Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy blokują drogę krajową nr 2 w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego

Utworzony przez antyrol, 7 lutego 2015 r. o 17:56
K...wa, Dać im manadty za blokowanie ruchu i do domu, a jak nie to pozamykać. Ciągle im mało, tak jak górnikom. Tylko zwykły człowiek musi przez "szlachtę" kombinować jak przejechać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po wieśniacku CEPY zaciągają. Rolnicy jak i Prywatni przedsiębiorcy to dwie grupy zawodowe, które chcą się nie narobić a zarobić. Jedni i drudzy to łakome ścierwa chytre na pieniądze. Rolnicy darmozjady dostają za darmo dotacje z unii i talony na paliwo. Natomiast przedsiębiorcy pasożyty pasożytują na pracownikach. Nie dają umów na czas nieokreślony, nie dają płatnych urlopów, nie płacą ekstra za pracę w niedziele i święta. Przedsiębiorcy ścierwa nie płacą też swoim pracownikom 13 pensji. Sami nic nie robią a pracownik tyra na tych nierobów. Przedsiębiorcom należy podnieść podatek dochodowy i ZUS a rolnikom KRUS. A jak się rolnikom i przedsiębiorcom coś nie podoba to mogą jedni posprzedawać ziemię a drudzy pozamykać firmy i wyjechać do Niemca na szparagi, do Anglii na zmywak lub mogą w Warszawie roznosić ulotki za 9 zł za godzinę :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pełen uznania dla ciężkiej pracy rolników, ale tych  protestujących łachudrów należy rozpędzić na 4-wiatry,  łacznie z Guzem, który idzie obecnie na pasku Dudy.  Dla mnie zw. zaw. to wrzód na zdrowej tkance ludzkiej, to łajzy dbające o własne interesy /mam na myśli przywódców/ Popatrzcie, jakie pieniądze idą na ich utrzymanie, popatrzcie ile ich jest w poszczególnych zakładach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...wa, Dać im manadty za blokowanie ruchu i do domu, a jak nie to pozamykać. Ciągle im mało, tak jak górnikom. Tylko zwykły człowiek musi przez "szlachtę" kombinować jak przejechać.....
  Działacze związkowi tylko na to czekają żeby policja rozgoniła chłopstwo, to ich przybliży do władzy  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po wieśniacku CEPY zaciągają. Rolnicy jak i Prywatni przedsiębiorcy to dwie grupy zawodowe, które chcą się nie narobić a zarobić. Jedni i drudzy to łakome ścierwa chytre na pieniądze. Rolnicy darmozjady dostają za darmo dotacje z unii i talony na paliwo. Natomiast przedsiębiorcy pasożyty pasożytują na pracownikach. Nie dają umów na czas nieokreślony, nie dają płatnych urlopów, nie płacą ekstra za pracę w niedziele i święta. Przedsiębiorcy ścierwa nie płacą też swoim pracownikom 13 pensji. Sami nic nie robią a pracownik tyra na tych nierobów. Przedsiębiorcom należy podnieść podatek dochodowy i ZUS a rolnikom KRUS. A jak się rolnikom i przedsiębiorcom coś nie podoba to mogą jedni posprzedawać ziemię a drudzy pozamykać firmy i wyjechać do Niemca na szparagi, do Anglii na zmywak lub mogą w Warszawie roznosić ulotki za 9 zł za godzinę :D 
Co stoi na przeszkodzie, abyś został rolnikiem czy przedsiębiorcą? Dwie lewe ręce czy brak mózgu?   Pewnie wielu rolników i przedsiębiorców szparagi lub zmywak ma za sobą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYWIĄ i BRONIĄ. To są odważni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o czym wy tu piszecie? O pierdołach !!! A zamach smoleński jest niewyjaśniony.--- Kto zestrzelił naszego prezydenta Lecha Kaczyńskiego pseudonim " Spieprzaj dziadu" --- Czy za sterami samolotu siedział pijany generał Błasik? --- Czy na pokładzie tupolewa wybuchł trotyl? --- Czy Rosjanie zrobili sztuczną mgłę? --- Czy dobijali rannych? Czy samolot uderzył w brzozę?---  Po ile można kupić na allegro części rozbitego samolotu?---  Jak walczyć z księżmi pedofilami? Czy w 2015 roku stanieje wódka???? To są sprawy ważne a nie jacyś tam rolnicy i ich protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o czym wy tu piszecie? O pierdołach !!! A zamach smoleński jest niewyjaśniony.--- Kto zestrzelił naszego prezydenta Lecha Kaczyńskiego pseudonim " Spieprzaj dziadu" --- Czy za sterami samolotu siedział pijany generał Błasik? --- Czy na pokładzie tupolewa wybuchł trotyl? --- Czy Rosjanie zrobili sztuczną mgłę? --- Czy dobijali rannych? Czy samolot uderzył w brzozę?---  Po ile można kupić na allegro części rozbitego samolotu?---  Jak walczyć z księżmi pedofilami? Czy w 2015 roku stanieje wódka???? To są sprawy ważne a nie jacyś tam rolnicy i ich protest.
Trolling level master
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pełen uznania dla ciężkiej pracy rolników, ale tych  protestujących łachudrów należy rozpędzić na 4-wiatry,  łacznie z Guzem, który idzie obecnie na pasku Dudy.  Dla mnie zw. zaw. to wrzód na zdrowej tkance ludzkiej, to łajzy dbające o własne interesy /mam na myśli przywódców/ Popatrzcie, jakie pieniądze idą na ich utrzymanie, popatrzcie ile ich jest w poszczególnych zakładach. 
 
Jestem pełen uznania dla ciężkiej pracy rolników, ale tych  protestujących łachudrów należy rozpędzić na 4-wiatry,  łacznie z Guzem, który idzie obecnie na pasku Dudy.  Dla mnie zw. zaw. to wrzód na zdrowej tkance ludzkiej, to łajzy dbające o własne interesy /mam na myśli przywódców/ Popatrzcie, jakie pieniądze idą na ich utrzymanie, popatrzcie ile ich jest w poszczególnych zakładach. 
Jacy to rolnicy??? toż na zdjęciu m...dę drze pan przewodniczący rady powiatu i dotychczasowy dyrektor ohp w rozkoszy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jacy to rolnicy??? toż na zdjęciu m...dę drze pan przewodniczący rady powiatu i dotychczasowy dyrektor ohp w rozkoszy???  
Filipiuk główny PSL powiatowy, Sulima PSL powiat, oni protestują przeciw władzy PSL. Panowie OBŁUDA!!! Na znak protestu - PORZUCCIE MANDATY CIEMIĘŻCÓW czyli PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kilka dni jeżdżę do Warszawy z Białej. Teraz w Międzyrzecu, Zdanach i w Dębach Wielkich są protesty. Zamiast 2,5 godzin, jestem w Warszawie po 3,5-4 godzinach. Wszyscy Ci na drogach krajowych i wojewódzkich powinni zostać podciągnięci do odpowiedzialności cywilnej i odpowiedzieć za straty jakie powodują. Dzisiaj w Międzyrzecu widziałem jak zderzyły się 3 czy 4 samochody, które nie wiedziały jak jechać przez objazd. I kto za ich straty zapłaci???? Jesteście debilami protestujący na drogach krajowych i wojewódzkich.   Ja też zaczynam protestować i przestaję kupować produkty z Waszych gospodarstw. Nie będę kupować produktów od żadnych lokalnych producentów. Będę szukać produktów szczególnie z zagranicy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolling level master
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich nie zadowolonych z protestu rolnikow; poruszcie swoje organizacje zwiazkowe,swoich pracodawcow ,szefow,aby wystapiły do RZADU o natychmiastowe rozwiazanie tego sporu,poniewaz utrudnia wam to zycie,zobaczymy jakie beda reakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...wa, Dać im manadty za blokowanie ruchu i do domu, a jak nie to pozamykać. Ciągle im mało, tak jak górnikom. Tylko zwykły człowiek musi przez "szlachtę" kombinować jak przejechać.....
zapomniał skąd mu nogi wyrosły!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...