nauczycieli z SP nr1, wymieniać nauczycieli klasami co rok, co rok zmieniać wychowawstwa, jednych zwalniać, innym dawać pracę, żeby w końcu na moim dziecku udowodnić, że Jedynka jest lepsza od Tróki. Żadna szkoła przecież w całości nie upadnie. To co dobre zostanie. Może już dość tych reform pana burmistrza. Niech przekona najpierw zainteresowanych, a dopiero potem robi reformę. Panie nauczycielki zatrudnić w przedszkolu. Po jakimś podszkoleniu może sobie poradzą. Przecież i tak pracowałyby z tymi samymi dziećmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos wie co pisze dzisiejsza miedzyrzecka "prasa" bo nie kupuje tego sz... zeby im nie podnosic poziomu sprzedazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Będzie sie przyjmować kolejnych nauczycieli z SP nr1.....
W dzisiejszym szmatławcu pan dyrektor SP3 zapowiada zwolnienia nauczycieli, bo rodzice NIE CHCĄ zapisywać dzieciaków do SP3. Przecież burmistrz zapowiadał rok temu przy okazji SWOJEJ AUTORSKIEJ REORGANIZACJI W OŚWIACIE, że żadnych zwolnień w kadrze nauczycielskiej trójki nie będzie! Kto do zwolnienia? Do SP3 nie chcą zapisywać dzieci! SZOK!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obawiam się, że nikt nie będzie się liczył ani z potrzebami miasta, ani dzieci 6-letnich ani ich rodziców. Władca lubi poprostu zawsze stawiać na swoim!!!
NIEKONIECZNIE!!!!!!!!!!!!!!! Kiedy ludzi kupa i Herkules d***!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rodzice jednoczcie się i szukajcie politycznego poparcia, nawet w szeregach Władcy. Ten człowiek nie jest taki mocny, raczej jest słaby, tylko gra twardziela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu dzisiejszym tj. 09.05.2008 roku w godzinach 16.00-16.30 w ogólnopolskiej stacji radiowej " Trójka " relacja z protestu rodziców dzieci przeciwko reorganizacji oswiaty ( przedszkola ) w miescie tym razem kosztem małych dzieci. Rodzice zaprosili już kolejne media tym razem wizyjne. Bedzie coraz mniej ciekawie dla burmistrzowskiej sitwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj jest 8 a nie 9,wiec kiedy to nagranie dzisiaj czy jutro???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nasza lokalna czwarta władza 'wspólnota" nie uważła za stosowne podanie do naszej wiadomości ,że v-ce dyrektor w ZSP pan A.S.mimo interpelacji do MEN złożonej przez posła ziemi drelowskiej/to nie jego wina ,że przypadkowo są rodziną/zostal odwołany przez Kuratora Oświaty i dopiero po trzecim odwołaniu dostał zgodę na urzędowanie do końca roku szkolnego.Pewnie taka sama sytuacja jest SP3.Dziwnym zbiegiem okoliczności został odwołany Kurator Oświaty przez PSL wojewodzinę bez podania przyczyn odwolania,no bo trudno uzasadnić tę decyzję naruszeniem miru rodzinnego pana posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasiek napisał:
dzisiaj jest 8 a nie 9,wiec kiedy to nagranie dzisiaj czy jutro???
Jutro 9 maja w Trójce po 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rodzice zaprosili już kolejne media tym razem wizyjne. Bedzie coraz mniej ciekawie dla burmistrzowskiej sitwy.
w TV kiedy? i w jakiej stacji? zobacze naszego milusinskiego burmistrza, albo chociaz wiceburmistrza, jak zwykle? moze jakiegos radnego lub radna? a moze pania matylde tez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...